Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Boicie się porwania dziecka?

Polecane posty

Gość Gość

Bo ja tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Tak mimo ze to rzadkość, ale patrząc na strony z listami zaginionych to jednak się zdarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie ma czego. Przecież Polska to najbezpieczniejszy kraj świata! Oficjalnie uchodźców nie przyjęto, Ukraińców zaraz się pogoni albo spier.dola do Niemiec i znów zapanuje spokój. A przecież rodak rodakowi krzywdy nie zrobi... Co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Porwania raczej nie, bardziej się boję, by mi się dzieciaki nie zgubiły w jakimś tłocznym miejscu. Raz już mi jeden zniknął w centrum handlowym na 1 minutę. Prawie zawału dostałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

ostrożności nigdy za wiele, ale akurat jak dla mnie Warszawa jest naprawdę bezpieczną przestrzenią do mieszkania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ksjd

A boicie się jeździć samochodami? ryzyko śmierci w wypadku statystyznie jest wysokie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja się boję pedofilów, będąc dzieckiem, zbajerowal mnie taki jeden, (pytał o kogoś, kto gdzieś w pibliżu mieszkał) i uprowadził w ustronne miejsce. Dotykał obrzydliwie..wyrwałam się i uciekłam. Tego się boję, jesli chodzi o dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanka

Dlatego ja nie zapisuje się do żadnych DKMS' ów, bo potem jak jakiemuś bogaczowi będzie potrzebne akurat serce mojego dziecka do przeszczepu to jego cyngle będą wiedzieć, gdzie szukać. ...ę tych wszystkich chorych na białaczkę, trzeba się było dobrze odżywiać i nie jarać szlugów, a nie teraz na gwałt szukać dawców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaja ale jaja

bardzo sie boje porwania i nawet sama mysl, ze moje dziecko zostaloby porwane mam scisk zoladka ze strachu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KKK
4 godziny temu, Gość Hanka napisał:

Dlatego ja nie zapisuje się do żadnych DKMS' ów, bo potem jak jakiemuś bogaczowi będzie potrzebne akurat serce mojego dziecka do przeszczepu to jego cyngle będą wiedzieć, gdzie szukać. ...ę tych wszystkich chorych na białaczkę, trzeba się było dobrze odżywiać i nie jarać szlugów, a nie teraz na gwałt szukać dawców.

Co ma dawca szpiku do serca ? Normalna jesteś ? Osoby dorosłe się rejestrują skąd bogacz ma znać dane Twojego dziecka . Doucz się pustaku !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
59 minut temu, Gość KKK napisał:

Co ma dawca szpiku do serca ? Normalna jesteś ? Osoby dorosłe się rejestrują skąd bogacz ma znać dane Twojego dziecka . Doucz się pustaku !

geny frajerku przechodzą na dziecko i grupa krwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

geny frajerku przechodzą na dziecko i grupa krwi

Mało wiesz a się madrzysz. Wiesz czym jest zgodność tkankowa? Nie da się jej określić na podstawie danych ze szpatulki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×