Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Raz dwa trzy

Młode dziewczyny są strasznie wulgarne

Polecane posty

Gość Raz dwa trzy

Ok. Rozumiem można czasem użyć wulgaryzm,ale to co słyszę gdy mijam dziewczyny w wieku 16-22 lata się w głowie nie mieści. Na 5 zdań z 6 wylgaryzmów. Z kolegami czasem przeklinamy ale nie tak często. Czuję wstręt do takich dziewczyn i nawet odechciewa mi się szukać jakieś na stałe. Dodam że one tak wyrażają się o rodzinie koleżankach lub osobach z pracy,a faceci jak przeklinają to albo w żartach albo jak są zirytowani, ale bez przesady. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 26 letni prawiczek

Bawią mnie zakochane pary jakie mijam. Zawsze gdy przechodzę obok to jakaś dziewczyna opowiada cos swojemu chłopakowi i w każdym zdaniu co najmniej 2 wulgaryzmy z jej strony, a takie dziewczyny wygladają raczej na spokojne. To są głównie narzekania na rodzinę, studia lub prace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Nie przelkinam i nigdy tego nie robilam, mam 26 lat. Zdarzy mi sie jak juz jestem potwornie zła. Cale moje srodowisko to robilo a ja nie czułan takiej potrzeby. Nieliczne osoby zwracaly na to uwage ze nie przeklinam. Tez nie pojmuje jak mozna w taki sposob rozmawiac, rozumiem powiedziec cos w zlosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Raz dwa trzy
5 minut temu, Gość Gosc napisał:

Nie przelkinam i nigdy tego nie robilam, mam 26 lat. Zdarzy mi sie jak juz jestem potwornie zła. Cale moje srodowisko to robilo a ja nie czułan takiej potrzeby. Nieliczne osoby zwracaly na to uwage ze nie przeklinam. Tez nie pojmuje jak mozna w taki sposob rozmawiac, rozumiem powiedziec cos w zlosci.

Przekląć w złości można to rozumiem. Chodzi mi o dziewczyny z pozoru porządne np. studentki licealistki co używają wulgaryzmów co chwilę bez żadnego nacechowania. Jakby ich używały by pokazać jakie są ,,cool".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×