Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nie rozumiem

Czemu dziewczyny rozmawiają częsciej z gejami zamiast ze zwykłym facetami?

Polecane posty

Gość Nie rozumiem

Wyjaśni mi ktoś czemu rozmawiają z jakimiś lalusiami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

bo geje to zwykli, normalni faceci, z ktorymi mozna o wszystkim pogadac, a hetero faceci to buce ktore mnipuluja kobietami by im jak najszybciej parowke wsadzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośf

Bo taki nie oczekuje że po 5 minutach tego jak cię wysłucha wskoczysz mi do łóżka a jak nie to się obrazi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez wole gejow

geje sa uprzemi, zabawni, tolerancyjni, nie obrazaja kobiet , sa wyrozumiali, daja kobietom wsparcie, sa dla nich wsparciem, pocieszeniem, a reszta chlopow to chamy, prostaki ktore nie szanuja kobiet chca je tylko zadoopczyc, ot dlaczeo kobiety wola gejow ;)) pomoglam? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

"Czemu dziewczyny rozmawiają częsciej z gejami :" - skąd ty wynajdujesz te dziewczyny co gadają z gejami ? Przecież pedałów u nas jak na lekarstwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez wole gejow

ja kiedys nie tolerowalam gejow i sama nie wiem dlaczego, jakies uprzedzenie nie wiem skad sie wzielo chyba hetero chlopy rozsiewaly ferment i obrazaly gejow tak jak kobiety obrazaja

jak poznalam kilku to z czystym sercem moge stwierdzic, ze nie mialam nigdy lepszego kumpla, przyjaciela niz geja, z takim mozna wszystko, np spedzic milo czas co czesto dla chlopiskow hetero jest nie do ogarniecia, mozna pogadac, wygadac sie, takiemu mozna calkowicie zaufac, zwierzyc sie, mozna calkowicie na niego liczyc, nie dogryza jak hetero chlopy , nie obraza ,nie wyzywa bez powodu jak hetero chlopy maja w zwyczaju, nie oszukuje, nie klamie nie wykorzystuje jak hetereo chlopy robia, a nawet konie krasc, reasumujac:  geje nie sa takimi bezmozgimi zje/bami jak heremo chlopy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala

Szkoda ze rzadko można trafić na geja : ) mialam takiego znajomego, w sumie nadal mam, ale kontakt jest juz dużo duzo mniejszy... Fajny człowiek, lubilam jego towarzystwo : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Bo kobieta kobiecie jest wilkiem 😄 Jako ładna dziewczyna zazwyczaj spotykam się z wrogim nastawieniem ze strony kobiet. Oceniają mnie stereotypowo. Geje zaś komplementują, chwalą moją urodę, nie zazdroszczą. Fajnie się z nimi gada, a na plus jest to, że się nie dobierają do mnie jak hetero faceci 😛 Jak gadam z hetero facetem, to zawsze się zastanawiam czy faktycznie go to interesuje, czy tylko liczy na seks. Co do geja, to wiem, że go nie interesuje moja seksualność 😄 Poza tym możemy sobie razem powyrywać facetów, wiadomo, że nie rywalizujemy o to samo. On ma gejów, ja hetero. A z koleżankami, to zawsze można się pobić o faceta. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie rozumiem

Ok. Co do gejów to w sumie ma sens co wyjaśniłyście. Dziękuję za wypowiedź.

Jak to jest w przypadku osób aseksualnych? Raczej oni nie mają takich dobrych relacji z kobietami jak geje. Dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kakjs

Za to lesbijek nikt nie lubi jak widac gej prędzej znajdzie przyjaciol niz lesbijka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość Nie rozumiem napisał:

Ok. Co do gejów to w sumie ma sens co wyjaśniłyście. Dziękuję za wypowiedź.

Jak to jest w przypadku osób aseksualnych? Raczej oni nie mają takich dobrych relacji z kobietami jak geje. Dlaczego?

Geje często bywają dosyć specyficzni, nie wszyscy, ale większość. Mają w sobie dużo kobiecego pierwiastka. To sprawia, że dobrze się z nimi dogaduję. Lubią gadać o kosmetykach, o urodzie, o modzie, itp... dużo też gadamy o związkach, o miłości. Myślę, że faceci aseksualni są bardziej neutralni. Nie są aż tak podobni do kobiet jak niektórzy geje. Poznałam raz chłopaka, który się deklarował jako aseksualny i był dla mnie trochę taki, hmmm... za mało charakterystyczny? Czułam się w jego towarzystwie spięta. Nie interesował się za bardzo kobiecymi sprawami, ani męskimi. W dodatku głupio było gadać z nim o związkach. Raczej tylko tak o pogodzie. Może to tylko jeden przypadek, nie chcę oceniać wszystkich, ale takie są moje doświadczenia. Poza tym ta aseksualność też nie jest oczywista. Bo mogą pojawić się czucia psychiczne. Może się zakochać romantycznie albo chcieć jednak spróbować fizyczności. To bardziej dla mnie hetero facet niż gej czy ktoś obojętny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cichy

Lesby są wstrętne, najgorzej jak jakiś nieśmiały chłopak się w takiej zakocha a ta go zwyzywa i upokorzy. A geje niech sobie żyją jak chcą. Byleby mnie nie podrywali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
11 minut temu, Gość Kakjs napisał:

Za to lesbijek nikt nie lubi jak widac gej prędzej znajdzie przyjaciol niz lesbijka

Lesbijki są często mało estetyczne, wulgarne, itp... odrzucają to, co kobiece. Często nie lubią facetów, ale jednak widać po nich trochę męskie cechy. Nie wiem z czego to wynika, ale moje obserwacje tego środowiska pokazują, że lesbijki często są zamknięte w swoim gronie lesbijek-feministek. Nie lubią hetero facetów, hetero kobiet, ani też nie przepadają za gejami. Oczywiście nie jest tak w 100%, ale oceniam tutaj ogół i jak to wypada u większości. Kolega gej kiedyś mi powiedział, że lesbijki to takie nagromadzenie najgorszych cech kobiet i facetów 😛  Geje bywają weseli, lubią się stroić, dbać o siebie. Podziwiają kobiety. Lesbijki często odcinają się od cielesności. Nie dbają o wygląd. Są grube, niechlujnie ubrane. Krytykują kobiety za to, że chcą się podobać. Takie trochę zgorzkniałe. Wiem, że w serialach często są ukazywane jako piękne, sensualne kobiety, ale to nie do końca jest tak naprawdę. U nas to najczęściej - nadwaga, męska postura, krótkie włosy, dres - pogardliwe spojrzenie dla ładnych, delikatnych kobiet i złość do facetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak

Dziewczyny zadają się z gejami z tego samego powodu, z którego ładne mają brzydkie przyjaciółki, wysokie mają niskie, chude mają grube. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
38 minut temu, Gość ja tez wole gejow napisał:

ja kiedys nie tolerowalam gejow i sama nie wiem dlaczego, jakies uprzedzenie nie wiem skad sie wzielo chyba hetero chlopy rozsiewaly ferment i obrazaly gejow tak jak kobiety obrazaja

jak poznalam kilku to z czystym sercem moge stwierdzic, ze nie mialam nigdy lepszego kumpla, przyjaciela niz geja, z takim mozna wszystko, np spedzic milo czas co czesto dla chlopiskow hetero jest nie do ogarniecia, mozna pogadac, wygadac sie, takiemu mozna calkowicie zaufac, zwierzyc sie, mozna calkowicie na niego liczyc, nie dogryza jak hetero chlopy , nie obraza ,nie wyzywa bez powodu jak hetero chlopy maja w zwyczaju, nie oszukuje, nie klamie nie wykorzystuje jak hetereo chlopy robia, a nawet konie krasc, reasumujac:  geje nie sa takimi bezmozgimi zje/bami jak heremo chlopy

Są, tyle, że wobec innych homoseksualistów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Lesbijki są często mało estetyczne, wulgarne, itp... odrzucają to, co kobiece. Często nie lubią facetów, ale jednak widać po nich trochę męskie cechy. Nie wiem z czego to wynika, ale moje obserwacje tego środowiska pokazują, że lesbijki często są zamknięte w swoim gronie lesbijek-feministek. Nie lubią hetero facetów, hetero kobiet, ani też nie przepadają za gejami. Oczywiście nie jest tak w 100%, ale oceniam tutaj ogół i jak to wypada u większości. Kolega gej kiedyś mi powiedział, że lesbijki to takie nagromadzenie najgorszych cech kobiet i facetów 😛  Geje bywają weseli, lubią się stroić, dbać o siebie. Podziwiają kobiety. Lesbijki często odcinają się od cielesności. Nie dbają o wygląd. Są grube, niechlujnie ubrane. Krytykują kobiety za to, że chcą się podobać. Takie trochę zgorzkniałe. Wiem, że w serialach często są ukazywane jako piękne, sensualne kobiety, ale to nie do końca jest tak naprawdę. U nas to najczęściej - nadwaga, męska postura, krótkie włosy, dres - pogardliwe spojrzenie dla ładnych, delikatnych kobiet i złość do facetów.

farmazony, stereotypy i głupoty 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Lesbijki to w większości te dziewczyny co robią minę tzw zimnej ..... samicy psa. Są strasznie kapryśnie, irytujące i nie rozmawiają wcale z chłopakami. Jak tylko lekko na taką spojrzysz to ma robi wrogą minę. Lesbijka to chyba faktycznie połączenie najgorszych damskich i męskich cech. Dodam że to one często wyśmiewają niskich facetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...

często można pomylić geja/lesbijke z transseksualistą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość ... napisał:

farmazony, stereotypy i głupoty 

Piszę z własnego doświadczenia. A sporo lesbijek poznałam przez kolegę geja 😛 Spotkałam tylko jedną, fajną dziewczynę lesbijkę, ale nomen omen nie należała do ich społeczności. Podejrzewam, że to właśnie komentarz od lesbijki (ale ofkors mogę się mylić), one tak właśnie reagują na prawdę 😛 Dlatego omijam szerokim łukiem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nonsens
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Piszę z własnego doświadczenia. A sporo lesbijek poznałam przez kolegę geja 😛 Spotkałam tylko jedną, fajną dziewczynę lesbijkę, ale nomen omen nie należała do ich społeczności. Podejrzewam, że to właśnie komentarz od lesbijki (ale ofkors mogę się mylić), one tak właśnie reagują na prawdę 😛 Dlatego omijam szerokim łukiem. 

skoro faceci wyzywaja od zboczeńców i tak traktują to po co z nimi gadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qqq

ja jestem trans, mogą mnie mieć za lesbijke ale to nieprawda jestem facetem w ciele kobiety i to mnie obraża 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość qqq napisał:

ja jestem trans, mogą mnie mieć za lesbijke ale to nieprawda jestem facetem w ciele kobiety i to mnie obraża 

i nikogo to nie obchodzi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qqq
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

i nikogo to nie obchodzi 

i bardzo dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicjaa

Mam kolegę ze studiów co jest prawdopodobnie aseksualny,ale z nim się normalnie rozmawia i czasem on powie że w jednym stroju wyglądam lepiej a w innym gorzej. Na temat mojego związku też mi dobrze doradzał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×