Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość andzia

zaczynam dietę 7 dniową ktos ze mną?o dziwo zupa smakuje pysznie

Polecane posty

Gość andzia

Czesc mam do zgubienia jakies 7 kg,poczytalam sporo na necie i postanowiłam sprobowac diety kapuscianej.Wczoraj  wieczorem ugotowałam tę zupę z tym ze doprawiłam ją tak jak lubię i o dziwo smakuje jak cos pomiędzy kapusniakiem a zupa gulaszowa.Smakuje naprawde bardzo dobrze,dzis rano zmiksowałam  i wypilam w formie koktajlu,a teraz przygrzałam zupkę i zjadłam z talerza,.Wiem ze nie mozna solic ponoc ale ja odrobine posolilam i dodałam trochę bulionu wolę zjesc ją ze smakiem niz zrezygnowac po 1 lub 2 dniach bo mi poprostu nie przejdzie przez gardło taka mdla . Chcę się przekonac jak ta dieta podziała na mnie oczywiscie nie liczę na zrzucenie 5 kg w tydzien poprostu chcę spróbowac .Będę na bieząco pisała przez caly czas diety i mam tylko cichą nadzieję ze wytrwam bo u mnie dzis ziemniaczki sosik i gulasz ...mniam. Nałozyłam domownikom obiadu a sama uciekłam z kuchni bo bałam się ze sie zlamię i jednak zacznę dietę od jutra haha ale dałam radę.Ktos chetny zapraszam choc pewnie o chętnych będzie trudno przed swiętami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Tak, przed swietami bedzie trudno. Stosowalam te deiete wiele razy i po swietach na pewno do niej wroce.

Napisalas- Będę na bieząco pisała przez caly czas diety- tu sie usmiechnelam bo wiele razy czytalam takie deklaracje po czym wpisy znikaly :) Jesli ten watek przetrwa do poswietnej srody to ja z pewnoscia dolacze. Daje do ulubionych i bede sprawdzac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×