Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mammi

Brak seksu po ciąży - odpowiada mi.

Polecane posty

Gość Mammi

Zaszłam w ciążę która na starcie była zagrożona. Mąż zmartwiony ja równiez dostaliśmy zakaz od lekarza. Na poczatku mnie nosiło nie umiałam wytrzymać bo wcześniej średnio 2/3 x w tygodniu uprawialismy seks i to było dla mnie mało, ale i tak czułam się nie komfortowo z faktem że to ja zawsze inicjowalam zbliżenie.. Będąc w ciąży nasze życie erotyczne przestało istnieć. Seks oralny był może z raz ale nie podobało mi się ponieważ on był w ogóle jakby nie wzruszony czułam się jak typowa ciężarówka która nie pociąga go i poczułam się osmieszona.. Przestałam inicjowac cokolwiek i on też nie zrobił przez całą ciąże dosłownie niczego.. Przez co czułam się aseksowna. Wiele osób mówiło mi że ciąża mi służy że wygląda pięknie itd od męża tego jednak nigdy nie usłyszałam. 

Problem w tym, że z dziewczyny z ogromnym temperamentem zmieniłam się.. Na typowa matkę polke. 

Nie mam chęci na seks w ogóle nie czuje jakiegoś podniecenia ani potrzeby zbliżenia z partnerem. 

Jesteśmy młodym małżeństwem boję się, że nie przetrwamy tej próby. Nie wiem co się ze mną stało, ale seks przestał mnie interesowac. Czy ktoś z Was po urodzeniu dziecka miał podobnie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eeeee

Przestań karmić piersią i wszystko wróci do normy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaa

A moze maz Cie zawiodl i po prostu masz do niego zal? Tak bylo w moim przypadku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ile ma dziecko? Bo to normalne, jeśli karmisz, jeśli hormony nie doszły do normy, jeżeli jesteś niewyspana wstawaniem do dziecka. 

Mam troje dzieci i za każdym razem przemęczenie i zwykłe niewyspanie przy dzieciach zabija u mnie jakąkolwiek ochotę na sex. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lexi

Mysle ze to nie tylko hormony ale tez wasze relacje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Libido ci spadło i tyle. Nie ma to żadnego związku z karmieniem piersia. Mam to samo, zero potrzeby seksu, poza tym boję się kolejnej ciąży pomimo dobrych zabezpieczeń. Po ciąży i porodzie seks mi zbrzydl krotko mówiąc. Jak Ci z tym zle to idź do ginekologa, zbadaj hormony , może dostaniesz cos na poprawę tego stanu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Autorko o jakiej próbie ty piszesz? Napisałaś wyraźnie w tytule, że ci taki stan rzeczy odpowiada. Mąż od zawsze miał niskie libido i to ty ciągle ciągnęłaś go do łóżka. Mąż nigdy nie potrzebował i nie potrzebuje nadal, ty przestałaś potrzebować, to o co ci chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×