Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość justynaa85

Mechanik do sprawdzenia auta Wrocław

Polecane posty

Gość justynaa85

Szukam mechanika, który sprawdzi mi samochód używany przed zakupem. Jestem z Wrocławia. Macie jakieś sprawdzone namiary?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kita

lepiej firma do sprawdzenia auta niż mechanik, skoro i tak nie masz swojego zaufanego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynaa85

Ale jak to firma??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ErykW

Pewnie Kicie chodziło o taką firmę np typu autotesto. Zlecasz im sprawdzenie auta, które Cię interesuje, i oni robią to całkowicie za Ciebie. Potem po wszystkim dostaniesz szczegółowy raport z opisem w jakim stanie faktycznym jest auto. Masz tam też informację czy warto kupować dane auto za taką kasę i do tego sporo zdjęć. To jest też fajne z tego względu, że nie musisz się wtedy ograniczać z szukaniem auta, tylko do Wrocławia. Bo oni pojadą Ci praktycznie w każde miejsce w Polsce. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynaa85

Oki, już wszystko rozumiem - dzięki. A jaka jest mniej więcej kwota za taką usługę? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ErykW

Justyna, w autotesto to są widełki jakoś między 300 zł a 500 zł. Chyba, że chcesz jeszcze jakieś usługi dodatkowe, to można wybrać. Ale to wszystko info znajdziesz u nich na stronie i najlepiej tam poczytaj. 
A ta cena między 300 a 500 jest uzależniona od tego jaki raport wybierasz, co chcesz sprawdzać w aucie itd. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kita

ja też o autotesto właśnie słyszałam dobre opinie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv

ej a korzystał ktoś z autotesto poza wroclawiem? co jeśli auto jest z krakowa czy katowic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonim

Ale autotesto działa ci na całą Polskę. Nie ważne czy jesteś z wro czy krk. jak ty mieszkasz we wro , a auto chcesz z krk to im to zlecasz i tyle. min o to w tym właśnie chodzi, że to dla ciebie ułatwienie, że nie musisz jeździć po całej Polsce za autem i sprawdzać, albo ograniczać się tylko do swojego miejsca zamieszkania. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×