Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość diablica

Wesele bez desko polo

Polecane posty

Gość diablica

Czy disco polo musi być na weselu? Nienawidzę tego g.... i mój narzeczony również, ale spotykam sie z opiniami, że to konieczność na weselu ... Jakie jest wasze zdanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga

Jest duzo dobrej innej tanecznej muzyki, zarówno polskiej jak i zagranicznej. Myślę, że spokojnie mozna się obejść bez umpa umpa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eeeee

Byłem na kilku bez disca w polu, u zwykłych ludzi jak i u bardzo majętnych, wszędzie była lipa, tak samo ze wszystkimi sikaczami, niby dobre ale bez czystej nie ma imprezy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybka

Przecież wszystko zależy od tego kogo zapraszacie na wesele. U nas na weselu nie było disco polo i impreza była super, ale braliśmy pod uwagę preferencje gości. Gdyby byli wśród nich zwolennicy tej muzyki to zapewne pare takich hitów znalazloby się w setliście zespołu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sołtys

na wsi nawet tego nie próbuj robic bo cie zatłuką ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa

No niestety, ludzie mają tak beznadziejny gust muzyczny, że to chyba konieczność. 

Stoję nad tym samym dylematem - nienawidzę disco polo i czuję zażenowanie, kiedy słucham tych pełnych polotu "utworów", ale z drugiej strony... wesele jest także dla gości, a przeciętny zjadacz kiełbasy najlepiej się bawi przy takich właśnie rytmach. Katastrofa, ale co zrobić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Nie musi. Byłam na 4 weselach w ciągu ostatnich 2 lat, 3 z nich się super obyły bez tej wieśniackiej muzyki, wszyscy bawili się super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zal

pewnie myslisz ze jestes bardziej inteligętna jak nie lubisz disko polo? zal,pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
8 minut temu, Gość zal napisał:

pewnie myslisz ze jestes bardziej inteligętna jak nie lubisz disko polo? zal,pl

a Ty myślisz, że to się nie łączy...? Wystarczy być oczytanym, żeby zgrzytać zębami i choćby na te genialne teksty. 

Poza tym, inteligentni ludzie mają jakieś horyzonty i własne ścieżki (w tym muzyczne). Ale 70% społeczeństwa to idioci, którzy nawet swojego własnego gustu nie potrafią sobie wyrobić. Na zmianę tylko ESKA albo POLO TV. 

Nie zrozumiesz, bo należysz do tej większości. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja1

ogarnij się z tym żal pl jak masz ból dupy idz na wesele z disco a jak autor nie chce disco to niech nie puszcza na weselu i tyle to jego dzień po co się męczyć czy mieć złe wspomnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja1

ogarnij się z tym żal pl jak masz ból dupy idz na wesele z disco a jak autor nie chce disco to niech nie puszcza na weselu i tyle to jego dzień po co się męczyć czy mieć złe wspomnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja1

ogarnij się z tym żal pl jak masz ból dupy idz na wesele z disco a jak autor nie chce disco to niech nie puszcza na weselu i tyle to jego dzień po co się męczyć czy mieć złe wspomnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cyc

wesele bez disco polo jest jak kobita bez cyckow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dżesika

Miastowe to majom pomusły xd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mp3

Wesele bez tego szajsu jest możliwe i nawet wskazane. Kluczem do sukcesu jest zawodowy zespół muzyczny z prawdziwymi muzykami i instrumentami. 95% zespołów weselnych to oszuści odtwarzający muzykę z podkładów, często nie potrafiący nawet grać na instrumentach. Zawodowy zespół kosztuje, ale warto zapłacić za najwyższą jakość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mp3

Wesele bez tego szajsu jest możliwe i nawet wskazane. Kluczem do sukcesu jest zawodowy zespół muzyczny z prawdziwymi muzykami i instrumentami. 95% zespołów weselnych to oszuści odtwarzający muzykę z podkładów, często nie potrafiący nawet grać na instrumentach. Zawodowy zespół kosztuje, ale warto zapłacić za najwyższą jakość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JuliabezRomea
2 godziny temu, RomeobezJulii napisał:

Bez disco polo to nie zabawa!

Chyba u ciebie na wsi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 6.04.2019 o 18:24, Gość diablica napisał:

Czy disco polo musi być na weselu? Nienawidzę tego g.... i mój narzeczony również, ale spotykam sie z opiniami, że to konieczność na weselu ... Jakie jest wasze zdanie?

Skoro to Wasze wesele to Wy decydujecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×