Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kobitka

Tabletki antykoncepcyjne a przeczyszczające

Polecane posty

Gość Kobitka

Wzięłam tabletkę na przeczyszczenie a chwilkę potem tabletkę antykoncepcyjną. Czy przez noc wchłonie się tabletka i zachowa swoją skuteczność przy założeniu wypróżnienia się rano?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 🏁🏁🏁

Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia

Ja osobiście odradzam branie tabletek, po nich czułam się strasznie słabo. Polecam zamiast tego naturalną antykoncepcje tj.cyclotest, który pozwala kontrolować cykl 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolka124

W zależności od tego co jest napisane na ulotce, ale połączenie tych dwóch preparatów to nie jest dobry pomysł. Pewnie cierpisz na zaparcia, ja też tak miałam, ale po urodzeniu dziecka nie zdecydowałam się na powrót do hormonów. Dziś stosuje naturalną antykoncepcję łącznie z prezerwatywą, a ni zaburzenia z libido ani zaparcia mi nie dokuczają. Komputer cyklu myway kupiłam na stronie naturalnaplodnosc. I wiem , że nie zamienię go na inną metodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikola

Wy sobie żarty robicie? odradzacie tabletki na poczet naturalnych metod?! Jak mozna kontrolowac cykle skoro organizm to nie zegarek, ktory nakrecasz jak chcesz i on tyka.  W sumie nie moja sprawa jak siebie programujecie ale pachnie mi to troche ciemnogrodem. Na naukach przedmałżenskich ktos probował mi wmowic ze najbepzieczniej to sobie lsuz macać i zapiski w kalkendarzyku robic...wysmiałam mam lekarza swojego ginekologa i on wie najlepiej co dla mnie dobre i bezpieczne a co złe. Tabletki spiralki plasterki cała gama do koloru do wyboru ale wszystko dobiera lekarz a nie expert z forum ktory promuje komputery naturalne 😐

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilla

Wszystko zależy od tego jakie tabletki dobierze nam ginekolog, jest teraz tyle niskohormonalnej antykoncepcji, dzięki której  kobiety mogą naprawdę czuć się dobrze, jest tylko jeden warunek, musi być odpowiednio dobrana do naszego organizmu, dlatego tak istotny jest wywiad  naszym ginekologiem, dodatkowo tez antykoncepcja hormonalna potrafi pozytywnie wpływać na organizm kobiety warto wiec trochę się zagłębić w temat http://antykoncepcjanamiare.pl/jakich-wlasciwosci-pozaantykoncepcyjnych-oczekuja-kobiety-od-tabletki-antykoncepcyjnej/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×