Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tammmka

Problemy faceta z erekcją

Polecane posty

Gość Tammmka

Jestem z partnerem prawie pół roku, od 3 miesiący mieszkamy razem ale nasz seks to porażka. On ma przedwczesny wytrysk ale zupelnie tego nie kontroluje. Mówi że się stara ale jakoś mu to nie wychodzi. Mam problem z dojściem w trakcie seksu, on praktycznie od razu dostaje organizm. Pierścien erekcyjny nie pomaga, prezerwatywy zatrzymujące wytrysk troszke ale równięż jest to może minuta albo dwie. Wczoraj doszedł w minutę i pyta mnie sie czy doszłam.... No sorry ale w takim czasie rzadko która kobieta dochodzi. I .... poszedł spać. Co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brosket

Wydaje mi się, że problem tutaj może być nie tylko w przedwczesnym wytrysku ale w niezrozumieniu partnera. Zdarza się, ze facet dochodzi szybko bo niektórym podniecenie trudno jest kontrolować ale kobietę można zaspokoić na wiele różnych sposobów. Na przykład pieszczotami oralnymi i dziwię się, że facet ma Cie w nosie i się odwraca. Powinnaś z nim o tym porozmawić bo frustracja będzie w Tobie jeszcze bardziej narastała (co mnie wcale osobiście nie dziwi). Próbowaliście jakichś innych środków? Sprayu albo chusteczek orgasm control.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brosket

No właśnie nie, jedynie prezerwatywy czyli to co mogę kupić w sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Brosket
1 minutę temu, Gość Brosket napisał:

No właśnie nie, jedynie prezerwatywy czyli to co mogę kupić w sklepie.

 

Miało być do Brosket...

Odpowiadając na pytanie:

 

No właśnie nie, jedynie prezerwatywy czyli to co mogę kupić w sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kipkk

Ale orgasm control mozesz kupić w sklepie. Jest to cała seria środków na przedlużanie wytrysku.W ktorą wchodza i chusteczki i spray. Zawierają w sobie substancje, które nie pozwolą tej drugiej osobie tak szybko skończyć 😛 Tyle, ze trzeba zamówić przez internet. Ale są za to o wiele skuteczniejsze od prezerwatyw ( no i nie ma bariery w postaci gumy pomiędzy nim a Tobą).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateeeo

Oho, o tym nie wiedziałam, może spróbuję. Chociaż nie mam wielkich nadziei bo on czasami dochodzi podczas pieszczot jak go dotykam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kipkk

No coż, widocznie tak właśnie na niego działasz. Że tak bardzo go podniecasz. Wiesz my również na wiele sie nie nastawialismy jak na początku zamawialiśmy chusteczki orgasm control. No i mąż użył od razu dwie.... Czyli wysmarował płyn z dwóch chusteczk i bzykaliśmy sie wtedy z godzinę a on nie był w stanie dojść 😄 Co go zszkodowało bo wcześniej kończył w kilka minut. Tak więc dwie to przesada. Do niedawna używał jednej chusteczki. Obecnie używamy jednak spraya bo jest lepszy i wychodzi o wiele taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×