Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Chore

Tunele w uszach to chyba objaw jakichś problemów ze sobą. To samo tatuaże i piercing.

Polecane posty

Gość Chore

Wygląda to tak jakby taka osoba miała tunele ale w mózgu. U kobiet to wygląda ohydnie. Okropnie. Obleśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A mnie nie interesuje co inni robią ze sobą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

To nie patrz, jak to jest ohydne. Mnie ta mnie przeszkadza tunel, kilka kolczyków, czy tatuaż. Byle, by było to z gustem i z umiarem. Sama nie posiadam żadnych z tych rzeczy. Jak ktoś jest ...em i dobrze się z tym czuje, to co mi do tego. Nie mój mózg i nie moje ciało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jjjhvvhjj

Masz racje. Tatuaże są okropne, niszczą skórę i w ogóle mają dużo możliwych efektów ubocznych (w Świecie Wiedzy o tym kiedyś pisali). Natomiast tunele to już skrajna głupota. Za 10 lat będą sobie musieli operować uszy, bo będą im zwisac po wyjęciu tuneli i jedyna opcja to operacja. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jak komuś się nie podoba to niech nie robi i tyle. A ludzie sa różni, lubia różne rzeczy i mają prawo wyrazić siebie przez tatuaż czy kolczyki,fryzurę, ubiór, wlasny styl..mi to nie przeszkadza i nie dziwi i w żadnym wypadku nie brzydzi. Osobiście bardzo lubię tatuaże, ale sama nie mam, bo nigdy nie zakochałam się w żadnym konkretnym wzorze ktory chciałabym mieć na ciele. Podziwiam osoby, które sa zdecydowane w tej kwestii i wiedza,że nie będą zalowac. Może ja mam kompleksy i jestem niepewna siebie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Calineczka

Mi to nie przeszkadza, mam tatuaż, a inni mogą nosić nawet wiadro wody na głowie.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ma się z tym problem to po prostu się odwrócić i zająć swoim życiem. Sama bym sobie tunela nigdy nie zrobiła ale też nie mam jakiegoś problemu do takich ludzi. 

Sama mam tatuaże i jakoś nie wydaje mi sie że mam ze sobą problem. 

Osoby z tatuażami i piercingiem są czasami lepiej wykrztałceni niż ci bez nich. Tak naprawde to czy masz tatuaze czy kolczyki o niczym nie znaczą. Z nimi czy bez nich nie znaczy że jesteś jakiś lepszy czy nie.

Wszystko zależy od gustu i upodobań danej osoby ale jeśli coś ci sie nie podoba to po prostu odwróć wzrok i tyle. Po problemie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zbytnie zainteresowanie innymi to często objaw problemów ze sobą. Czyżbyś próbowała podbudować swoją niską samoocenę wmawianiem sobie, że ktoś inny ma gorzej? 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Ja rowniez nie interesuje sie co ze swoim cialem robia inni, ale ostatnio widzialam chlopaka, ktory mial rozerwane ucho po tunelu i tak mu wisialo.  Oderwac oczu nie moglam tak mnie to fascynowalo.  Zastanawialam sie dlaczego tego nie naprawil tylko zostawil taki wiszacy strzep skory.  Ciekawa bylam motywacji, ale co do samego zwisu to nadal wszystko mi bylo jedno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
12 godzin temu, Jajko Pisanka napisał:

Zbytnie zainteresowanie innymi to często objaw problemów ze sobą. Czyżbyś próbowała podbudować swoją niską samoocenę wmawianiem sobie, że ktoś inny ma gorzej? 😉

Tak, na pewno. Dorabiaj ideologię. Śmiało. Nie wmawiam sobie że ona ma gorzej, mnie to po prostu obrzydza. W życiu bym się tak nie oszpeciła. Myślisz że każdy komu nie podoba się coś w wyglądzie innych to od razu im zazdrości? Czego? Wyglądu ufoludka? Właśnie takie zawracanie na siebie uwagi świadczy o problemach ze sobą. Za chwilę nic nie będzie można skrytykować, bo będzie że krytykujący ma problem ze sobą. Chora chyba jesteś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Tak, na pewno. Dorabiaj ideologię. Śmiało. Nie wmawiam sobie że ona ma gorzej, mnie to po prostu obrzydza. W życiu bym się tak nie oszpeciła. Myślisz że każdy komu nie podoba się coś w wyglądzie innych to od razu im zazdrości? Czego? Wyglądu ufoludka? Właśnie takie zawracanie na siebie uwagi świadczy o problemach ze sobą. Za chwilę nic nie będzie można skrytykować, bo będzie że krytykujący ma problem ze sobą. Chora chyba jesteś...

*Zwracanie.  Nie mozna napisać że mi się np.nie podoba jak ktoś w 40 stopniowym upale chodzi w glanach i parzy i zaśmierdza nożyska, bo od razu będzie że mam niską samoocenę 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Gość Gość napisał:

Tak, na pewno. Dorabiaj ideologię. Śmiało. Nie wmawiam sobie że ona ma gorzej, mnie to po prostu obrzydza. W życiu bym się tak nie oszpeciła. Myślisz że każdy komu nie podoba się coś w wyglądzie innych to od razu im zazdrości? Czego? Wyglądu ufoludka? Właśnie takie zawracanie na siebie uwagi świadczy o problemach ze sobą. Za chwilę nic nie będzie można skrytykować, bo będzie że krytykujący ma problem ze sobą. Chora chyba jesteś...

I to niby ja sobie cos dorabiam? Nie pisałam nic o zazdrości, tylko o tym, że masz jakieś zaburzenia. Coś jest w twoim życiu nie tak, może jesteś chora i wmawiasz sobie, że inni mają gorzej. Taki typ co siedzi w oknie i obserwuje sąsiadów dopisując sobie historie do każdej pierdoły jaką zobaczy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Durna babo

Czyli najlepiej gdyby po świecie chodziły same twoje klony według ciebie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej żeby tak samo myślały, miały takich samych mężów, takie same dochody i ilość dzieci - wtedy autorka będzie szczęśliwa nie mając do nikogo porównania i nie będzie musiała dramatyzować życia obcych ludzi 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 7.04.2019 o 13:05, Gość Gość napisał:

Tak, na pewno. Dorabiaj ideologię. Śmiało. Nie wmawiam sobie że ona ma gorzej, mnie to po prostu obrzydza. W życiu bym się tak nie oszpeciła. Myślisz że każdy komu nie podoba się coś w wyglądzie innych to od razu im zazdrości? Czego? Wyglądu ufoludka? Właśnie takie zawracanie na siebie uwagi świadczy o problemach ze sobą. Za chwilę nic nie będzie można skrytykować, bo będzie że krytykujący ma problem ze sobą. Chora chyba jesteś...

Ja nie mam tuneli ani tatuazy ani innych kolczykow poza klasycznymi dziurkami w uszach bo mi sie to nie podoba ale guzik mnie obchodzi co robią inni ze swoim wyglądem. Uwazaj aby kiedys nie znalazl sie jakis nadgorliwy ktory to na ciebie zwroci uwage i bedzie za toba chodzil i mowil jak go obrzydza (cos tam) i jest ohydne. A cos sie napewno by znalazlo, pani idealna, chocby za waskie usta, duzy nos, kolor wlosow czy cokolwiek 😉

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 8.04.2019 o 13:37, Gość Gość napisał:

Ja nie mam tuneli ani tatuazy ani innych kolczykow poza klasycznymi dziurkami w uszach bo mi sie to nie podoba ale guzik mnie obchodzi co robią inni ze swoim wyglądem. Uwazaj aby kiedys nie znalazl sie jakis nadgorliwy ktory to na ciebie zwroci uwage i bedzie za toba chodzil i mowil jak go obrzydza (cos tam) i jest ohydne. A cos sie napewno by znalazlo, pani idealna, chocby za waskie usta, duzy nos, kolor wlosow czy cokolwiek 😉

 

Pewnie znalazłoby się tego dużo i stąd ten jadzik 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×