Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 0 nie.

Też was to wkurza?

Polecane posty

Gość 0 nie.

Wkurza mnie jak moja matka, albo matka mojego męża mówi o moim dziecku "moje", "moja"... Albo jak mówi komus, znajomym swoim "moje dziecko już spi" tak jakby moje dziecko było ich, tak się zachowuja, irytuje mnie to. Albo ciocia pyta mojej mamy "jak tam twoja Amelka?"... Chyba im się zapomina dodawać "wnuczka"... Nie dość, ze ciągle mi ja wyrywają z rąk jak ich odwiedzam oby dwie to jeszcze gadają tak jakby było ich. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Nie...przeciez wiadomo, ze jest twoja. 

Wyrazaja przez to swoja milosc do twojego dziecka, tylko sie cieszyc. 

Moi tesciowie moje dzieci maja w dupie, liczy sie dla nich tylko jedna wnuczka, corka brata meza. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosciowa

W domysle moja wnuczka. Ja to bym sie chyba raczej cieszyla ze mam pomoc blisko, mam obie babcie na odleglosc i nie mialabym nic przeciwko miec blizej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0 nie.

Tylko jak obie mają zostać popilnowac to nie bo to moje dziecko... A jak jestem u nich w odwiedzinach to wariuja... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0 nie.

A o innych wnuczkach teściowa w towarzystwie mamy mówi "nasza", a nie określenie "moja"... Do innych wnuków wnuczek tak nie mówią... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzida

Poszekaj dzido, jak pójdziesz do pracy. Albo jak będziesz chciała iść na imprezę, albo wypadnie Ci innych pierdylion zobowiązań i dzieciaka będziesz chciała babce oddać na pilnowanie. Żeby Ci wtedy powiedziała to nie moje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0 nie.

Dzida to jesteś ty jakbyś umiała czytać go byś wiedziała, ze pilnować nie chcą, bo ja jestem od tego. I nie pluj się tak. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0 nie.

A na imprezy nie chodzę, wieśniaro. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
17 minut temu, Gość Dzida napisał:

Poszekaj dzido, jak pójdziesz do pracy. Albo jak będziesz chciała iść na imprezę, albo wypadnie Ci innych pierdylion zobowiązań i dzieciaka będziesz chciała babce oddać na pilnowanie. Żeby Ci wtedy powiedziała to nie moje. 

Matkę i teściową mam 1000 km od siebie i jestem najszczesliwsza na świecie. Oboje pracujemy, stac nas na nianie zeby wyjsc i zyjemy. Niania dostaje kase za opieke i jest spokoj. Matka czy tesciowa kasy pewnie by nie chciały ale dziekuje za zlote rady sprzed 30 lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Przewrażliwiona jesteś, pewnie to pierwsze dziecko dlatego zaborcza jesteś.Mój syn ma 6 lat to ciężko jest im wyrywać mi z rąk ☺.Przesadzasz problem z ***.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

nie, wcale mnie to nie denerwuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuu

Ze też są takie straszne czepialskie baby, jak autorka! Strach pomySlec, co bedzie, kiedy zostanie teściową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×