Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Dlaczego ona mi to mówi?

Polecane posty

Gość Gosc

Drogie Panie, mam do Was pytanie, bo jako facet tego nie rozumiem. Ostatnio odezwała się do mnie kobieta, z którą to zbliżyliśmy się do siebie ponad rok temu, ale ona zrezygnowała z rozwijania naszej znajomosci, dla swojej dawnej miłości. Ostatnio pisaliśmy sobie o planach na życie itp. Napisała mi, że na pewno będę bardzo dobrym mężem i ojcem. Nie rozumiem dlaczego takie rzeczy pisze mi kobieta, która kiedyś sama ze mnie zrezygnowała? Przecież była na najlepszej drodze do tego, żeby w przyszłości zostać moją żoną. Bardzo proszę o wytłumaczenie mi tego, gdyż dla mnie to jest zupełnie nielogiczne. Z góry dziękuje za wszystkie mądre odpowiedzi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ponieważ ona myśli o kimś innym, a dla Ciebie chce dobrze, bo cię trochę poznała.         

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Skoro chce dla mnie dobrze to, dlaczego po roku milczenia nagle się do mnie odzywa, czym miesza mi w głowie, gdyż nigdy nie przestałem o niej myśleć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

moja rada

zapytaj wprost

nie ma innego wyjścia, aby wyjaśnić sytuację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukus
5 minut temu, Gość Gosc napisał:

Skoro chce dla mnie dobrze to, dlaczego po roku milczenia nagle się do mnie odzywa, czym miesza mi w głowie, gdyż nigdy nie przestałem o niej myśleć?

Wydreptuje sobie sciezke do Ciebie, w raze czego gdyby z terazniejszym nie wyszlo ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Dziękuje bardzo za radę i odpowiedz, ale niestety nie bardzo jak mam wyjaśnić tą sytuacje, gdyż rozmawialiśmy kilka razy po tamtym czasie, a później ona zaczęła unikać kontaktu, więc ja też nie chce się narzucać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Gosc kukus

Właśnie raczej nie, bo w teraźniejszym już nie wyszło i rozstali się, a ze mną porozmawiała kilka razy i teraz unika kontaktu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spieszę z pomocą

Z własnego doświadczenia powiem, że coś jej się nie układa. Możliwe, że trafiła na wasze komwersacje, zdjęcia i wzięło ja na wspominki. Chciała wybadać czy jak coś to jesteś nią zainteresowany, chciała usłyszeć, że będziesz świetnym ojcem dla waszych dzieci. Taki flirt z braku laku, ze wzruszenia, ze smutku. Może się zaręczyła, jest w ciąży i w taki sposób daje ci znać o tym co u niej. W każdym razie nie chodzi jej o powrót. Raczej wzięło ją na sentymenty. Też tak miałam, robiłam. Jak będzie okazja to spytaj wprost, lepiej się narzucić niż gdybać a jej samej głupio jako pierwszej. Na bank chciała usłyszeć:

1. Wspaniałym ojcem naszych dzieci i cudownym mężem dla Ciebie. Kocham Cię.

2. Czy Ty nadal coś do mnie czujesz, czy coś się stało między Tobą a Twoim facetem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Gosc spieszę z pomocą

Wiem, że kilka miesięcy wcześniej rozstała się z tym facetem, więc masz racje, nie układa jej się. Może czuje się samotna itp, ale co to wszystko ma wspólnego ze mną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleks

Bo to kobieta, więc sama nie rozumie tego co robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Może nie byłeś zdecydowany wobec niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Gosc gosc

Wlasnie byłem zdecydowany i ona doskonale o tym wiedziała. Jestem szczerym i prostym facetem, który mówi kobiecie wprost jakie ma plany względem niej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ccc

Ja gdybym kochała faceta szczerą miłością to bym z nim nie była bo bym na niego nie zasługiwała i on na pewno byłby świetnym ojcem i mężem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakręcony

Znowu was wkręciłem hahah a ci czytają beka z was xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Gosc Ccc

nie byalabys z facetem, którego szczerze byś kochała i uważała że będzie dobrym mężem i ojcem? Dlaczego by nie skorzystać z takiej szansy, jeśli on również byłby Tobą zainteresowany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ccc
5 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Gosc Ccc

nie byalabys z facetem, którego szczerze byś kochała i uważała że będzie dobrym mężem i ojcem? Dlaczego by nie skorzystać z takiej szansy, jeśli on również byłby Tobą zainteresowany?

Bo znam w dużej części mój paskudny charakterek. I wieś z butów wystaje 🤪😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Może po prostu zbyt nisko siebie oceniasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę że z obecnym facetem jej się nie układa nudzi lub coś jest nie tak w jej związku ze pisze do Cb.... Myślę że możesz być kołem zapasowym albo odskocznią gdyby z tamtym się posypalo Tak myślę nie chce Cie obrażać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mmm

Przecież autor napisał, że tamten związek jej się posypał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Gosc Abc abc

Tak jak ktoś niżej napisał, jej związek się posypał. Właśnie tego się obawiam, nie zamierzam być dla kogoś opcją dodatkową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×