Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość samotna

chłopak=brak przyjaciółki

Polecane posty

skoro nie jest skora do pomocy to musisz sama szukać.Może idz na fitnes i tam poznasz nowych ludzi,a może nawet i przyszłą połówkę.Jeśli odpada to może próbuj przez internet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna

chce spróbować z internetem ale mam jakieś obawy naczytałam się na forum , że tam faceci chcą tylko jednego a ja nie szukam przygód. Także niewiem czy jest sens zawracania sobie głowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna

o matko , ,, zbyt wielu ich nie ma'' aż się przeraziłam pewnie same zboki , nie nie to nie dla mnie . Wole być już sama niż z świrem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Większość to zboczeńcy, ale są porządni faceci co szanują kobiety. Jest to typ osobowości podobny do twojej autorko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Gość samotna napisał:

o matko , ,, zbyt wielu ich nie ma'' aż się przeraziłam pewnie same zboki , nie nie to nie dla mnie . Wole być już sama niż z świrem 

spokojnie,nie zniechęcaj się.Faktycznie są normalni ale większość takich po przygody.łatwo ich rozróżnisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aza

Rozumiem twoje problemy też takie miałam.  Nie zrywaj kontaktów z przyjaciółką ale zaakceptuj że nie będzie już tak jak dawniej. Szukaj nowych znajomości, introwertyzm też jest ok. Znam kilka osób które poznały się przez internet. Wesela bez osoby towarzyszącej nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna

cóż muszę spróbować chociaż nie wierzę, że żyjemy w tak chorych czasach , że jedyną szansą by kogoś poznać jest internet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna

cóż muszę spróbować chociaż nie wierzę, że żyjemy w tak chorych czasach , że jedyną szansą by kogoś poznać jest internet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna

cóż muszę spróbować chociaż nie wierzę, że żyjemy w tak chorych czasach , że jedyną szansą by kogoś poznać jest internet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×