Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nikola99

Nie wiem co robić

Polecane posty

Hejka, mam 15 lat. Nie mam pojęcia czy to dobra grupa ale mam pewien problem i chciałam sie zapytac Was o rade. Problem jest tego typu ze w mojej klasie mam 3 "kolegów" którzy zachowują się wobec mnie bardzo niefajnie tzcz dotykają mnie np po tyłku, cyckach mimo tego że mówie im żeby przestali. Dzieje sie to jak np mamy luzniejszą lekcje i siedze z nimi w ostatnich lawkach. Np jeden łapie mnie mega mocno za nadgarstki co mnie aż boli i zaczyna macać po tyłku a jak się wyrywam to przeważnie żuca jakis tekst że mam być cicho albo dziś szliśmy koło korytarza gdzie jest remont i nikogo tam wsm nie ma i przeżucił mnie przez ramie, zaczął łapać mnie w miejsca intymne mimo tego że mowilam zs sobis tego nie zycze. Jest coraz gorzej a oni robią to niby "dla żartow" jak to tlumaczą ale przeciez widze jak sie podniecają robiąc to. Co mam zrobic? Nid chcs nikomu mowic a im sie nie da przetłumaczyć. Czy poprostu to zlać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciężko coś poradzić...masz 15lat...inną grupa wiekowa zrobiłaby to w sposób drastyczny..złapała za ....lub kopnęła w .... zależy od powagi sytuacji...ale tobie chyba na dobre wyjdzie jak im dasz z liścia...może pomóc ,gorzej już nie będzie..mam nadzieję..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W ryja daj jednemu i drugiemu,  to się nauczą. Nie pozwalaj im na to. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ooo...dobrze powiedziane..tylko tak,aby śladu nie było bo będą problemy...choć jestem przeciwnikiem przemocy,to uzasadniony przypadek..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Pelagia napisał:

Po liściu śladu nie będzie. 

Chyba że ma pierścionki...będą rysy..może niech celuje niżej ...już mnie boli jak pomyślę 😒

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może i celować niżej. Wtedy to już na pewno nie przyjdzie do głowy znowu ją macać na siłę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

to nie siadaj z nimi w ostatnich ławkach i nie chodź z nimi w ustronnych miejscach. nie masz koleżanek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość gość napisał:

to nie siadaj z nimi w ostatnich ławkach i nie chodź z nimi w ustronnych miejscach. nie masz koleżanek??

Też miałam to pisać. Nie siadaj tam z nimi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Czy przeczytaliście zdanie " Dzieje sie to jak np mamy luzniejszą lekcje i siedze z nimi w ostatnich lawkach"? 

To po co z nimi siedzisz? Po co z nimi gadasz skoro Ci to nie odpowaida? Po prostu z nimi nie siadaj i nie rozmawiaj a jak beda robić to dalej to powiedz, że pójdziesz do dyrektora. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×