Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Karina

Fryzura chłopca

Polecane posty

Gość Karina

Zjechała do nas moja siostra na święta ze swoim 4 letnim synkiem moim chrześniakiem. Chłopiec ma długie włosy tak za ramiona i nie ma w tym nic złego bo wielu chłopców dzisiaj ma długie włosy. wczoraj wychodziliśmy do galerii na zakupy a potem jechaliśmy do znajomych. Siostra jak gdyby nigdy nic mówi do syna chodź bo wieje na dworze muszę cię uczesać żebyś się nie czochrał i splotła mu warkocza. Zapytałam czy nie przesadza bo to chłopiec. A ona że jestem troche staroświecka a trzeba sobie ułatwiać życie. W życiu bym chłopakowi warkocza nie zaplotła, no chyba że tak po domu dla jego wygody. Czy zeczywiście jestem staroświecka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Gość Karina napisał:

W życiu bym chłopakowi warkocza nie zaplotła, no chyba że tak po domu dla jego wygody. Czy zeczywiście jestem staroświecka?

Cóż, nowomodne zwyczaje też powinny mieć jakąś granicę. W każdym razie, fryzura jest tylko fryzurą, choć nietypową i niepasującą płci męskiej (subiektywnie). Ważniejsze od tego, co dzieciak ma na głowie jest to, jak jest wychowywany i czy Twoja siostra nie odbija sobie czasem  jego kosztem chęci posiadania dziewczynki. Tutaj byłby już poważniejszy problem.

6 minut temu, Gość Karina napisał:

Siostra jak gdyby nigdy nic mówi do syna chodź bo wieje na dworze muszę cię uczesać żebyś się nie czochrał i splotła mu warkocza. Zapytałam czy nie przesadza bo to chłopiec. A ona że jestem troche staroświecka a trzeba sobie ułatwiać życie.

Interesujące podejście. Najlepszym ułatwieniem byłoby raczej ścięcie włosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karina

Ścięcie raczej nie wchodzi w grę. Jego ojciec i brat też maja długie włosy. Tylko siostra chodzi na krótko. Dziwne to ale tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Może jestem zbyt konserwatywna, ale warkoczyk u chłopca to coś paskudnego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karina
3 godziny temu, Gość gość napisał:

Może jestem zbyt konserwatywna, ale warkoczyk u chłopca to coś paskudnego. 

Ja nie jestem konserwatywna i nie uważam tego za coś paskudnego a raczej niestosownego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

U mojego syna 12 letniego połowa chłopaków nosi warkoczyki.Ale może to jakaś moda w Legionowie .

Mój nosi krótkie włosy i ciągle narzeka,że ma za długie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karina
35 minut temu, Gość gość napisał:

U mojego syna 12 letniego połowa chłopaków nosi warkoczyki.Ale może to jakaś moda w Legionowie .

Mój nosi krótkie włosy i ciągle narzeka,że ma za długie 🙂

Warkoczyki czy warkocze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

jestescie wszystkie zaściankowym starymi piz dami, którym wydaje się ze jak chłopak to ma chodzić na krótko i najlepiej w ciemnych ubraniach i tylko dziewczynki maja prawo nosić warkoczyki

keidys wasze dzieci was wyśmieją i będą wstydzić się takich ciemnych pustych matek

chlopiec, chłopak ma prawo nosić warkocze, kucyki, oglądać Barbie i nosić się na różowo tak samo jak dziewczynka może bawić się żołnierzykami 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karina
23 godziny temu, Gość gosc napisał:

jestescie wszystkie zaściankowym starymi piz dami, którym wydaje się ze jak chłopak to ma chodzić na krótko i najlepiej w ciemnych ubraniach i tylko dziewczynki maja prawo nosić warkoczyki

keidys wasze dzieci was wyśmieją i będą wstydzić się takich ciemnych pustych matek

chlopiec, chłopak ma prawo nosić warkocze, kucyki, oglądać Barbie i nosić się na różowo tak samo jak dziewczynka może bawić się żołnierzykami 

 

A ty kim jesteś. Nie wyzywaj bo to nie ładnie trzymaj poziom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

osobiscie lubie długie wlosy u chlopakow, moj syn zawsze mial do ramion,ma ciemne,geste wlosy  i je lubi. Moj maz tez ma dluzsze włosy. Podoba mi sie, dlaczego w Polsce wszyscy faceci wygladaja jakby do woja szli? maszynka i 2 cm przy głowie sruuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela
Dnia 18.04.2019 o 21:37, Gość gosc napisał:

osobiscie lubie długie wlosy u chlopakow, moj syn zawsze mial do ramion,ma ciemne,geste wlosy  i je lubi. Moj maz tez ma dluzsze włosy. Podoba mi sie, dlaczego w Polsce wszyscy faceci wygladaja jakby do woja szli? maszynka i 2 cm przy głowie sruuuu

A zaplatasz im warkocze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Bo facet z jajami ma wyglądać jak facet.

A facet z długimi włosami i warkoczem to cipa.

Tak trudno zrozumieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

A później mamusia się dziwi,że chłopak jest wyśmiewany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja widzialam chlopcow w podstawowce z dwoma kucykami lub fryzura na cebule, z kolczykami w obu uszach a nawet z umalowanymi rzesami i ustami i w spodniczce.Za to nie widze dziewczynek z krotkimi wlosami czy w chlopiecych/meskich bluzach.Ani kobiet zapuszczajacych wasy za pomoca hormonow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość gość napisał:

A później mamusia się dziwi,że chłopak jest wyśmiewany.

A kto wysniewa? Ty i tobie podobne. Dzieci tylko kopiuja dorosłych. Mój syn ma długie włosy i teksty "to chłopak czy dziewczynka?" "Nie lubi fryzjera?" "Na zimę nie scinacie?" Słyszałam tylko od dorosłych i starych bab. Żadne dziecko nigdy nie miało z tym problemu. A wyżej napisalam, moj maz tez ma dłuższe włosy i raz w przychodni jakaś starsza pani, pewnie nauczycielka ,bo gadane miała bardzo typowe rzuciła " to chłopak czy dziewczynka? Bo trudno rozpoznać..."

A mój mąż 195, wlosy do ramion, 100kg wagi pyta

Pokazać? 

Babka spaliła buraka i więcej sie nie odzywala. 

Dlaczego w Polsce inny wygląd jest tak piętnowany ? Opierdzielony na krotko chlopak/mezczyzna, w czapeczce z daszkiem, sportach i białych skarpetkach pociągnietych pod kolanach jest cacy bo wygląda jakby mama to ubrala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, emigrantka napisał:

Ja widzialam chlopcow w podstawowce z dwoma kucykami lub fryzura na cebule, z kolczykami w obu uszach a nawet z umalowanymi rzesami i ustami i w spodniczce.Za to nie widze dziewczynek z krotkimi wlosami czy w chlopiecych/meskich bluzach.Ani kobiet zapuszczajacych wasy za pomoca hormonow

A ja znam bardzo duzo chłopczyc. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Duuutaa
Dnia 17.04.2019 o 21:50, Gość gosc napisał:

jestescie wszystkie zaściankowym starymi piz dami, którym wydaje się ze jak chłopak to ma chodzić na krótko i najlepiej w ciemnych ubraniach i tylko dziewczynki maja prawo nosić warkoczyki

keidys wasze dzieci was wyśmieją i będą wstydzić się takich ciemnych pustych matek

chlopiec, chłopak ma prawo nosić warkocze, kucyki, oglądać Barbie i nosić się na różowo tak samo jak dziewczynka może bawić się żołnierzykami 

 

Wychowasz małego pedoza z takim podejściem,  ale to twoja sprawa potem będzie wstyd 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Duuutaa napisał:

Wychowasz małego pedoza z takim podejściem,  ale to twoja sprawa potem będzie wstyd 

Najważniejsze co ludzie Powiedzo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Duuutaa
21 minut temu, Gość Gość napisał:

Najważniejsze co ludzie Powiedzo!

Najważniejsze żeby było nowocześnie 😁 A ze chłopak wygląda jak tzipa to już nie ma znaczenia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Duuutaa napisał:

Najważniejsze żeby było nowocześnie 😁 A ze chłopak wygląda jak tzipa to już nie ma znaczenia 

Kwestia gustu. Dla mnie bardziej jak cipy wyglądają krotkosciete chłopczykibe czapeczce z daszkiem. Poza tym jak wszyscy...A czy nowocześnie? Skąd jesteś, że dla Ciebie dłuższe włosy u mężczyzny są nowoczesne? Ja na ulicy widuje mnostwo przystojnych facetów z zarostem i długimi włosami. Ciacha. U mojego syna w szkole tez sporo chłopaków ma wlosy do ramion, jeden dopuszczał długie, które potem obciąl i oddał na peruke dla dzieci chorych na raka. Nikt tutaj się nie dziwi dłuższej fryzurze u mężczyzny i fryzjerzy opanowali wiecej ciec niż 3 programy maszynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Kwestia gustu. Dla mnie bardziej jak cipy wyglądają krotkosciete chłopczykibe czapeczce z daszkiem. Poza tym jak wszyscy...A czy nowocześnie? Skąd jesteś, że dla Ciebie dłuższe włosy u mężczyzny są nowoczesne? Ja na ulicy widuje mnostwo przystojnych facetów z zarostem i długimi włosami. Ciacha. U mojego syna w szkole tez sporo chłopaków ma wlosy do ramion, jeden dopuszczał długie, które potem obciąl i oddał na peruke dla dzieci chorych na raka. Nikt tutaj się nie dziwi dłuższej fryzurze u mężczyzny i fryzjerzy opanowali wiecej ciec niż 3 programy maszynki

Poza tym co niby złego w tym nowoczesnym? Wole być inna, miec wlasne zdanie niż wyglądać i myśleć jak stado baranów. W Polsce panuje niestety ograniczenie. Nawet zobacz na modę. Wejdzie marynarka w kratkę w mode i juz wszyscy jak klony na ulicy. Ludzie nie mają własnego stylu, nie wyrażają siebie przez wygląd, wszyscy wyglądają tak samo! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Duuutaa
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Poza tym co niby złego w tym nowoczesnym? Wole być inna, miec wlasne zdanie niż wyglądać i myśleć jak stado baranów. W Polsce panuje niestety ograniczenie. Nawet zobacz na modę. Wejdzie marynarka w kratkę w mode i juz wszyscy jak klony na ulicy. Ludzie nie mają własnego stylu, nie wyrażają siebie przez wygląd, wszyscy wyglądają tak samo! 

Oj tak tak w Polsce to, w Polsce tamto ehh nudne to już. Facet z długimi wygląda paskudnie i już 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Duuutaa napisał:

Oj tak tak w Polsce to, w Polsce tamto ehh nudne to już. Facet z długimi wygląda paskudnie i już 😁

Tobie sie podobać nie musi 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Moda na hipisa z przetłuszczonymi włosami już dawno się skończyła. Jeszcze w PRL starano się buntować przeciwko władzy komunistycznej, ale teraz to wygląda co najmniej niesmacznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość gość napisał:

Moda na hipisa z przetłuszczonymi włosami już dawno się skończyła. Jeszcze w PRL starano się buntować przeciwko władzy komunistycznej, ale teraz to wygląda co najmniej niesmacznie.

Moda wraca 🙂 wolę dłuższe włosy i zarost niż faceta który wygląda jak frajer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

ja tam wolę faceta, który nie wygląda jak pierwotniak albo ten narkoman z zespołu Dżem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jak widzę takich długowłosych gości na mieście to mnie śmiech ogarnia. Jako, że każda z nas lubi być czasem zdominowana w łóżku, w tym pociągnięta za włosy to zastanawiam się kto w tej parze odgrywa rolę faceta :D Totalnie niemęska fryzura, aseksualne dla 90% kobiet mających prawidłowo ukierunkowany popęd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość gość napisał:

ja tam wolę faceta, który nie wygląda jak pierwotniak albo ten narkoman z zespołu Dżem

Dokładnie. To już lepiej na cwaniaka praskiego z przedziałkiem, albo jak normalny facet na zapałkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość gość napisał:

Jak widzę takich długowłosych gości na mieście to mnie śmiech ogarnia. Jako, że każda z nas lubi być czasem zdominowana w łóżku, w tym pociągnięta za włosy to zastanawiam się kto w tej parze odgrywa rolę faceta 😄 Totalnie niemęska fryzura, aseksualne dla 90% kobiet mających prawidłowo ukierunkowany popęd 🙂

A skąd ta statystyka? Na razie z twojej wypowiedzi wszyscy wiedza dlaczego nosisz kucyk 😄 a reszta to twoja głupia teoria. Gusta są różne i z tego samego powodu jedni faceci wola cycate blondynki, a inne niskie rude. Oczywiście, większość niskich rudych powie,że tylko źle ukierunkowani faceci lubia wysokie cycate blondynki 🙂 ja sie trzymam swojego. Nie ma nic lepszego niż owłosiony duzy facet... (Nie obracając malutkich facecikow , ogolonych na łyso, którzy zamiast myć wlosy to je gola) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

no dobra, ale preferencje preferencjami, ale wiązać się z kimś kto podświadomie upodabnia się do kobiet to dla mnie próba tworzenia związku jednorodnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×