Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pytanie

Poszlibyscie na spotkanie z osobą w której się podkochiwaliscie za młodu ale nic nie wyszło, nie bylo niczyjej winy ? Przykładowo minęło sporo czasu teraz macie oboje po 60 lat

Polecane posty

Gość Pytanie

Leżąc na łóżku takie myśli mnie naszły. Spotkanie z osobą w której byliście szalenie zakochani , była chemia ale spotkaliscie się za późno. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adres

czemu nie, warto zawsze spróbować nim życie ucieknie do końca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

W tym wieku można już wszystko robić co się chce. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojecia jak bede myslec majac 60 lat. Ale moja akurat odp. sklania sie raczej na ten moment ku NIE 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc.

Pewnie 60 lat to będę jak Walentyna z Sanatorium miłości. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
15 minut temu, mmmm napisał:

Nie mam pojecia jak bede myslec majac 60 lat. Ale moja akurat odp. sklania sie raczej na ten moment ku NIE 🙂

Masz rację Ty teraz myślisz jak poziom gimnazjum 13 lat i nie masz pojęcia o prawdziwym dojrzałym podejściu do życia.JA JESTEM NA TAK.MILOSC W KAZDYM WIEKU MA SZANSE NA REALIZACJĘ. POWODZENIA 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

Masz rację Ty teraz myślisz jak poziom gimnazjum 13 lat i nie masz pojęcia o prawdziwym dojrzałym podejściu do życia.JA JESTEM NA TAK.MILOSC W KAZDYM WIEKU MA SZANSE NA REALIZACJĘ. POWODZENIA 

zakochalas sie we mnie ze tak sie do mnie przypietralasz? odpisujesz mi w kazdym temacie debbilko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, mmmm napisał:

zakochalas sie we mnie ze tak sie do mnie przypietralasz? odpisujesz mi w kazdym temacie debbilko.

Znowu leków brak? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, mmmm napisał:

zakochalas sie we mnie ze tak sie do mnie przypietralasz? odpisujesz mi w kazdym temacie debbilko.

Jestem facetem więc jakby co ...e bo czytam Twoje komentarze.Pozdrawiam mm mm męczy miauczy mruga małpa   

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Znowu leków brak? 

tajemniczy ma cie w duupie ale moze gdzies blizej jednak ktos by sie na ciebie skusil. jestes nie do zniesienia. zrob cos z tym 😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

Jestem facetem więc jakby co ...e bo czytam Twoje komentarze.Pozdrawiam mm mm męczy miauczy mruga małpa   

facetem? 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lala gość

Warto sprobowac. Mam kolezanke z pracy ktora po latach zaczela spotykac sie ze swoja pierwszą miloscia. Kolezanka ma 66 lat. Uczucie odzylo, a ona odmlodniala i cala w skowronkach 🙂 zycze powodzenia 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
9 minut temu, mmmm napisał:

facetem? 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Daj email wyśle Ci foto tepa mmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
13 minut temu, mmmm napisał:

tajemniczy ma cie w duupie ale moze gdzies blizej jednak ktos by sie na ciebie skusil. jestes nie do zniesienia. zrob cos z tym 😜

Ja mu nie zasadzam więc mnie w dupie nie ma. Dragon ty padalcu.  Nawet kiełbasa ma na ciebie wywalone .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
21 minut temu, Gość Gosc napisał:

Masz rację Ty teraz myślisz jak poziom gimnazjum 13 lat i nie masz pojęcia o prawdziwym dojrzałym podejściu do życia.JA JESTEM NA TAK.MILOSC W KAZDYM WIEKU MA SZANSE NA REALIZACJĘ. POWODZENIA 

Milosc chyba do balkonika......hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

mmmm poluje tu na faceta jak opętana i ma od tego urojenia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiscie

W nikim się aż tak nie podkochiwałam, ale we mnie paru chłopaków owszem, a czy bym poszła na spotkanie - może tak? Zawsze można pogadać jak się ludziom ułożyło w życiu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Nie potrzebuje spotkań w wieku 60 lat.A dawna miłość niech ...ala jak nie miał czasu wcześniej.Nic dwa razy się nie zdarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×