Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dolomiiii

Ciąża?

Polecane posty

Gość Dolomiiii

Od 5 dni mam niewielki krwawienia i wyciek mleka z piersi. Ostatni okres 18 marca cykle 30 dniowe. W zeszłym miesiącu dwa razy zazylam tabletkę escapelle po czy okres dostałam normalny i w terminie. Mam torbiel na prawym jajniku i nadzerke. Co może być powodem krwawienia ?Stosunek niezabezpieczony 30 marca. Czy to ciąża?  Test robiony wczoraj i dzisiaj oba negatywne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Testy byłby wiarygodne po takim czasie, więc jeśli są negatywne nie jest Pani w ciąży. Myślę, że musi Pani u dać się do ginekologa i wyjaśnić niepokojące dolegliwości.

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirka 26

Skonsultuj nietypowe kobiece dolegliwości z ginekologiem. To racja, że  lepiej zadbać o prawidłową antykoncepcję niż się później zadręczać. Ja akurat nie polecam tabletek, bo to również ingerencja w organizm, dla mnie idealny okazał się komputer cyklu Cyclotest MyWay, ma również tryb antykoncepcji - pozwala kontrolować płodne dni,  używam jeszcze prezerwatywy w płodne dni i dla mnie idealne, naturalne rozwiązanie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PszczółkaMaja

Komputer hmmm mnie to jakos nie przekonuje. Esensj smaku ma rację  zamiast myślec po fakcie lepiej zabezpieczyć się z głową. Największe przekonanie mam tylko do tabletek, ktore zapisuje mi ginekolog.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×