Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mateczka

Czy kapiecie i przebieracie dziecko po spacerze?

Polecane posty

Gość Mateczka

Nie chodzi mi o takie leżące i siedzace w wozku ale np ruchliwych dwulatkow, które albo się gdzieś wywala albo siada na ziemi albo bawią się w piasku. Wieczorem to wiadomo można od razu wykąpać ale jak np wracacie z rannego spaceru i potem idziecie z dzieckiem do domu na obiad czy na drzemke. Ono do końca dnia chodzi w tym w czym było na.podworku czy po kazdym powrocie przebieracie je i.myjecie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dee

Moje dziecko już nie śpi w dzień, ale kiedy spał, to mu zdejmowalam  spodnie, bluzkę miał zawsze czystą, bo jak się wybrudzila, to zakładałam nową  i to się nie zmieniło 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matka

A czyli tylko przebieranie na bieżąco a wieczorem kąpiel?  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dee

No oczywiście w ciągu dnia wiele razy myje ręce, czasem buzię, a jeśli zajdzie konieczność, to wchodzi pod prysznic (np. Po wizycie na basenie czy nad jeziorem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gre

Myje rece i buzie po powrocie ze spaceru. Zmieniam tez spodnie na " domowe", o ile ich nie wybrudzi jedzeniem, to w nich spi. To samo bluzka. Kapanie wieczorem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie, oszalałaś? Myję ręcę, buzię, jak jest potrzeba, to zmieniam ubranie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja zawsze przebierałam dziecko w takie " domowe"  ubrania.Latem jak mocno się upocił to kąpałam bo czemu nie? Niech dziecko też się ochłodzi.Jak był cały z piasku to też go takiego nie położyłam spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chukka

Czyli kapiesz dwa razy w ciągu dnia? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×