Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zaistniała sytuacja i możliwości

Polecane posty

Gość gość

Witam, 

Bardzo się nad tym zastanawiam i martwię - jak duże ryzyko ciąży i czy mam naprawdę realnie się czym martwić, gdy uprawiałam seks z partnerem w moim ósmym dniu cyklu - w prezerwatywie, z która nic się nie stało, a partner wyszedł zaraz przed wytryskiem. Cykle miewam 24-28 dniowe. W dodatku na następny dzień brałam z nim prysznic, nie doszło do stosunku - zdarzyło się, że nasze nagie narząd płciowe się dotknęły oraz wsadzał mi pod prysznicem palce. Przez tamten czas mieliśmy intensywny czas pieszczot (bez współżycia, tylko ten jeden raz), ponieważ długo się nie widzieliśmy.
Od kilku dni mam dosyć dużo śluzu, widocznego na bieliźnie oraz uczucie dużej mokrości w miejscach intymnych. Cały czas o tym myślę, więc czuje trochę te miejsca. 
przez to wszystko zaczęłam się stresować czy realnie są szanse na ciaże a ten śluz to coś normalnego? Proszę o jakieś odpowiedzi i porady. Z góry dziękuje, pozdrawiam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Praktycznie zerowa szansa na ciążę, nie świruj. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorka zapytania.

A ten śluz? Czy to może być objaw jakiejś infekcji? Jest to przeźroczysty, ciagnący się śluz, jest go sporo od kilku dni. 
Zaczęłam się tym przejmować i dobierać do głowy, pierwszy raz takie coś mi sie zdarza bym tak sobie dobierała. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorka zapytania

Choć dzisiaj jest trochę bardziej białawy, tak widoczny jest bieliźnie. Nic mnie nie boli ani nic, mam takie dziwne uczucie. 
Cały czas o tym myślę i to sie tak nakręca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gjk

Ile masz lat dziecko? Nie masz elementarnej wiedzy nt. Wspolzycia,a bierzesz sie za seks? Ten sluz to owulacja.owulacja to okres, w ktorym masz najwieksza szanse zajscia w ciaze. Najpierw proponuje doksztalcic sie,a pozniej wskakiwac chlopu do lozka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Na chwilę

Jeśli cię coś martwi to może do lekarza idź, bo na forum nikt ci diagnozy nie postawi. Poza tym weź może jakąś podstawową książkę do biologii, bo nie masz elementarnej wiedzy, a bierzesz się za współżycie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Od stykania się narządami i wsadzania sobie palców nie zachodzi się w ciążę, ile ty masz lat? Skoro uprawialiście seks w prezerwatywie i partner wyszedł przed wytryskiem to nie masz co się martwić o potencjalną ciążę... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorka zapytania

Z powodu świat raczej do lekarza nigdzie się nie dostanę. Tak, być może może wiedza jest zbyt mała albo po prostu została ona przysłonięta irracjonalnym strachem. 
Wiem, ze nikt 100% pewności nie da, ale zy w opisanych przeze mnie sytuacjach istneje ryzyko duże? Czy raczej nie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość Autorka zapytania napisał:

Z powodu świat raczej do lekarza nigdzie się nie dostanę. Tak, być może może wiedza jest zbyt mała albo po prostu została ona przysłonięta irracjonalnym strachem. 
Wiem, ze nikt 100% pewności nie da, ale zy w opisanych przeze mnie sytuacjach istneje ryzyko duże? Czy raczej nie. 

DEFINITYWNIE NIE. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość Gjk napisał:

Ile masz lat dziecko? Nie masz elementarnej wiedzy nt. Wspolzycia,a bierzesz sie za seks? 

Chyba nie trzeba więcej dodawać. Ja osobiście bym się nawet wstydziła zadawać tu takie pytania. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorka zapytania

Czy w takiej sytuacji robienie testu ma jakikolwiek sens? 
I dziękuje za wszystkie odpowiedzi. Stresuje się, bo czuje dziwny dyskomfort w miejscach intymnych, dlatego cały czas o tym myślę. Nie wiem czy sama się nie nakręcam. Pobolewa mnie trochę brzuch. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorka zapytania

może ktoś odpowiedzieć? Proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qwr

Ale co ci mamy napisać. Na zdrowy rozsądek to nie ma opcji ciąży ale ty i tak wiesz swoje więc zrobisz test po 14 dniach od stosunku to się przekonasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorka zapytania

Dobrze, poczekam w miarę spokojnie na okres i zaprzestanę na jakiś czas współżycia po tym razie. Spanikowałam po prostu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ona sobie z was jaja robi A wy to lykacie jak pelikany 😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka zapytania

Przepraszam, czy jest sens robić test ciążowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×