Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość trudne czasy

Czy zostawiłybyście chorego męża gdyby nie mógł pracować?

Polecane posty

Gość Gość
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Podobno ma mityczna pracę w domu ale nigdy nie napisał jaką. Zdrowy dorosły chłop nie boi się pracować a on rzekomo pracuje i ma kasę a ciągle narzeka na finanse. Dla mnie to stary upośle który kreuje się na biznesmena. 

Pracują w domu np. programiści , graficy, ale ci akurat na finanse nie narzekają. Może jakieś chałupnictwo typu składanie długopisów? To prawda, że zdrowy, dorosły chłop nie boi się pracować . Może Lezaczek ma depresję albo fobię społeczna albo jedno i drugie.

Gość Gość
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Pracują w domu np. programiści , graficy, ale ci akurat na finanse nie narzekają. Może jakieś chałupnictwo typu składanie długopisów? To prawda, że zdrowy, dorosły chłop nie boi się pracować . Może Lezaczek ma depresję albo fobię społeczna albo jedno i drugie.

Sorry ale prędzej uwierzę w to że pisze na kafeterii z kosmita niż w to że facet który ma się za normalnego śmiał się przednio że mu matka z pokoju sprząta chusteczki w które się spuszczal. Ma erytrofobie o której często pisał na innym forum i pewnie przez to także fobie społeczną a co za tym idzie pewnie strach przed pracą co z jednej strony budzi współczucie ale mieć zaciesz że matka dotyka obspermionych chusteczek albo podniecanie się własną kuzynka raczej przemawia na jego niekorzyść. Zresztą Boże o czym ja pisze w ogóle. Co mnie to. 

Gość Gość
6 minut temu, Gość Gość napisał:

Sorry ale prędzej uwierzę w to że pisze na kafeterii z kosmita niż w to że facet który ma się za normalnego śmiał się przednio że mu matka z pokoju sprząta chusteczki w które się spuszczal. Ma erytrofobie o której często pisał na innym forum i pewnie przez to także fobie społeczną a co za tym idzie pewnie strach przed pracą co z jednej strony budzi współczucie ale mieć zaciesz że matka dotyka obspermionych chusteczek albo podniecanie się własną kuzynka raczej przemawia na jego niekorzyść. Zresztą Boże o czym ja pisze w ogóle. Co mnie to. 

Masz rację, te chusteczki to przegięcie na maxa. Podniecanie się kimś z rodziny też . No cóż , tak jak pisałam, nie znam faceta.

Gość Zpaznokcilakier

To zależy od człowieka. Są tacy którzy mają swoją prywatną misje i nikogo nie zostawia w potrzebie i tacy co mają zamknięte serca , tacy zostawia ,bo kierują się wyłącznie  swoim dobrem. A gdybanie - co byśmy zrobili gdyby ( coś tam ) to czyste teoretyzowanie , bo wiemy o sobie tyle na ile nas sprawdzono. 

Gość tryglodal

Problem polega na tym że kobiety chcą wygody i luksusu a w zaistniałej sytuacji nie mają tego więc naturalny instynkt to zmywać się.

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.