Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość a.b.

Dzieci nie chcą jeździć na działkę

Polecane posty

Gość Gość
6 godzin temu, Gość Gość napisał:

No widzisz, a ja sobie wyobrażam. I uważam, że to jest dobro wspólne.

Na tej zasadzie, to gdyby rodzice mieli szklarnie, to dziewuchy powinny tam zasuwać codziennie po szkole, a gdyby hodowlę królików, to powinny się zajmować skórowaniem królików, bo to dobro wspólne rodziny. Tymczasem to nie 19sty wiek. Zresztą sytuacja wykreowana sztucznie przez rodziców, którzy mają hobby: dłubania w ziemi. Rodzina nie potrzebuje tego, żeby się wyżywić, to tylko bzik rodziców. Tragedia zmuszać dzieci do spędzania czasu na działce- niszczy stosunki z rodzicami i rówieśnikami, bo zamiast życia towarzyskiego będą spędzać czas ze starymi. Wszyscy się martwią o alkohol i wybryki, a prawda taka, że większy problem, to jest jak ktoś zostaje pariasem towarzyskim i nie ma znajomych, z którymi może wyjść gdziekolwiek. Mało takich dzieciaków?! A przy okazji, to ja mam 40 lat i natury i dłubania w ziemi nadal nie lubię.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Autorko ja bym je gnała do pracy na działce, żadnego zostawania na weekend w domu bo małe kooreffki zrobią impreze na której będą się puszczać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

nie sądź wszystkich po sobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Wrócicie z działki a po weekendzie dziewczynki już będą "otwarte" a nawet i zbrzuchacone!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2019 o 12:40, Gość a.b. napisał:

Jak sprawić by lubiły tam jeździć?

Błędne pytanie. Powinnaś raczej zapytać co zrobić by przestać być taką egoistką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
4 godziny temu, oclm napisał:

Błędne pytanie. Powinnaś raczej zapytać co zrobić by przestać być taką egoistką.

A jej corki to nie egoistki? Matce nie chcą pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Out od control

To tak jakby np. Moi rodzice uwielbiali grać w tenisa, a ja nie i wolałabym pływanie. To co miałabym z nimi jezdzic na kort i machać rakieta, tylko dlatego że oni się fizycznie męczą? Ale przecież to lubią, sprawia im to przyjemność. I taka sama sytuacja jest z dzialka rekreacyjna. Gdyby corki nie chciały pomoc np  w szklarniach, z których rodzice się utrzymują to źle. A dzialka to hobby rodziców i nie widzę powodu, by gonić do tego dzieci które tego nie lubią.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×