Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nic nie rozumiem

Czemu ludzie zwracają uwagę na długość męskiego członka?

Polecane posty

Gość Nic nie rozumiem

Jakie to ma niby znaczenie? Przecież ludzie nie wybierają sobie wielkości poszczególnych narządów. Myślałem że liczy się coś więcej niż wzrost i wielkość poszczególnych narządów. Wygląd można poprawić np. fajnie się ubrać, poćwiczyć, zmienić fryzurę by być atrakcyjniejszym. Są rzeczy jakich nie zmienimy ale jest sporo co możemy poprawić, więc o co wam chodzi? Myślałem że miłość to coś więcej i ważniejsze są uczucia niż długość i wzrost !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każdy ma swoje jakieś tam preferencje. Gdyby nie było wyborów,życie albo byłoby szare albo przyzwyczaili byśmy się do tego. Czy kobiety lubią duże k.u.t.a.s.y? Jest odsetek kobiet,które kierują się tym aspektem w wyborze partnera.Tak samo jak facet kieruje się wielkością biustu.Z punktu widzenia satysfakcji zdania są podzielone i zależy to pewnie od cech osobniczych. Istnieją kobiety,którym wystarczy rozmiar poniżej średniej,3minuty penetracji i szczytują,ale w drugą stronę są też takie,które nawet przy rozmiarze XXL nie osiągają orgazmu.Wszystko zaczyna się w głowie,a nie w dolnych partiach ciała.Chyba,że kierujemy się efektami wizualnymi i zmysłami dotyku,lubimy chwycić coś dużego..😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćka

Też uważam, ze długość nie ma specjalnego znaczenia.🤔

...... obwód, to co innego, ale przecież obwód nie ma chyba nic wspólnego z długością.🤔😉

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gyuew

Moja  żona mówi, że wielkość nie ma znaczenia, liczy się umysł, uczucie i wyższe wartości. Poszliśmy do sauny a ona do mnie:

 - Widzialeś jakie maluszki? Z takim to bym nie poszła do łóżka. Współczuję ich dziewczynom. O tamten to już konkret.

Przechodząć koło "konkretu" wypieła piersi i zarzuciła włosami.

Biologia kochany, czysta biologia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SADM

moja dziewczyna uznała, że należy jej się więcej od życia i cm, dostała kilka kopów w du** od tego życia i potem chciała wracać do mnie, wyr...łem ją kilka razy jak burą s.u.k.ę i powiedziałem że to nie ma sensu, nie będziemy parą, przyjaciółmi itd. na ostatnim spotkaniu szła za mną i płakała ... teraz wiem że jest ciężko chora i mam to zupełnie gdzieś, nie istnieje dla mnie, i pomyśleć że przekreśliła mnie bo chciała się wyszaleć.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola
3 godziny temu, Gość Nic nie rozumiem napisał:

Jakie to ma niby znaczenie? Przecież ludzie nie wybierają sobie wielkości poszczególnych narządów. Myślałem że liczy się coś więcej niż wzrost i wielkość poszczególnych narządów. Wygląd można poprawić np. fajnie się ubrać, poćwiczyć, zmienić fryzurę by być atrakcyjniejszym. Są rzeczy jakich nie zmienimy ale jest sporo co możemy poprawić, więc o co wam chodzi? Myślałem że miłość to coś więcej i ważniejsze są uczucia niż długość i wzrost !

Sa ludzie, ktorzy zwracaja uwage na takie rzeczy: mezczyzni na wiek czy wielkosc biustu, kobiety na dlugosc czlonka i wzrost, a wszystko sa to rzeczy, ktorych sie nie wybiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×