Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Goscgosc

Leżałam bez majtek obok męża, a on nic

Polecane posty

Gość Goscgosc

Moje życie seksualne leży. Nie wiem dlaczego. Leżymy sobie, rozmawiamy, ja mam na sobie tylko króciutkie szorty i koszulkę na ramiączkach. Widać przez nią moje sterczące brodawki, pod krotkimi szortami nie mam majtek. Przytulamy się, od czasu do czasu kładzie dłoń na moją pupę, którą sugestywnie wypinam. Mało tego robię się mokra, ilekroć smyra mnie po tyłku. Dotykam jego krocza, a on na to, że idzie spać xD 

Siedzę w salonie i pije wino. Tak mam ochotę na dobry seks, na palcowkę i loda chociaż, a tu nic. Urlop ma od kilku dni, więc to nie przemęczenie czy coś. Nie chcę sama się zaspokajać, bo nie lubię tego, ale tak mnie nosi, że chyba będę musiala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba zapomniałeś szczurze

Wiesz durniu startowy ze za pomówienia jest odpowiedzialność karna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oni wolą takie niechętne. Ubierz sobie kufaje, udawaj nie zainteresowaną, od razu się napali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 40 +

Seks to nie jest wszystko, facet ma problem. Zapewne z Tobą wszystko jest ok. Wino dobra rzecz oby nie za często 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lód też fajna sprawa dla kobiety, jeśli ma fiksacje oralną i uwielbia penetracje ust

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mąż ale nie twoj

I co, ulzyłaś sobie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 40 +

Znacząca większość kobiet ma fiksację oralną 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goscgosc
8 minut temu, brokeninside87 napisał:

na palcowkę i loda chociaż

x

przepraszam za mój poprzedni wpis,nie wolno obrażać osób trans 

Lubię robić loda mojemu mężowi. Podnieca mnie to i to bardzo. Mało tego, lubię być aktywa w czasie seksu. Nie jestem żadnym transem człowieku.

 

 

Nie nie ulzylam sobie, pije wino i tyle. A on chrapie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z dawna

Lepsza taka fiksacja niż fiksacja bycia radnym kociaku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 40 +

Fiksacja bycia radnym, dzięki, za sucharka 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzyna

Jak nic ma kochankę albo niekocha albo impotent. Wybieraj. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzyna
Przed chwilą, Gość Katarzyna napisał:

Jak nic ma kochankę albo niekocha albo impotent. Wybieraj. 

Chociaż cofam jedno - nawet jakby nie kochał to by zamoczył. Więc albo ma kochankę albo impotent. Wybieraj. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
27 minut temu, Gość Goscgosc napisał:

Moje życie seksualne leży. Nie wiem dlaczego. Leżymy sobie, rozmawiamy, ja mam na sobie tylko króciutkie szorty i koszulkę na ramiączkach. Widać przez nią moje sterczące brodawki, pod krotkimi szortami nie mam majtek. Przytulamy się, od czasu do czasu kładzie dłoń na moją pupę, którą sugestywnie wypinam. Mało tego robię się mokra, ilekroć smyra mnie po tyłku. Dotykam jego krocza, a on na to, że idzie spać xD 

Siedzę w salonie i pije wino. Tak mam ochotę na dobry seks, na palcowkę i loda chociaż, a tu nic. Urlop ma od kilku dni, więc to nie przemęczenie czy coś. Nie chcę sama się zaspokajać, bo nie lubię tego, ale tak mnie nosi, że chyba będę musiala.

A co ty kobieto myślisz, że jak masz szorty i koszulkę to już własny mąż ma się na Ciebie rzucić? Pewnie i tak nie jesteś dla Niego sexowna. Gruba baba też może założyć szorty i koszulkę a nawet szpilki i co to ma oznaczać, że jest sexi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba też jestem impotentem🙄

Kiedyś na plaży leżało bez majtek kilka kobiet w pobliżu mnie i też nic ..😥

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Leżaczek napisał:

ja mam na sobie tylko króciutkie szorty i koszulkę na ramiączkach X ja tak cały rok po mieszkaniu chodzę po to jest ogrzewanie 😕

😂 wygrałeś internety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

często tak jest, że jak zona napalona, to facetowi się nie chce. Albo facet sfrustrowany, a kobieta zniechęcona. Muszę poczytać o tym fenomenie dobierania się par niekompatybilnych sexualnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, tak wygląda polskie pojęcie o dbaniu o partnera.. wszechobecny egoizm.

Może mu się nie chce, ale to nie znaczy, że nie może wypieścić partnerki - dawać coś, czego tylko od niego oczekujesz.

A próbowałaś przywiązać go do łóżka, zasłonić mu oczy i po prostu sobie wziąć - tak może się spodoba 😉

A generalnie szkoda czasu (a za jakiś czas i życia) jeśli nie chce o tym rozmawiać. 😛

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goscgosc
1 minutę temu, Gość Katarzyna napisał:

Chociaż cofam jedno - nawet jakby nie kochał to by zamoczył. Więc albo ma kochankę albo impotent. Wybieraj. 

Impotentem nie jest. No to ma kochankę. Kurcze, a jeszcze kilka dni temu mielismy dobry seks. Z grą wstępna, wszystkim tym, co lubimy oboje. Nie jestem stara, ani brzydka, ani zaniedbana. Wyglądam całkiem dobrze jak na prawie 30 lat i im jestem starsza tym mam większą ochotę na seks. A tu nie ma jak. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goscgosc
15 minut temu, Leżaczek napisał:

ja mam na sobie tylko króciutkie szorty i koszulkę na ramiączkach X ja tak cały rok po mieszkaniu chodzę po to jest ogrzewanie 😕

Serio używasz jeszcze ogrzewania w mieszkaniu? Współczuję duchoty. Musisz nieźle śmierdzieć. Wolę jak jest chłodniej w domu. Nigdy nie przegrzewam ani siebie, ani mieszkania. Mamy teraz 19stopni i uważam, że to odpowiednia temperatura na noc. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Seksuolog Depko kiedyś jednemu internaucie w DDTVN,którego żona miała wzmożony apetyt i nie dawał rady, odpowiedział, żeby powiedział żonie tak: jesteś wspaniała, oczami bym cię jadł...i że jak nie daje rady, żeby zaproponował partnerce dildo, palcówkę, pieszczoty itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
1 godzinę temu, Gość Goscgosc napisał:

Moje życie seksualne leży. Nie wiem dlaczego. Leżymy sobie, rozmawiamy, ja mam na sobie tylko króciutkie szorty i koszulkę na ramiączkach. Widać przez nią moje sterczące brodawki, pod krotkimi szortami nie mam majtek. Przytulamy się, od czasu do czasu kładzie dłoń na moją pupę, którą sugestywnie wypinam. Mało tego robię się mokra, ilekroć smyra mnie po tyłku. Dotykam jego krocza, a on na to, że idzie spać xD 

Siedzę w salonie i pije wino. Tak mam ochotę na dobry seks, na palcowkę i loda chociaż, a tu nic. Urlop ma od kilku dni, więc to nie przemęczenie czy coś. Nie chcę sama się zaspokajać, bo nie lubię tego, ale tak mnie nosi, że chyba będę musiala.

Ma problemy z erekcją. Kup mu jakąś reklamowaną w TV podpałkę do rozpalenia konara, albo umów go(was) z seksuologiem.

Sam pewnie dupy nie ruszy w tym kierunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmm

jak można żony nie bzykać ? ja nie rozumiem normalnie ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rkm

A ile robisz, aby go rozbudzić, poza niezakładaniem gaci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Gość mmm napisał:

jak można żony nie bzykać ? ja nie rozumiem normalnie ha

może ma teraz taką fazę, że chce aby żona była bardziej aktywna. Dlaczego sama nie zacznie i nie zdejmie tych szortów aby nie było już żadnych wątpliwości czego chce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adela92
17 godzin temu, Gość Goscgosc napisał:

Moje życie seksualne leży. Nie wiem dlaczego. Leżymy sobie, rozmawiamy, ja mam na sobie tylko króciutkie szorty i koszulkę na ramiączkach. Widać przez nią moje sterczące brodawki, pod krotkimi szortami nie mam majtek. Przytulamy się, od czasu do czasu kładzie dłoń na moją pupę, którą sugestywnie wypinam. Mało tego robię się mokra, ilekroć smyra mnie po tyłku. Dotykam jego krocza, a on na to, że idzie spać xD 

Siedzę w salonie i pije wino. Tak mam ochotę na dobry seks, na palcowkę i loda chociaż, a tu nic. Urlop ma od kilku dni, więc to nie przemęczenie czy coś. Nie chcę sama się zaspokajać, bo nie lubię tego, ale tak mnie nosi, że chyba będę musiala.

Kochana, ja jak chcę  to muszę być naga, bez szortów i rozłozyć nogi. Wtedy on rozunie i nie idzie spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, Gość Adela92 napisał:

Kochana, ja jak chcę  to muszę być naga, bez szortów i rozłozyć nogi. Wtedy on rozunie i nie idzie spać.

popieść mu ręką... delikatny lodzik, następnie rozchyl pięknie swoje intymne wargi, pokaż mu swoją wilgotną szparkę oraz usiądź na nim tam aby jego męskość zagłębiła się w Twojej wilgotnej kobiecości... co raz mocniej poruszaj się na nim .... i krzycz .........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×