Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Panierka z Pięty

Polecane posty

Gość Gosc
16 godzin temu, Gość Gość napisał:

Lajf nudny, urwany, bo było za dużo pytań po angielsku, mało kadzenia i zainteresowania, jego wywody na tenat pracy są już do porzygu, jego kolejne kłamstwa typu będe współpracował z jakims tam singerem z Voice  of Poland, streamy na juciubie, pojade do Berlina dawac pupy, zarobię euro, dużo, w biedrze macie szybko mi płacic nie drobnymi, bo nie mam czasu , TAKA JESTEM GWIAZDA, a jak nie to WYPIERDALAĆ, nie marnowac mojego czasu.JARMUŻ————————- ić stont, zniknij z tego świata🤦‍♂️🙏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reality

Ciekawe skąd wziął kasę na opłacenie pokoju na kwiecień. Przecież skomlał, że nie ma. Albo miał, albo ze składek fanów albo dał doopy? Widzieliscie na lajwie te madki? Atak madek był znowu. I jedna jakaś psychiczna atencjuszka, ktora mu wypisywała, ze go kocha i domagała się odpowiedzi natychmiast na jej pytania, ktore zadała na priv. Boze, to są na serio normalne kobiety, matki dzieci i takie tępe? Czy to wszystko trolle? Powiedzcie, ze to drugie, bo tracę wiarę w ludzkosc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli jest jeden taki Adam, tol statystycznie musi być więcej ludzi tego typu. 

 

Ktoś pisał, że tam gdzie on wynajmuje pokoje nie są bardzo drogie, pewnie z "donejtów" mu się uzbierało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, Jajko Pisanka napisał:

Jeżeli jest jeden taki Adam, tol statystycznie musi być więcej ludzi tego typu. 

 

Ktoś pisał, że tam gdzie on wynajmuje pokoje nie są bardzo drogie, pewnie z "donejtów" mu się uzbierało

Ile on płaci za pokój 1000 zł? 

Bo mnie to dziwi ja wynajmuje  2 mieszkania jedno 37 m , 700 zł plus opłaty, dzielnica bogata, drugie 46 m1000 zł plus opłaty , a tu jeden pokoik bez  mebli tylko krzesło, biurko i materac na podłodze , Poznan jest taki drogi?  Ja Łódź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
12 minut temu, Gość Reality napisał:

Ciekawe skąd wziął kasę na opłacenie pokoju na kwiecień. Przecież skomlał, że nie ma. Albo miał, albo ze składek fanów albo dał doopy? Widzieliscie na lajwie te madki? Atak madek był znowu. I jedna jakaś psychiczna atencjuszka, ktora mu wypisywała, ze go kocha i domagała się odpowiedzi natychmiast na jej pytania, ktore zadała na priv. Boze, to są na serio normalne kobiety, matki dzieci i takie tępe? Czy to wszystko trolle? Powiedzcie, ze to drugie, bo tracę wiarę w ludzkosc...

Ja już dawno straciłam🤦‍♂️🆘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja mam wille z basenem i lotniskiem na mój prywatny odrzutowiec...

Pewnie, że nie płaci za pokój 1000zł, po prostu nie pracuje więc podaje większą kwotę żeby ludzie wpłacali więcej i żeby więcej mu zostawało. 

Chyba, że nikt mu nie chciał wynająć pokoju i żeby przekonać wynajmującego Adam musiał zgodzić się na wyższą cenę za wynajem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

ciekawe czy ta koleżanka od syfu w ogóle istnieje czy to kolejny wymysł. swoją drogą świetne podejście - obrabiać dupsko osobie która zaprosiła do siebie, nawet w fantazjach no no :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Notakjest

On ma jeszcze zachomikowane. A ma z tego źródła, z którego miał na operację. Nie wiem czy jakiś spadek czy co, ale ma jeszcze coś. Żuli na zapas.

Pokoje w tej okolicy na pewno tyle nie kosztują. Chyba, że wyjątkowo dał sie nabrac.

Ta współpraca z tym z voice of Poland to może akurat być prawda, bo na lajwie pisał mu koleś, że się odezwie i był kilka razy. Mogą chcieć takie dziwadło do teledysku. Zresztą to jakieś no namy. Ktoś tam mu coś wysłał. Jakąś projektantka. No raz go zobaczyła, pomyślała, że spoko reklama będzie, taka tolerancyjna i o. Nie przyjrzała się mu dokładnie, nie każdego takie fenomeny interesują. 

Co do tej koleżanki brudaski to tak jak już kiedyś tu pisałam: znam dużo mitomanow z prawdziwego zdarzenia. Jakoś zawsze lubię ich obserwowac. I miałam taką koleżankę, która potrafiła opowiadać coś o mnie, co ja wkurzało albo co jej zrobilam, ale opowiadając o kimś innym. Projektowała to co chciałaby wytknąć mi na wyimaginowana osobę. Adaś spędził sporo czasu u Magdy. Ona miała psy. Lubi ja i jest wdzięczny, ale pewnie też był syf czy cos i chciał o tym opowiedzieć. Zmysla dużo, pewnie ten zabieg też stosuje. 

 

Całuski. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś nie lubi zwierząt w domu (nie ufam takim osobom) to zazwyczaj "bałagan" związny z nimi denerwuje...chociaż przynajmniej miał na tyle świadomości żeby nie pojechać Magdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Pytanie, czy wiadomo kim jest ta Magda, ma jakies ig , fb , cokolwiek fajna trans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
47 minut temu, Gość Notakjest napisał:

On ma jeszcze zachomikowane. A ma z tego źródła, z którego miał na operację. Nie wiem czy jakiś spadek czy co, ale ma jeszcze coś. Żuli na zapas.

Pokoje w tej okolicy na pewno tyle nie kosztują. Chyba, że wyjątkowo dał sie nabrac.

Ta współpraca z tym z voice of Poland to może akurat być prawda, bo na lajwie pisał mu koleś, że się odezwie i był kilka razy. Mogą chcieć takie dziwadło do teledysku. Zresztą to jakieś no namy. Ktoś tam mu coś wysłał. Jakąś projektantka. No raz go zobaczyła, pomyślała, że spoko reklama będzie, taka tolerancyjna i o. Nie przyjrzała się mu dokładnie, nie każdego takie fenomeny interesują. 

Co do tej koleżanki brudaski to tak jak już kiedyś tu pisałam: znam dużo mitomanow z prawdziwego zdarzenia. Jakoś zawsze lubię ich obserwowac. I miałam taką koleżankę, która potrafiła opowiadać coś o mnie, co ja wkurzało albo co jej zrobilam, ale opowiadając o kimś innym. Projektowała to co chciałaby wytknąć mi na wyimaginowana osobę. Adaś spędził sporo czasu u Magdy. Ona miała psy. Lubi ja i jest wdzięczny, ale pewnie też był syf czy cos i chciał o tym opowiedzieć. Zmysla dużo, pewnie ten zabieg też stosuje. 

 

Całuski. 

Podobnie to widzę. On nie jest zintegrowany. On sobie, ciało sobie, myśli sobie, emocje sobie. I jeszcze to zlewanie się z drugim człowiekiem. Jestem prawie pewna, że psy robiące na matę w domu, brane na ręce i hołubione, wywołały w nim jakieś uczucia. Jest ze wsi, gdzie zwierzęta zwykle traktuje się przedmiotowo. Ale że Adam nie jest jednym, tylko podzielony na części, zdysocjowany, dał upust złości mówiąc o koleżance, która nie istnieje, w odpowiedzi na sytuację u Magdy, a tak naprawdę powtarzając pewnie po rodzicach, co myśli o zwierzętach. To pokazuje, że miał w domu niezbyt empatycznych opiekunów. Często jest tak, że reakcją na silne emocje jest odłączenie ich. I Adam jest taki właśnie zdysocjowany. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sddsdsds

magdę można znaleźć w komentarzach na lajwie była, nie bede tu podawala nickow bo ma nazwisko w nim

 

konczac tego lajwa zaczal sie przysluchiwac dzwiekom w tle, sprawdzcie same, jakies glosne gadanie, rozmowy i wtedy wylaczyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miss Sosnowca

Obejrzałam sobie dzisiaj dla przypomnienia jego występ w "Drugiej twarzy", gdzie jeszcze wyglądał w miarę znosnie. Była też tam jego "przyjaciółka" zobaczyć go po metamorfozie. Gadał jakim ona jest skarbem dla niego itp. A teraz  jakoś o niej zapomniał? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
32 minuty temu, Gość Miss Sosnowca napisał:

Obejrzałam sobie dzisiaj dla przypomnienia jego występ w "Drugiej twarzy", gdzie jeszcze wyglądał w miarę znosnie. Była też tam jego "przyjaciółka" zobaczyć go po metamorfozie. Gadał jakim ona jest skarbem dla niego itp. A teraz  jakoś o niej zapomniał? 

Pytałam o to samo w usuniętym wątku, ktoś mi odpowiedział , że to koleżanka z Biedronki, którą leje mąż i przy okazji dopitala się do Jarmuża i go leje😂też, ile w tym prawdy, nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
11 minut temu, Gość Gosc napisał:

Pytałam o to samo w usuniętym wątku, ktoś mi odpowiedział , że to koleżanka z Biedronki, którą leje mąż i przy okazji dopitala się do Jarmuża i go leje😂też, ile w tym prawdy, nie wiem

Adam to mówił na lajwie. Pytano stale o tę koleżankę. I on powiedział, że całe lata pracowali w tej samej Biedronce. Ona jest kasjerką do tej pory. Niestety ich kontakty zerwały się, ponieważ partner tej kobiety kazał jej wybierać między nim a Adamem. Przy okazji bił i bije ją, a także bił Adama. To są słowa Jarmuża, nie moje domysły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Heheszki

Zauwazyliscie, ze on ma w pokoju ten swoj dobytek w reklamowkach? Kosmetyki, ubrania. Raz szedl czegos szukac, jakiegos kosmetyku, i wyciagnal go z reklamowki :D jak uchodzca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
19 godzin temu, Gość Miss Sosnowca napisał:

Znowu poranny lajf i znowu się maluje, nudy, coraz nudniej, nawet tu już nie ma co napisać💩

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Kiedy jakiś lajwik? Dawno nie słuchałam mistrza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
5 minut temu, Gość gosc napisał:

Kiedy jakiś lajwik? Dawno nie słuchałam mistrza

No przecież był, ale nudy, tutaj już sobie popisać nie można, bo nie ma o czym🤦‍♂️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
5 minut temu, Gość Gosc napisał:

No przecież był, ale nudy, tutaj już sobie popisać nie można, bo nie ma o czym🤦‍♂️

Nie zapisał i nie wiedziałam... może zapowiadał jakąś superprodukcję w najbliższym czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
7 minut temu, Gość gosc napisał:

Nie zapisał i nie wiedziałam... może zapowiadał jakąś superprodukcję w najbliższym czasie.

Zapisał, czesał wąsa i malował się na biało, papa smerf, idzie na konwent tatoo, ske nie będzie nagrywał, bo nie!!!!!, malował dię2 godziny, 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

A jest zapisany! sprawdzałam wcześniej i nie było, sorówa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jdjdjdjdj

Co ten d.e.b.i.l mówi, że na kasie w Tesco 7 zł za godzinę. To jest .... On na żadne rozmowy nie chodził. Wszystko zmyślił. Jestem pewna. Teraz nagle netto się odzywa, nagle Tesco. Weźcie. Wczoraj niby był w szkole do późna? Ktoś tu sprawdzał juz, były wczoraj zajęcia?

Ja myślę, że on liceum kończy zaoczne a nie żadna kosmetologię. Ostatnio na lajwie powiedział że myśli o studiach w kierunku kosmetologii. Przecież to jest skończony kr.e.t.yn

 

Chore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
32 minuty temu, Gość Jdjdjdjdj napisał:

Co ten d.e.b.i.l mówi, że na kasie w Tesco 7 zł za godzinę. To jest .... On na żadne rozmowy nie chodził. Wszystko zmyślił. Jestem pewna. Teraz nagle netto się odzywa, nagle Tesco. Weźcie. Wczoraj niby był w szkole do późna? Ktoś tu sprawdzał juz, były wczoraj zajęcia?

Ja myślę, że on liceum kończy zaoczne a nie żadna kosmetologię. Ostatnio na lajwie powiedział że myśli o studiach w kierunku kosmetologii. Przecież to jest skończony kr.e.t.yn

 

Chore

Masz rację!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hehehh

Nadrabiam tego lajwa i znowu mnie zirytował

Zachwyca się tymi brwiami, mówi, że oooo to moje naturalne brwi, nie żadne doczepiane, doklejane ani inne dziwne rzeczy 

No dwa dni temu były przeszczepiane

To jest człowiek kompletnie oderwany od rzeczywistości. Ja się dziwię że on jeszcze nie wylądował w psychiatryku, to co on mówi ciągle sobie zaprzecza, jest niespójne i po prostu po.pier.dol.one

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×