Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość moze przyszla mamusiaa

STYCZNIÓWKI 2020

Polecane posty

Gość moze przyszla mamusiaa

Jest już ktoś na styczeń??? 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jodła123

już styczniówki? SZOK ! sama jestem w 35 tc i nie wiem kiedy to zleciało, a jestem majówką 2019. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hgd

Do Styczniowych mam mogą należeć jedynie te kobiety które mają termin porodu na początek stycznia. Dopiero w maju będzie bum na styczniowe mamy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze przyszla mamusiaa
2 godziny temu, Gość Hgd napisał:

Do Styczniowych mam mogą należeć jedynie te kobiety które mają termin porodu na początek stycznia. Dopiero w maju będzie bum na styczniowe mamy. 

Jak ci nie pasuje temat to nie wchodź i nie komentuj niepotrzebnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja jestem ale na luty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze przyszla mamusiaa
8 minut temu, Gość Gość napisał:

Ja jestem ale na luty.

To po co wchodzisz na temat o styczniu? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona6

pod koniec kwietnia zaczną dopiero wychodzić pozytywne testy, tak więc jeszcze trzeba poczekać na styczniowe mamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja jestem na końcówkę grudnia co prawda :) dwa testy pozytywne, dzis wróciłam od ginekologa i to już pewne, będzie dzidziuś. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leczcie się!

ja jestem na marzec już 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia

u mnie maj 2020 :) nie mogę się doczekać bąbelka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona6

do Gość leczcie się!.... obyś nigdy nie musiała usuwać ciąży bo serduszko nie biło.. i nie musiała wyczekiwać udanej ciąży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Gość niunia to ty prawie jak samica słonia bo ona dwa lata a ty rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sando

Cześć jest już ktoś? Ja jestem w 5-6 tyg więc chyba przełom grudnia stycznia. Dziś idę dowiedziałam do ginekologa dopiero za 4tyg mi się późno wydaje ale tu tak jest, mieszkam w Belgii. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia 32

Ja jestem z terminem na 9 stycznia.  Wczoraj sie dowiedzialam ze jestem w ciazy. Bhcg 133 z wczoraj woeczora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam bo byłam już 2 x u ginekologa, na USG widać zarodek, lekarz twierdzi, że wszystko jest ok ale w dalszym ciągu nie mam karty ciąży. Jestem w 6 tygodniu ciąży. Jak jest u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Super Żona

Ja  koniec 9 tygodnia termin 24.12 kartę lekarka założyła mi tydzień temu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anawtylekkopana

Ja jestem na styczeń, to moja pierwsza ciąża. 5 tydzień 😍😍😍😍 4 cykl starań.

W pon wezmę L4 od lekarza, póki co dużo leże, czytam i się edukuje by być przygotowana do roli mamy najlepiej jak potrafię. Jestem pro kp, więc czytam jak najwięcej o laktacji i karmieniu, może jakaś doświadczona mamusia poradzi jakaś dobra stronę?

Buziaki moje mamusie:*********

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
7 godzin temu, Gość Anawtylekkopana napisał:

Ja jestem na styczeń, to moja pierwsza ciąża. 5 tydzień 😍😍😍😍 4 cykl starań.

W pon wezmę L4 od lekarza, póki co dużo leże, czytam i się edukuje by być przygotowana do roli mamy najlepiej jak potrafię. Jestem pro kp, więc czytam jak najwięcej o laktacji i karmieniu, może jakaś doświadczona mamusia poradzi jakaś dobra stronę?

Buziaki moje mamusie:*********

A dlaczego chesz brac L4? Sa jakies wskazania do tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
7 godzin temu, Gość Anawtylekkopana napisał:

Ja jestem na styczeń, to moja pierwsza ciąża. 5 tydzień 😍😍😍😍 4 cykl starań.

W pon wezmę L4 od lekarza, póki co dużo leże, czytam i się edukuje by być przygotowana do roli mamy najlepiej jak potrafię. Jestem pro kp, więc czytam jak najwięcej o laktacji i karmieniu, może jakaś doświadczona mamusia poradzi jakaś dobra stronę?

Buziaki moje mamusie:*********

A dlaczego chesz brac L4? Sa jakies wskazania do tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczyny. Test ciążowy pozytywny, beta ładnie rośnie, więc chyba mogę już do Was dołączyć. Wizyta u lekarza w czwartek. Kalkulator pokazuje termin na 22 styczeń 2020. Czekam cierpliwie na wizytę u lekarza 😉😉 jak się czujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka

U mnie 7 Tc. Na razie torbiel 5.5 cm. Markery nowotworowe mi wyszły kiepsko. Także czekam na wizytę za tydzień. 

To moja druga ciąża. Pracuje. Mdli mnie strasznie jestem senna i boli mnie brzuch. Mam luteine dopochwowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja również biorę luteinę dopochwowo, bo boli mnie brzuch. Oprócz tego cycki powiększone i wrażliwe. I jestem senna, mogła być ciągle spać 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja prawdopodobnie jestem w 6 tygodniu, przeszłam już ogromne bóle brzucha, progesteron mam 29. Co prawda nie wymiotuje, jestem bardziej senna ale obawiam się, że wynik jest kiepski. Lekarz twierdzi, że na tym etapie tak może być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domi 😊

Hej witam wszystkie stycznioweczki. Mi wczoraj test pokazał dwie kreseczki. Pod koniec tygodnia wybieram się do lekarza. Mam nadzieje ze będzie juz mógł potwierdzić. Spodziewana miesiączkę miałam mieć 17 mają.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domi 😊
5 godzin temu, Gość Anka napisał:

U mnie 7 Tc. Na razie torbiel 5.5 cm. Markery nowotworowe mi wyszły kiepsko. Także czekam na wizytę za tydzień. 

To moja druga ciąża. Pracuje. Mdli mnie strasznie jestem senna i boli mnie brzuch. Mam luteine dopochwowo.

To też moja druga ciąża. Jeszcze mnie nie myli ale w pierwszej cały pierwszy trymestr wymiotowalam na maxa. Teraz licze ze każda ciąża jest inna i może nie będzie tak źle. 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anawtylekkopana

Idę na L4 bo źle się czuję, do tego mam fizyczną pracę gdzie dźwigam po 20 kg. Nie każdy pije 8 godzin kawkę w biurze. Nie muszę się zresztą tłumaczyć, ciężarna kobieta ma prawo iść na L4, w imię Janusza Biznesu nie będę własnego dziecka narażać.

A powiedzcie mi, czy jakbym sobie taką bardzo słaba cherbatke zrobiła to mogę taką wypić czy lepiej nie ryzykować? Bo od tej wody to mnie już mdli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
15 minut temu, Gość Anawtylekkopana napisał:

Idę na L4 bo źle się czuję, do tego mam fizyczną pracę gdzie dźwigam po 20 kg. Nie każdy pije 8 godzin kawkę w biurze. Nie muszę się zresztą tłumaczyć, ciężarna kobieta ma prawo iść na L4, w imię Janusza Biznesu nie będę własnego dziecka narażać.

A powiedzcie mi, czy jakbym sobie taką bardzo słaba cherbatke zrobiła to mogę taką wypić czy lepiej nie ryzykować? Bo od tej wody to mnie już mdli...

Ty tak poważnie? Od kiedy to herbaty nie można pić? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×