Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Karina

Fryzura chłopca

Polecane posty

Gość Gość
21 minut temu, Gość gość napisał:

no dobra, ale preferencje preferencjami, ale wiązać się z kimś kto podświadomie upodabnia się do kobiet to dla mnie próba tworzenia związku jednorodnego

Wg mnie coraz więcej facetów jest metroseksualnych. A nie spotkałam kobiety która wraz z długimi włosami nosi zarost. Kobiety zazwyczaj golą 😄 nie wiem dlaczego długie włosy są niby domena kobiet? Mnie bardziej razi u facetów żel we włosach,rurki,czy conversy, mała stopka, wąskie biodra..to jest babskie i podlaskie. Facet dobrze zbudowany, z dłuższym włosami ,zwrostem,zadbany jest seksi. Nie mówię o jakimś noedomytym brudasie, wszystko z gustem i zadbaniem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mary

Fryzura nie ma wpływu na nic. Mój do 16 roku nosił długie.  Zapuścilam mu bo tak mi się podobało. Nosił warkocz kucyki opaski itp. Miałam taką fazę i nie przejmowałam sie co ludzie mówią. Przed matura ściał włosy a teraz ma żonę i 2 dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież to tylko moda. Wikingowie nosili dlugie pióra (przynajmniej w serialu) i nie można o nich powiedzieć że nie byli męscy. "Niestosownosc" warkocza u chlopca to kwestia naszego przyzwyczajenia i tyle. W latach 50 czy 60 niestosowne było gdy kobieta wyszła na ulicę w nieułożonych przez fryzjera wlosach "na tuftę". Tak jak my teraz chodzimy, to był wówczas wstyd i totalne zaniedbanie. A w XIX wieku wstyd było sie pokazać bez gorsetu. To tylko nasze zasciankowe myslenie nie pozwala wyjść z wyglądem przed szereg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

mnie dziwi tylko,ze nikt sie nie gotuje jak dziewczyna/kobieta ma krotkie włosy.Nikt jej jaj nie doprawia,choc czasem te fryzury sa bardzo zle dobrane.. A facet musi byc opierdzielony na krotko, bo inaczej baba. Ludzie,rownouprawnienie mamy! poza tym jak wyzej Onkosfera napisala, przeciez wikingowie nosili długie wlosy, ludzie utozsamiający sie z jakas subkultura np metalowcy, rockowcy.Na ulicy widuje przystojnych facetow z dłuzszymi wlosami zwiazanymi w koczek lub rozpuszczonymi i wygląda to obłędnie jesli jest dopadowane i zadbane. Moj znajomy jest lekarzem i nosi koczek.Ma zone i 2 dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

 Co za chora matka . I warkocz ? Tylko zaowazylam że  są takie matki wariatki... I te kitki  u chłopców....  Okropienstwo.  Jest tyle fajnych fryzur dla chłopca.  ... jestem w stanie zrozumieć wszystko Ale nie kitki i warkocze u chłopców.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

jeszcze niech w ponczoszkach każą mu chodzić ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Nie jestem zacofana, ale dla mnie też długie włosy u chłopca to jakaś pomylka. Od dziecka nigdy nie podobały mi się takie włosy u chłopaków, coś okropnego, a jeszcze warkocz czy kitki? Może i Banderasowi koczek pasuje, ale to są wyjątki. Wy piszecie, że nie patrzycie co ludzie powiedzą, że tak wam się podoba, ale mało który chłopiec dobrze się czuje w długich wlosach, nie mówiąc już o dokuczaniu przez rówieśników. Wam się może wydawać, że dziecku to nie przeszkadza, ale często jest odwrotnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dzieciaki matce nie powiedzą,że inni się z nich śmieją....niestety.

Pomyślcie o tych biednych chłopcach z warkoczem i kucykiem.

A zresztą szkoda tyle wody i szamponu zużywać,męczyć się z czesaniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z punktu fryzjera

Najważniejsze żeby dana fryzura pasowała do kształtu glowy twarzy oraz możliwości jego włosów np długie włosy z zakolami i prześwitem na czubku bedzie wyglądała źle dużo lepsze będą kruciutke nawet na zero . No i podstawa żeby było mu wygodnie teraz pytanie czy ten chłopiec chce mieć długie włosy czy to widzi mi się mamy . Jeśli chce No to ok najwyżej jeśli mocno mu gorąco fajnie wyglądają krótkie boki A reszta długie albo  na samuraja też jakieś rozwiązanie. Po prostu on w tym chodzi on decyduje, bo miałam takie przypadki że mama przychodzi z chłopcem (10 lat)  na podciecie końcówek, a on płacze bo on chce krótkie że mu za ciepło i że przeszkadzają. A mama żebym go w ogóle nie słuchała ... na szczęście sam uzbierał kasę i przyszedl się obciąć na krótko zadzwonił do mamy jak siadał na fotel że robi sobie najwspanialszy prezent na urodziny i obcina włosy, oczywiście mama chciała mnie do telefonu A ja powiedziałam że obetnę tak żeby czuł się wspaniale i tyle mama przez łzy powiedziała dobrze😉 o tej pory to mój stały klient 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karina

Ludzie chcą się wyróżniać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mary
Dnia 22.04.2019 o 21:56, Gość Karina napisał:

Ludzie chcą się wyróżniać

Co to za wyróżnienie kosztem dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×