Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kaska90

Uwiedzenie szwagra

Polecane posty

Gość Gość

Bratu z 15 razy przeleciałem żonę , z tym że już ponad rok nie są ze sobą, nie mieszkają razem a sprawa rozwodowa w toku. W świetle prawa nadal jest jednak jego żoną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaska90

Hej nic nowego?  Nie wchodzmy tutaj w kwestie moralne bo wiem że siostra też ma swoje za uszami. Chodzi mi o samo bzykanko bez konsekwencji. Na dzień dzisiejszy podeślę mu w laptopie moje foty. Nie jakieś ostre ale na może nadrobię mu ochoty. Folder będzie na pulpicie także zobaczymy czy będzie mi grzebał po folderach. Ostrzejsze foty takie już z cipką umieszczę głęboko na różnych lokacjach. Jak do nich dotrze to będę wiedziała że go kręcę. Na kompa zapisze program który wbije godzinę przeglądnięcia zdjęcia tak że wszystko obcykane. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość Kaska90 napisał:

Hej nic nowego?  Nie wchodzmy tutaj w kwestie moralne bo wiem że siostra też ma swoje za uszami. Chodzi mi o samo bzykanko bez konsekwencji. Na dzień dzisiejszy podeślę mu w laptopie moje foty. Nie jakieś ostre ale na może nadrobię mu ochoty. Folder będzie na pulpicie także zobaczymy czy będzie mi grzebał po folderach. Ostrzejsze foty takie już z cipką umieszczę głęboko na różnych lokacjach. Jak do nich dotrze to będę wiedziała że go kręcę. Na kompa zapisze program który wbije godzinę przeglądnięcia zdjęcia tak że wszystko obcykane. 

Co Ciebie w nim kręci? Widziałaś go nago?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filip
58 minut temu, Gość Kaska90 napisał:

Hej nic nowego?  Nie wchodzmy tutaj w kwestie moralne bo wiem że siostra też ma swoje za uszami. Chodzi mi o samo bzykanko bez konsekwencji. Na dzień dzisiejszy podeślę mu w laptopie moje foty. Nie jakieś ostre ale na może nadrobię mu ochoty. Folder będzie na pulpicie także zobaczymy czy będzie mi grzebał po folderach. Ostrzejsze foty takie już z cipką umieszczę głęboko na różnych lokacjach. Jak do nich dotrze to będę wiedziała że go kręcę. Na kompa zapisze program który wbije godzinę przeglądnięcia zdjęcia tak że wszystko obcykane. 

Nie rozumiem, aż takie podchody robisz żeby cię zerznął?? Nie prosciej powiedzieć - mam wyjątkową ochotę na ciebie, co ty na to? jak to widzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaska90
1 godzinę temu, Gość Filip napisał:

 

 

1 godzinę temu, Gość Filip napisał:

Nie rozumiem, aż takie podchody robisz żeby cię zerznął?? Nie prosciej powiedzieć - mam wyjątkową ochotę na ciebie, co ty na to? jak to widzisz?

Prościej ale mogą być z takiego jasnego stawiania sprawy duże problemy. Np pójdzie do żony i powie o całej sytuacji. Chcę żeby inicjatywa wyszła z jego strony. Ja będę czysta. 

 

1 godzinę temu, Cosmo napisał:

Co Ciebie w nim kręci? Widziałaś go nago?

Po prostu mam na niego smaka. Mieszkał jakiś czas w pokoju obok u rodziców i słyszałam jak pykałmoją siostrę. Sądząc po odgłosach dawał rady. w sumie od tamtego czasu chciałam go poczuć. Jest duży owłosiony taki trochę dzikus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obciągnij mu

Powiedz, że masz dla niego niespodziankę i żeby zamknął oczy, rozbierz się po cichu, klęknij przednim i bież się do dzieła. Albo cię zaliczy, albo ucieknie, ale już będzie wiedział, że może cię bzyknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nie kręcą mnie takie tematy "rodzinne" a tym bardziej np. zaliczyć żonę kumpla (nie potrafił bym spojrzeć mu w oczy) Pewne granice i zasady powinny być jasne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorkoniezlajestes

Jak dla mnie Kobieto wal prosto z mostu, bez podchodow odpowiednia chwila i powiedz czego pragniesz. Zakrec tylkiem zobacz czy patrzy i jak patrzy, a później do dzieła może on też chciałby a boii się zagadać. Mam taki sam dylemat pragnę zerznac Ciotke jest mężatką bez dzieci. Widzi jak na nią patrzę z pożądaniem, obcieram się i łapie za tylek przypadkiem. Chcę wyznać jak pragnę jej, sam nikomu bym nie powiedział tylko korzystał dyskretnie z propozycji. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Idzdxd

Ale masz problem 

nachyl się i do niego gołym tyłkiem i ze.sraj się zobaczysz jak się podjara 

hahahahah

a tak na poważnie to wez się za robotę to nie będziesz miała durnych pomysłów 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×