Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Introwertyczka

Introwertycy, wolicie być z kimś, czy sami?

Polecane posty

Gość introwertyk z wyboru ludzi
10 godzin temu, Gość introwertyk z wyboru ludzi napisał:

Ja lubię ludzi, ale ludzie nie lubią mnie. Chciałbym być w związku, ale nie mam na to szans...

Jakieś porady? Nawet tu zostałem zignorowany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
12 godzin temu, Gość introwertyk z wyboru ludzi napisał:

Jakieś porady? Nawet tu zostałem zignorowany...

napisz coś więcej, to niemożliwe aby nie znalazła się choćby jedna osoba, która by cie polubiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość introwertyk z wyboru ludzi
21 minut temu, Gość Gość napisał:

napisz coś więcej, to niemożliwe aby nie znalazła się choćby jedna osoba, która by cie polubiła

Co mam więcej napisać, zawsze byłem otwarty na ludzi, zagadywałem, próbowałem rozmawiać i nic. Ani w szkole, ani na podwórku, ani na zajęciach dodatkowych, nigdzie. Zdarza mi się rozmawiać z pojedynczymi osobami na jakieś codzienne tematy(pod warunkiem, że te osoby nie mają z kim akurat rozmawiać) , ale żeby z kimś wyjść, spotkać się, nie ma opcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość introwertyk z wyboru ludzi
Dnia 25.04.2019 o 01:18, Gość introwertyk z wyboru ludzi napisał:

Co mam więcej napisać, zawsze byłem otwarty na ludzi, zagadywałem, próbowałem rozmawiać i nic. Ani w szkole, ani na podwórku, ani na zajęciach dodatkowych, nigdzie. Zdarza mi się rozmawiać z pojedynczymi osobami na jakieś codzienne tematy(pod warunkiem, że te osoby nie mają z kim akurat rozmawiać) , ale żeby z kimś wyjść, spotkać się, nie ma opcji.

up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie lubię ludzi
Dnia 24.04.2019 o 01:04, Gość Człowiek nikt napisał:

Decyzja o byciu sam niczym się nie różni od samobójstwa. Bo co po nas zostanie jak nie stworzymy stabilnej rodziny z dziećmi, ktorze będą miały swoje dzieci? Odpowiedz jest tylko jedna - nic. I cały misterny plan poprzednich pokoleń idzie się kochać. 

To nie jest najważniejsze. Po sobie możesz zostawić coś innego niż dzieci.

Jeśli chodzi o mnie to nie lubię ludzi, nie lubię jak ludzie w pracy wypytują mnie o życie prywatne a sam rozmawiam jedynie z kilkoma osobami, ktore znam z czasó studiów Wchodzenie w jakikolwiek związek byłoby dla mnie ograniczeniem. A i tak dotąd nie znalazłem dziewczyny która by zasługiwała na moje uczucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Intro

Wole byc z kims, a konkretniej z moja dziewczyna, ktora jest ekstrawertyczka, a mimo tego dogadujemy sie i uzupelniamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×