Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

oliwia00

Pomocyy

Polecane posty

Heej, niedawno zaczęłam współżyc z chłopakiem, kochalismy sie 3 razy. Za każdym razem z prezerwatywa + chłopak nie dochodził we mnie, tylko ostatnim razem, ale tez z gumką. Bardzo boje sie ciąży. Mam nieregularny okres, raz 25 a raz 53 dni. Teraz mija okolo 41 dzien a okresu dalej nie ma. Czasem wydaje mi sie ze mam zawroty glowy, ale gdy o tym nie mysle jest okej. Zauważyłam tez większą ilosc śluzu, jest biały, bez zapachu.. Myślicie ze moge byc w ciąży, czy po prostu niepotrzebnie sie nakręcam i stresuje? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie potrzebnie się nakręcasz. Skoro masz jakieś podejrzenia to zrób test. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A skoro masz takie nieregularne cykle to idź do ginekologa, pewnie masz jakieś problemy hormonalne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2019 o 23:12, oliwia00 napisał:

Heej, niedawno zaczęłam współżyc z chłopakiem, kochalismy sie 3 razy. Za każdym razem z prezerwatywa + chłopak nie dochodził we mnie, tylko ostatnim razem, ale tez z gumką. Bardzo boje sie ciąży. Mam nieregularny okres, raz 25 a raz 53 dni. Teraz mija okolo 41 dzien a okresu dalej nie ma. Czasem wydaje mi sie ze mam zawroty glowy, ale gdy o tym nie mysle jest okej. Zauważyłam tez większą ilosc śluzu, jest biały, bez zapachu.. Myślicie ze moge byc w ciąży, czy po prostu niepotrzebnie sie nakręcam i stresuje? 

Witam!

Bardzo ważne jest abyś wyregulowała swoje cykle, aby móc wyznaczyć dni płodne. Na przykład w 25 dc dni płodne rozpoczynają się ok 9-13 dc, gdzie owulacja następuje ok 11 dc Test najszybciej można zrobić 8-9 dni po zapłodnieniu, jeśli nie jesteś pewna kiedy ono nastąpiło to zrób test z porannego moczu w dniu spodziewanej miesiączki.Zastanów się też czy jesteś gotowa na współżycie i konsekwencje z tym związane? Piszesz ,że bardzo boisz się ciąży, więc czy byłabyś gotowa przyjąć nowe życie?  Czy Twoja sytuacja życiowa na to pozwoli? Czy warto się tak stresować po każdym współżyciu? Lepiej przemyśleć takie rzeczy szybciej... Pozdrawiam serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×