Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość SuperMama

Mąż nie pozwala mi zrobić prawa jazdy

Polecane posty

Gość 0gjnf

Prawo jazdy nie ale do roboty to cie wy...il? Zamiast zarobic na dom to wysluguje sie toba. Zebys dojezdzala do roboty iles godzin i zapierdalala a potem w domu mu uslugiwala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyz
10 godzin temu, Gość SuperMama napisał:

Rodzice zrobili mi wtedy wielką awanturę bo ten kurs to był mój prezent na urodziny, kazali oddawać pieniądze itd, musiałam im oddać całą wypłatę z wakacji żeby te 2 tys pokryć.

Ale chooye, zutylizować ten ludzki szlam. Nie dziwne, że pochodząc z takiej patologii wybrałaś sobie ...a za męża. To nie twoja wina.

Idź na kurs, nie słuchaj ...ów.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MonikaPiast12

To mu pokaż, że nie może Ci zabronić i kup kolekcjonerkę z dokumencika. Wyglada tak samo, wiec się nie zorientuje a utrzesz mu nosa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta.
Dnia 10.04.2019 o 13:12, Gość Gość napisał:

Wiesz dlaczego tak mówi? Bo jakbyś miała prawko, a on nie, to myśli, że wystawi się na pośmiewisko w otoczeniu. 

Moi sąsiedzi małżeństwo po trzydziestce, on 10 razy oblał prawo jazdy i dał sobie spokój jego żona zdała za 6 razem i ona wszędzie wozi dzieci i jego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stachu

A weź, większość piczek za kółkiem to takie babki ze wsi co się wloka lewym pasem 40km na godzinę bo za 20km skręcaja w lewo i się boją zmienić pas. Albo jakieś niezrozumiałe manewry, stoi taka na prawoskrecie 30min i się boi skręcić bo potrzebuje 5km wolnej drogi z obu stron. Pracuje w ASO jeżdżę laweta i jakieś 90% aut które zwoziny to właśnie kobity i wynik ich akcji na drodze typu wjechała w barierki, przy cofaniu rozwalila pół auta bo nie zauważyła betonowego muru etc. A już hitem są babki co przewoza dzieci w seicento czy innym głównie co nie ma strefy zgniotu i śmierć na miejscu przy wypadku. Zero mózgu i takie coś jeździ po drogach... Połowa kobiet nie powinna robić prawka i jak ktoś wam tak mówi to na ogół ma rację. A i większość chamow na drodze to kobiety. Wpuszczam kogoś i jeśli to facet na 99% mi mrugnje w podziękowaniu. Baba wjeżdża i za chwilę daje po hamulcach bo się zagapila xD serio boję się kobiet na drogach niestety większość z was stanowi zagrożenie dla siebie i otoczenia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
29 minut temu, Gość Stachu napisał:

A weź, większość piczek za kółkiem to takie babki ze wsi co się wloka lewym pasem 40km na godzinę bo za 20km skręcaja w lewo i się boją zmienić pas. Albo jakieś niezrozumiałe manewry, stoi taka na prawoskrecie 30min i się boi skręcić bo potrzebuje 5km wolnej drogi z obu stron. Pracuje w ASO jeżdżę laweta i jakieś 90% aut które zwoziny to właśnie kobity i wynik ich akcji na drodze typu wjechała w barierki, przy cofaniu rozwalila pół auta bo nie zauważyła betonowego muru etc. A już hitem są babki co przewoza dzieci w seicento czy innym głównie co nie ma strefy zgniotu i śmierć na miejscu przy wypadku. Zero mózgu i takie coś jeździ po drogach... Połowa kobiet nie powinna robić prawka i jak ktoś wam tak mówi to na ogół ma rację. A i większość chamow na drodze to kobiety. Wpuszczam kogoś i jeśli to facet na 99% mi mrugnje w podziękowaniu. Baba wjeżdża i za chwilę daje po hamulcach bo się zagapila xD serio boję się kobiet na drogach niestety większość z was stanowi zagrożenie dla siebie i otoczenia 

Zwozisz samochody kobiet, bo te facetów, do niczego się już nie nadaje po wypadku? Sranie w banie. Zero mózgu? A może to ty się wpychasz nie tam gdzie trzeba co? A może jeżdżą te 40 km na godzinę, bo właśnie są w seicento i mają dzieci w samochodzie? Prawda jest taka, że jak ktoś się nie nadaje, to nie jest zależne od płci. Proponuję ci zmienić kierownicę lawety na kierownicę karetki. Jak pozwozisz rannych ludzi i trupy, to przestaniesz pierdzielić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

"Rób. Co innego, gdyby instruktor tak Ci powiedział,  to by dało do myślenia.  "

Powiem tak. Nawet gdyby instruktor coś takiego powiedział to nie powinna w to nigdy uwierzyć bo to by znaczyło, że jest słabym instruktorem. Nie ma takiej rzeczy której nie można by się poduczyć i wyćwiczyć. Egzaminatorzy dają prawo jazdy cwaniaczkom którzy się popisują potem na drodze lub prowadzą po alkoholu i zabijają ludzi. Nawet dzisiaj jeden taki o mało mnie nie zabił w drodze z pracy wyprzedzając na zakrętach! Nie wierzę , że kobieta ostrożna stanowi większe zagrożenie niż takie gnojki.

Moja bratowa zrobiła prawko właśnie dlatego, że brat był zmęczony wożeniem jej to tu to tam i to przez to zaczął ją namawiać, z moim mężem jest dokładnie to samo. Wedle prawa jesteś osobą która może decydować sama o sobie. Musisz jednak wiedzieć, że w prawie jazdy ważny jest upór. Jeszcze jedna sprawa. Jeżeli podejmiesz decyzję o kursie to nie mieszaj męża w te informacje jeżeli ma cię on dołować. Godziny jazdy wykupuj najlepiej o 7 rano. Im mniej on obecny to tym lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×