Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Magda321

Kochanka kochanek

Polecane posty

Gość Magda321

Witam. Jestem kochanka juz ponad 4 lata. Tak tak wiem zmieszacie mnie z blotem ale nie po to tu pisze ..  

Niewiem jak zerwac ta relacje. Od poczatku bylo wiadomo ze to seks nic nie ustalalismy poprostu zorientowalam sie ze ma zone i spotyalismy sie na seks czasami na dluzej porozmawiac

Nie raz chcialam to zakonczyc jednak on wtedy wysylal po 10-15sms dziennie czy zyje co robie i dzwonil wytrzymalam miesiac i znowu do niego wrocilam. Zaszlam w ciaze(test) odrazu mu o tym powiedzialam zareagowal ok rozmawial ze mna i mowil ze moje dobro jest najwazniejsze zebym poszla na badanie rozwiedzie sie. Poszlam na badanie..poronilam. bylo to 2 lata temu.

Ok.. wiec dalej spotykalismy sie na seks. Z tym ze teraz to mi zaczelo na tej relacji zalezec chyba to wyczul i dalej sie spotykamy ale z jego strony nie ma juz takiego zaangazowania odnosze takie wrazenie. 

Chce to zakonczyc.. ale obawiam sie... tej pieprzonej tesknoty!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jezu
25 minut temu, Gość Magda321 napisał:

Witam. Jestem kochanka juz ponad 4 lata. Tak tak wiem zmieszacie mnie z blotem ale nie po to tu pisze ..  

Niewiem jak zerwac ta relacje. Od poczatku bylo wiadomo ze to seks nic nie ustalalismy poprostu zorientowalam sie ze ma zone i spotyalismy sie na seks czasami na dluzej porozmawiac

Nie raz chcialam to zakonczyc jednak on wtedy wysylal po 10-15sms dziennie czy zyje co robie i dzwonil wytrzymalam miesiac i znowu do niego wrocilam. Zaszlam w ciaze(test) odrazu mu o tym powiedzialam zareagowal ok rozmawial ze mna i mowil ze moje dobro jest najwazniejsze zebym poszla na badanie rozwiedzie sie. Poszlam na badanie..poronilam. bylo to 2 lata temu.

Ok.. wiec dalej spotykalismy sie na seks. Z tym ze teraz to mi zaczelo na tej relacji zalezec chyba to wyczul i dalej sie spotykamy ale z jego strony nie ma juz takiego zaangazowania odnosze takie wrazenie. 

Chce to zakonczyc.. ale obawiam sie... tej pieprzonej tesknoty!!!!!

Kolejna zesz..macona Magda jaką znam..brak słów..kur..wi..szon..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hihi

Zawsze się zastanawiam po co kobiety pakują się w takie relacje ( rozumiem ze od początku związku miałaś wiedzę o tym ze jest żonaty, ale jak mogłaś to kontynuować gdy dowiedziałaś się o żonie - chciałabyś być na jej miejscu?) - być tą drugą, od seksu jak jakaś prostytutka na telefon (za darmo).

nie jest mi cię żal bo widziałaś co robisz- związałas się z kimś kto przysięgał innej kobiecie wierność - a ze okazał się ...arzem? Facetem którego słowo jest nic nie warte? Widać taka twoja uroda :) 

oddałaś wiele lat swojego życia, urody i młodości temu mężczyźnie? Warto było? Jesteś szczęśliwa? Zadowolona?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brak słów
4 minuty temu, Gość Hihi napisał:

Zawsze się zastanawiam po co kobiety pakują się w takie relacje ( rozumiem ze od początku związku miałaś wiedzę o tym ze jest żonaty, ale jak mogłaś to kontynuować gdy dowiedziałaś się o żonie - chciałabyś być na jej miejscu?) - być tą drugą, od seksu jak jakaś prostytutka na telefon (za darmo).

nie jest mi cię żal bo widziałaś co robisz- związałas się z kimś kto przysięgał innej kobiecie wierność - a ze okazał się ...arzem? Facetem którego słowo jest nic nie warte? Widać taka twoja uroda 🙂

oddałaś wiele lat swojego życia, urody i młodości temu mężczyźnie? Warto było? Jesteś szczęśliwa? Zadowolona?

 

Kur..wa z charakteru zawsze będzie się wybielac jaka ona pokrzywdzona..Mam nadzieję,że kiedyś facet się zakochać w kobiecie tego  wartej..odejdzie od żony.. zmieni się.. A taką kur..we jak Ty odłoży na bok..bo tylko szma..tą  jesteś w którą można się wytrzeć. I tyle   

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brak słów
7 minut temu, Gość Hihi napisał:

Zawsze się zastanawiam po co kobiety pakują się w takie relacje ( rozumiem ze od początku związku miałaś wiedzę o tym ze jest żonaty, ale jak mogłaś to kontynuować gdy dowiedziałaś się o żonie - chciałabyś być na jej miejscu?) - być tą drugą, od seksu jak jakaś prostytutka na telefon (za darmo).

nie jest mi cię żal bo widziałaś co robisz- związałas się z kimś kto przysięgał innej kobiecie wierność - a ze okazał się ...arzem? Facetem którego słowo jest nic nie warte? Widać taka twoja uroda 🙂

oddałaś wiele lat swojego życia, urody i młodości temu mężczyźnie? Warto było? Jesteś szczęśliwa? Zadowolona?

 

Kur..wa z charakteru zawsze będzie się wybielac jaka ona pokrzywdzona..Mam nadzieję,że kiedyś facet się zakochać w kobiecie tego  wartej..odejdzie od żony.. zmieni się.. A taką kur..we jak Ty odłoży na bok..bo tylko szma..tą  jesteś w którą można się wytrzeć. I tyle   

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela
5 minut temu, Gość Brak słów napisał:

Kur..wa z charakteru zawsze będzie się wybielac jaka ona pokrzywdzona..Mam nadzieję,że kiedyś facet się zakochać w kobiecie tego  wartej..odejdzie od żony.. zmieni się.. A taką kur..we jak Ty odłoży na bok..bo tylko szma..tą  jesteś w którą można się wytrzeć. I tyle   

Hahahhahahhahahahahahhahaha aha to ta inna dla ktorej odejdzie od zony juz ta ... nie bedzie. I to tylko kobiety szmaty itd. On jak przysiegal sobie milosc wiernosc itd. To on jest chu.em a wolna kobieta moze sobie co sie jej podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda321
15 minut temu, Gość Hihi napisał:

Zawsze się zastanawiam po co kobiety pakują się w takie relacje ( rozumiem ze od początku związku miałaś wiedzę o tym ze jest żonaty, ale jak mogłaś to kontynuować gdy dowiedziałaś się o żonie - chciałabyś być na jej miejscu?) - być tą drugą, od seksu jak jakaś prostytutka na telefon (za darmo).

nie jest mi cię żal bo widziałaś co robisz- związałas się z kimś kto przysięgał innej kobiecie wierność - a ze okazał się ...arzem? Facetem którego słowo jest nic nie warte? Widać taka twoja uroda :) 

oddałaś wiele lat swojego życia, urody i młodości temu mężczyźnie? Warto było? Jesteś szczęśliwa? Zadowolona?

 

Nie. Nie bylo warto!!!!! Jednak pytanie moje jest jak sie teraz od tego uwolnic..  

Tak wiedzialam ze ma zone ale sytuacje sa rozne. Sama bylam w zwiazku z facetem ktory traktowal mnie zle bardzo zle! Kochalam go nad zycie a wtedy pojawil sie on . 

Dalo mi to tylko tyle ze uwolnilam sie z poprzedniego toksycznego zwiazku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hihi

 

zeby była jasność - nie miałam zamiaru obrażać autorki tego wątku, ale serio? Zgadzasz się być tylko lalką do zaspokojenia męskiego libido, bo ciało żony już nie wzbudza takiej ekscytacji, i się dziwisz ze facet cię nie kocha? Ze będzie bolało po rozstaniu?

a wiesz jak cię będzie bolało, jak w końcu znajdziesz sobie własnego faceta, skończysz z 4 dychy a on cię zdradzi z młodsza? Będziesz miała okazje odczuć na własnej skórze jak czuje się taka zdradzana żona. Autorko- tego właśnie ci życzę:) porostu uważam ze powinnaś zostać ukarana przez los 😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda321
4 minuty temu, Gość Hihi napisał:

 

zeby była jasność - nie miałam zamiaru obrażać autorki tego wątku, ale serio? Zgadzasz się być tylko lalką do zaspokojenia męskiego libido, bo ciało żony już nie wzbudza takiej ekscytacji, i się dziwisz ze facet cię nie kocha? Ze będzie bolało po rozstaniu?

a wiesz jak cię będzie bolało, jak w końcu znajdziesz sobie własnego faceta, skończysz z 4 dychy a on cię zdradzi z młodsza? Będziesz miała okazje odczuć na własnej skórze jak czuje się taka zdradzana żona. Autorko- tego właśnie ci życzę:) porostu uważam ze powinnaś zostać ukarana przez los 😕

Zostalam juz ukarana i to porzadnie mialam faceta ktory mnie bil i nic wiecej wiec pozniej pojawil sie ten. Niech mnie kocha albo nie. Nie oczekuje niczego, chce sie tylko od tego uwolnic  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hihi

Odejdź i się nie kontaktuj. Będzie bolało ale zaciśnij zeby- jesteś dorosła.nie ma złotej rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poznaj jakiegoś normalnego i wolnego faceta.Spotykaj się z nim to zapomnisz o tym kochanku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona
33 minuty temu, Gość Magda321 napisał:

Zostalam juz ukarana i to porzadnie mialam faceta ktory mnie bil i nic wiecej wiec pozniej pojawil sie ten. Niech mnie kocha albo nie. Nie oczekuje niczego, chce sie tylko od tego uwolnic  

Z jednego toksycznego związku wpadła w kolejny układ z kochankiem.. więc sama masz coś z głową. Można żyć bez faceta,a nie tylko dla kut..asa byc z byle kim ale musi być facet.Mdli mnie na takie bezmozgowe kobiety. NIECH WYTRZE SIĘ W CIEBIE I KOPNIE ZE POLECISZ .Wcale mi Cię nie żal. Baba bez szacunku do siebie i innych. Jak facet bije to się odchodzi.. jak kur..wi..to zostawia a nie kur..wi z nim.Patologia poznańska???bo znam tu dwie Magdy takie kur..wy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Kur..wa zawsze będzie ku..rwa nawet jak się porządnie umyje..życzę aby spotkała Ciebie zasłużona nagroda za bycie kimś poniżej poziomu.I spotka..życie ci zapłaci Madzia..Magda..chyba Kur..wa Magda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAGDA 3

Zostawcie dziewczyne w spokoju. Wszystki nagle cnotki niewydymki a jakby byla okazja, same miałyby kochanka. Tylko okazji nie ma więc wyzywają innych od kurew. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gisc
10 minut temu, Gość MAGDA 3 napisał:

Zostawcie dziewczyne w spokoju. Wszystki nagle cnotki niewydymki a jakby byla okazja, same miałyby kochanka. Tylko okazji nie ma więc wyzywają innych od kurew. 

Kolejna sz..macisko broniące, bo sama rozkłada nogi,bo ma okazję być dzi..wka  ..nie zal mi WAS.Mam okazję,ale nie korzystam.NIE KAŻDA MUSI BYC W TEJ POLSCE ZESZM..ACONA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
12 minut temu, Gość MAGDA 3 napisał:

Zostawcie dziewczyne w spokoju. Wszystki nagle cnotki niewydymki a jakby byla okazja, same miałyby kochanka. Tylko okazji nie ma więc wyzywają innych od kurew. 

ot co takie najgłośniej szczekają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

jak widać powyżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawda boli
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

jak widać powyżej

Wiadomo szczęka su...ka..zapewne rasowa piękna i tylko wszyscy sie do niej dowalaja..a ona taka biedna i nie zasłużyła na miano ku..rwy.BRAWO WY!!pierwsze i nie ostatnie ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kona

rzucają kamieniami święte cnotki niewydymki takie są najgorsze 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia

kochajcie się 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wal się
10 minut temu, Gość kona napisał:

rzucają kamieniami święte cnotki niewydymki takie są najgorsze 

A kur...wiarze tylko stoją z boku,i czekają która chętna..Rzyg rzyg rzyg na taką ludzkość 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 godziny temu, Gość Magda321 napisał:

Nie. Nie bylo warto!!!!! Jednak pytanie moje jest jak sie teraz od tego uwolnic..  

Tak wiedzialam ze ma zone ale sytuacje sa rozne. Sama bylam w zwiazku z facetem ktory traktowal mnie zle bardzo zle! Kochalam go nad zycie a wtedy pojawil sie on . 

Dalo mi to tylko tyle ze uwolnilam sie z poprzedniego toksycznego zwiazku!

obok jest ,,jak wyjść z romansu" czy jakoś tak, tam piszą jak to niby chcą ale dalej zdradzają męża i rodzinę . Są też wolne kobitki i rozwódki które zdają sobie sprawę że k. jest tylko dobry w emocjach i seksie natomiast reszta to dno. Poprubuj , tam paujesz jak ulał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Być i nie wierzyc
2 minuty temu, Gość gość napisał:

obok jest ,,jak wyjść z romansu" czy jakoś tak, tam piszą jak to niby chcą ale dalej zdradzają męża i rodzinę . Są też wolne kobitki i rozwódki które zdają sobie sprawę że k. jest tylko dobry w emocjach i seksie natomiast reszta to dno. Poprubuj , tam paujesz jak ulał.

Szma.. ta pasuje tylko do wycieraczki..radze położyć sie pod drzwiami..niech każdy wyciera buty..hehe..porażka a nie kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hihi

Żadna normalna kobieta która nie jest kochanka, nie będzie ci współczuła. W twojej obronie staną tylko kobiety twojego pokroju- bez godności.

wiesz dlaczego, bo każda z nas może paść ofiarą złodziejki mężów. Nie dlatego ze ty jako kochanka jesteś ładniejsza, młodsza czy lepsza. Niestety porostu nowością i tyle. I trudno z taka konkurować - łatwa kobieta i nowe ciało to nie lada gratka dla faceta, który funkcjonuje w długoletnim związku. Każdy z nas chciałby przeżyć przygodę ale powstrzymuje nas właśnie to czego takie kochanki nie maja- moralność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to poczatek

Stalkerzy ujadają jak kundle do wymyślonych imion , wymyślonych lat i spreparowanych i wymyślonych historii.

Juz wam dzisiaj ktoś tu powiedział , ze to sprawa karna łajzy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za porażka

Do Nicku Ona to ty masz coś z głową, wystarczy przeczytać co to napisałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak nie ja to kto

Autorko - nie będę opisywać ci swojej historii a uwierz że miałam sto razy gorzej. On mi dał nadzieje bo nie miał żony, dziewczynę z którą się rozstawiał. Bałamucił mnie bardzo długo. Pytasz jak zerwać tę relację? Spytaj się co cię powstrzymuje? Żeby był nowy początek musi być koniec, jeśli nie odetniesz go to nie ma szans abyś zaczęła coś nowego. On nigdy nie będzie z tobą, będzie z żoną a ty będziesz tak trwać i marnować życie. To że chciałaś zerwać a on wysyłał 15 smsów dziennie, wiesz co to oznacza? Nie to że cię chciał tylko że bał się że straci darmowy sex. Dajesz mu to on korzysta i taj będzie. Faceci to manipulanci, skoro jest z żoną jest mu wygodnie a do tego ma ciebie na boku. On korzysta a ty się łudzisz. Żeby z tego wyjść musisz poczynić krok naprzód. Myślałaś o terapii, o psychologu?? Cokolwiek co pozwoli ci zrozumieć dlaczego tkwisz w czymś co nie ma sensu, przyszłości. Pociąga nas to co nie osiągalne to fakt, ale pomyśl gdybyś z nim była a on miał inną na boku?? Zrób taką wizualizację żona go zostawia,  jesteś z nim, on znika na długie wieczory. Robi dokładnie to samo co z Tobą, tylko teraz to ty jesteś zdradzana. Chciałabyś być z takim facetem? Masz niskie poczucie własnej wartości dlatego trzymasz się go, znać wartość w sobie. Musisz urwać kontakt, zmienić numer i zacząć żyć inaczej się nie da!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hihi

Autorko żal mi cię ze się tak pogubiłas jako kobieta. Masz jeszcze szanse wszystko wyprostować. Zakończ znajomość, nie niszcz czyjejś rodziny. Poznasz wolnego faceta, stworzysz swój związek i wyjdziesz na prosta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

nie jestem kochanką i mam w dupie to czy któraś nią jest czy nie, i wszystkim życzę szczęścia, kochankom również

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×