Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośc

jak Was komplementować?

Polecane posty

Gość ggggoooo

Mój facet ciągle mówi do mnie "śliczna" - ślicznie wyglądasz, śliczne masz oczka, śliczne masz piersi itp, ale jak zobaczyłam na fb, że koleżankom pisze, że jest cudowna, piękna, zjawiskowa to się wkurzyłam, bo do mnie tak nigdy nie powiedział. Więc już sama nie wiem co jest lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Gość gosc napisał:

jesteś bardzo nieużyta:(

Jaka? 😴 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Gość ech napisał:

Mogą być tanie, jeśli mówi je przystojniak. Brzydal, cokolwiek by nie powiedział, to zostanie wyśmiany.

Jestem pewna na 100%, że napisał to facet. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdziwa S

Jak komplementować? Zwyczajnie, powinien mówić mi codziennie że mam najładniejszą tzipę jaką widział i że najładniej pachnie, że pachnie ładniej od róży, każda chce takich komplementów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Biedni. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdziwa S

...i że mam duże tzycki i małą dooopę, mniejszą od innych, to też obowiązkowe komplementy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech
Dnia 12.04.2019 o 07:19, Pelagia napisał:

Jestem pewna na 100%, że napisał to facet. 

Oczywiście, kobieta nigdy by nie przyznała, że tak jest, bo wy na wszystkie błędy macie jakieś wytłumaczenie, byle tylko nie wyszło, że coś zrobiłyście źle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luna

Nijak, nie znoszę podlizywania się przez komplementy, stosowania na nas jakichś wyświechtanych sztuczek i trików na podryw. Myślą że każda to ...ka i wszystko łyknie jak pelikan czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze, nawet "standardowy" komplement może być udany kiedy wychodzi naturalnie. Jak ktoś ma piękne oczy i powiesz, że ma piękne oczy to napewno tej osobie będzie miło

Najlepiej jest po prostu mówić miłe rzeczy które się o kimś myśli 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość del
1 godzinę temu, Gość Luna napisał:

Nijak, nie znoszę podlizywania się przez komplementy, stosowania na nas jakichś wyświechtanych sztuczek i trików na podryw. Myślą że każda to ...ka i wszystko łyknie jak pelikan czy jak?

To jak cię poderwać? Normalna rozmowa nie, bo rozmawiać możesz z kolegami/koleżankami, komplementy nie, bo to "podlizywanie się"... To czego wy właściwie chcecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Komplementy nie muszą oznaczać podrywu. Ostatnio przysiadłam się do dziewczyny tylko po to, żeby jej powiedzieć jaki ma niesamotiwy styl 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech
2 minuty temu, Jajko Pisanka napisał:

Komplementy nie muszą oznaczać podrywu. Ostatnio przysiadłam się do dziewczyny tylko po to, żeby jej powiedzieć jaki ma niesamotiwy styl 🙂

Zgadzam się. Ale wiele kobiet uważa komplementy od mężczyzn za podryw i chcą je słyszeć tylko od przystojnych. Jeśli te komplementy prawi im przeciętny, to im się to nie podoba, nawet nie podziękują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To już zależy od kobiety, ja zawsze dziękuję nawet za te mniej oryginalne - w końcu ktoś chciał mi zrobić przyjemność 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Gość ech napisał:

Oczywiście, kobieta nigdy by nie przyznała, że tak jest, bo wy na wszystkie błędy macie jakieś wytłumaczenie, byle tylko nie wyszło, że coś zrobiłyście źle

Ke? 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja oglądałem poradniki od gości którzy się zajmują nauką flirtu na youtubie i wymienie kilka przykładów

Podoba mi się jak łagodnie i kobieco się poruszasz

Masz takie niesamowite piękne i gęste włosy, to jest bardzo sexi 

Wyglądasz niesamowicie atrakcyjnie (w tej ...ence, bluzce)

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
11 godzin temu, Gość prawdziwa S napisał:

Jak komplementować? Zwyczajnie, powinien mówić mi codziennie że mam najładniejszą tzipę jaką widział i że najładniej pachnie, że pachnie ładniej od róży, każda chce takich komplementów

Najładniejsza cipę, serio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AlicjawkrainiePL

Doceniam wszystkie komplementy w granicach kultury ale najbardziej zapadają mi w pamięć takie spersonalizowane. Kiedyś np. usłyszałam, że mam takie różowe i błyszczące usta jak królewna Śnieżka 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Gość gość napisał:

Ja oglądałem poradniki od gości którzy się zajmują nauką flirtu na youtubie i wymienie kilka przykładów

Podoba mi się jak łagodnie i kobieco się poruszasz

Masz takie niesamowite piękne i gęste włosy, to jest bardzo sexi 

Wyglądasz niesamowicie atrakcyjnie (w tej ...ence, bluzce)

 

 

Te komentarze, jeżeli nieprawdziwe w oczach kobiety, tylko cię ośmieszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja usłyszałam, że mam taką głębie w spojrzeniu, że jak się patrzy w moje oczy to widać potylicę.

Zawsze mnie bawią te poradniki, które mówią, że masz ją komplementować, ale tak, żeby troszkę ją zbesztać to się podjara (typu, takie masz długie nogi, że nie musisz się męczyć w tych okropnych szpilkach) - wtedy myślę sobie, że idealne by było podejść do dziewczyny i powiedzieć "ale Ty ładnie je/biesz"

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania

najlepszy ostatnio komplement jaki ostatnio uslyszalam, bylo na poczcie podczas odbioru paczki, gosc powiedzial, ze teraz wie gdzie mieszka najpiekniejsza kobieta, to bylo naprawde mile. Chcial sie umowic na kawe powiedzialam, ze niestety mam rodzine i nie jestem  zainteresowana a on ,ze to tylko kawa 😉.Zeby nie moj stan( zajety )na bank bym poszla na kawe😉, bo tez niezle ciacho byl 😝. Mialam do konca dnia dobry humor, powiedzialam o tym mezowi, on stwierdzil, ze panowie to barany strach mnie gdziekolwiek puszczac🤣, zamiast podrywac mezatki powinni brac sie za wolne  kobiety,zazartowalam, ze niech sie cieszy, ze nie powiedzialam, ze sasiadowi paczke odbieram, bo noge zlamal, i biedak dotrzec nie mogl 🤣 .Pozdrawiam i milego dnia zyczy ania😎

Wesolych Swiat wam zycze 😉, smacznego jajka, komu w droge temu czas….

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×