Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Życie mnie Mnie!

Polecane posty

Gość Gosc

Na egzaminie gimnazjalnym było pytanie o sens tej fraszki co w tytule posta .... ciekawe co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotr z P.

Od pół godziny szukam w internecie treści fraszki Życie mnie mnie... I co? - ...! Nigdzie nie ma. Za to kilogramy (tony?) komentarzy. Jak mogę zrozumieć komentarz kiedy nie znam przedmiotu komentarza. Aż korci żeby porządnie opier... wszystkich informatyków odpowiedzialnych za programy wyszukiwarek. Nie zobaczysz (nie przeczytasz) na ekranie tego co chcesz - oni lepiej wiedzą co masz czytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotr z P.

Od pół godziny szukam (na kilku przeglądarkach) treści fraszki: Życie mnie mnie. I co? ...! (czyli nic) Chcę przeczytać fraszkę! A tu kilogramy (tony?) komentarzy. Nie mam najmnieszej ochoty czytać ani jednego komentarza dopóki nie będę mógł zweryfikować zdania osoby komentującej (fajtera?) z przedmiotem komentarza. Aż chce się porządnie opier... wszystkich odpowiedzialnych za sposób działania przeglądarek. Chcę przeczytać fraszkę! - Nie, oni wiedzą lepiej co mam czytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
32 minuty temu, Gość Piotr z P. napisał:

Od pół godziny szukam (na kilku przeglądarkach) treści fraszki: Życie mnie mnie. I co? ...! (czyli nic) Chcę przeczytać fraszkę! A tu kilogramy (tony?) komentarzy. Nie mam najmnieszej ochoty czytać ani jednego komentarza dopóki nie będę mógł zweryfikować zdania osoby komentującej (fajtera?) z przedmiotem komentarza. Aż chce się porządnie opier... wszystkich odpowiedzialnych za sposób działania przeglądarek. Chcę przeczytać fraszkę! - Nie, oni wiedzą lepiej co mam czytać.

Ty na poważnie? 10 sekund w wyszukiwarce:

"Skarga zmiętego

Życie mnie

Mnie!"

To jest właśnie ta fraszka. Cała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×