Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Mam duże powodzenie wsrod mezczyzn a ja wiecznie uciekam

Polecane posty

Gość Gosc

Ciagle sie pesze a fajni faceci zwracaja na mnie uwage a ja sie ciagle pesze, co ze mna nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie niska samoocena i brak obycia, albo złe doświadczenia? A z rozmową z kobietami nie masz problemów?... Może od razu za dużo sobie wyobrażasz, postaraj się na nic nie nastawiać i podchodź do nich, jak do każdego innego, po przyjacielsku, póki nie poczujesz się pewniej. Możesz sobie też poćwiczyć rozmowę z facetami w sieci, a potem stopniowo się przełamywać w realu. Im więcej kontaktów, tym będzie Ci łatwiej. Obserwuj swoje zachowanie i reakcje i koryguj je w razie potrzeby. Dobrze, byś realizowała się również na innych polach, co da Ci świadomość bycia wartościową osobą i przełoży na większą śmiałość w stosunku do innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

A czasem mam tak ze z jednym moge rozmawiac i sie nie pesze bo od razu dobrze sie czuje w jego towarzystwie, tak jakbysmy znali sie od lat, a z innym czuje spięcie jak rozmawiam, nie wiem z czego to wynika..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja mam tak tylko w przypadku faceta, który jest moją obsesją 🙂 ja, pewna siebie, atrakcyjna kobieta nie mogę nawet podejść do niego i normalnie pogadać. Emocje i nieśmiałość mnie paraliżują 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 5.04.2019 o 12:36, Gość Gość napisał:

Ja mam tak tylko w przypadku faceta, który jest moją obsesją 🙂 ja, pewna siebie, atrakcyjna kobieta nie mogę nawet podejść do niego i normalnie pogadać. Emocje i nieśmiałość mnie paraliżują 

Może lęk przed odrzuceniem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×