Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Magdalenka

jak ochronić telefon

Polecane posty

Gość Magdalenka

Kochane, 

mam nowego iphonea 7 i chciałabym zapytać jakie etui i szkło polecacie, zalezy mi na tym aby ekran był w pełni chroniony. Etui fajnie jakby było takie stonowane 🙂 Dziękuje z góry za opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smakosz
27 minut temu, Gość Magdalenka napisał:

Kochane, 

mam nowego iphonea 7 i chciałabym zapytać jakie etui i szkło polecacie, zalezy mi na tym aby ekran był w pełni chroniony. Etui fajnie jakby było takie stonowane 🙂 Dziękuje z góry za opinie

Wyjeeb srajfona kup se normalny tel z androidem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loool

android a ios to kwestia indywidualna. 😄 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamka

z własnegoo doświadczenia polecam Ci polską firmę 3mk, mają bardzo duży wybór folli i szkieł do telefonów, ja już od kilku miesięcy na swoim iphonie mam szkło hartowane. Telefon mi upadł kilka razy a ekran cały, szkło równiez. A w iphoneach warto zainwestowac w dobrą ochronę bo serwis tych urządzeń jest bardzo drogi 😛

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara4444

Magdalenka ja mam telefon opakowany w specjalnym pokrowcu z dodatkową szybką. 

Z tyłu jest metalowa ramka z guma, a z przodu ramka i i szybka. Pomiedzy masz telefon a obie ramki skrecasz śrubkami. Może nie wygląda to najestetyczniej, ale w pełni zdaje egzamin. Do tej pory tel upadal mi kilka razy i raz trzeba było wymienić ta szybkie z etui, ale sam tel nieuszkodzony. Nie żałuję zakupu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nie..

zależy od modelu, ja miałam szkło z 3mk i nawet nie zakryło ekranu, i jak mi spadł telefon to ekran też sie zbił, a kosztował ponad 40 zł... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ufff

u mnie 3mk się świetnie sprawdza, kryje cały ekran + mam etui.  telefon mi spadł już kilka razy a szkło całe, dodam że mojej mamie, która nie miała etui telefon nawet nie spadł tylko wyślizgnął się z ręki na marmurowy stół i po ekranie. I kilka stów za wymianę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Midosa

Zajrzyj tutaj 4gsm.pl mają duży wybór etui w dobrej cenie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×