Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lubięszyć33

Czy wypada dać komuś prezent rzeczowy zamiast pieniędzy

Polecane posty

Gość Lubięszyć33

Witam.

Mam dwa przyjecia weselne w jednym miesiącu. Mam jednak trudną sytuacje finansowa. Czy zamiast pieniędzy w kopercie mogę dać własnoręcznie zrobiony prezent? W tym wypadku narzutę patchworkową. Cena takiej narzuty to ok 900zł. Czy nie będzie to źle odebrane?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aka

Ja bym się cieszyła. Tylko dopasuj kolorystycznie do wystroju, albo zrób w jakimś neutralnym kolorze - kremowym, beżowym, czy szarym. 

Kurczę, naprawdę chciałabym coś takiego dostać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jeśli wiesz,  że obdarowani się z tego ucieszą i będzie to coś super dobrze zrobionego, to jak najbardziej. Tylko jak wyżej: ważna kolorystyka (niekoniecznie neutralna, jeśli znasz dobrze gust to wiesz, w co celować i wtedy nawet wściekły pomarańcz może być dobrym wyborem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jeśli znasz rozmiar łóżka i dokładnie gust panstwa młodych to tak. Ale gust to nie tylko kolor ale i wzór. Weszłam na jakas stronę z ekskluzywnymi narzutami i podoba mi się co druga. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, Gość Lubięszyć33 napisał:

. Czy nie będzie to źle odebrane?

Jeśli zostałoby to ''źle odebrane'' przy wiedzy, że jesteś w trudnej sytuacji finansowej, to raczej świadczyłoby niekorzystnie o młodej parze, a nie o Tobie. Niezależnie, czy ostatecznie ucelujesz w gusta, czy nie, liczą się chęci i mam nadzieję, że zostaną docenione. Jakkolwiek, jeśli nie czujesz się z tym komfortowo, zawsze możesz spróbować sprzedać taką narzutę, tym samym zyskując środki do koperty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×