Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Widać prawda zabolała ;)

Żyd Jonny Daniels arzuca Korwin-Mikkemu, że ten jest nagacjonistą holokaustu i posługuje się "nieprzyzwoitą, przerażają mową".

Polecane posty

Przed chwilą, Gość Gość napisał:

To takie przyjazne słowa i jak nic pisze to osoba życzliwa dla Polski i Polaków,

Czyli co lepiej pisać słowa które są fałszywe ale przyjazne? Z takimi ludźmi się zadajesz?

To powodzenia w życiu polaku.

Gość Gość
1 minutę temu, StaryLewak napisał:

Czyli co lepiej pisać słowa które są fałszywe ale przyjazne? Z takimi ludźmi się zadajesz?

To powodzenia w życiu polaku.

Fałszywe jest żyć w kraju które się nienawidzi ja bym się dawno z takiego państwa wprowadziła

2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Fałszywe jest żyć w kraju które się nienawidzi ja bym się dawno z takiego państwa wprowadziła

Droga wolna w europie masz pracę od pierwszego dnia przeprowadzki.

Gość Gość
2 minuty temu, StaryLewak napisał:

Ty czytasz że zrozumieniem, 

Gość Gość
5 minut temu, StaryLewak napisał:

Zapamiętaj to sobie to ja tu jestem u siebie.

Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Zapamiętaj to sobie to ja tu jestem u siebie.

Nie, jesteś gościem narodu polskiego który decyduje o tym co można a co nie. U siebie jesteś tylko w momencie gdy na terenie na którym przebywasz księgi wieczyste wskazują ciebie jako właściciela.

Z mojej perspektywy ty jesteś u mnie.

Gość Gość

A to się zgadza teren jak i nieruchomość w której mieszkam jest zapisana w księgach wieczystych, i nie jestem żadnym gościem narodu polskiego, moi pradziadowie walczyli o wolność Polski jestem Polakiem którego ty osoba narodowości żydowskiej nienawidzi.

3 minuty temu, Gość Gość napisał:

A to się zgadza teren jak i nieruchomość w której mieszkam jest zapisana w księgach wieczystych, i nie jestem żadnym gościem narodu polskiego, moi pradziadowie walczyli o wolność Polski jestem Polakiem którego ty osoba narodowości żydowskiej nienawidzi.

Gdybym cię nienawidził to bym ci nie odpisywał. No to dobra teraz popatrz życzysz mi aby moją ziemię mi odebrać, bo jestem żydem. Jakbyś się czuł gdyby tobie twoją odebrano, bo jesteś polakiem? Ja ci na przykład tego nie życzę, bo wiem jakie to uczucie.

Gość Gość
11 minut temu, StaryLewak napisał:

Gdybym cię nienawidził to bym ci nie odpisywał. No to dobra teraz popatrz życzysz mi aby moją ziemię mi odebrać, bo jestem żydem. Jakbyś się czuł gdyby tobie twoją odebrano, bo jesteś polakiem? Ja ci na przykład tego nie życzę, bo wiem jakie to uczucie.

Nic podobnego nawet jeżeli mnie chwilowo wkurzyłeś to i tak nie zmieni mojej sympatii do narodu z którego podchodzisz, bo przecież i wśród Polaków jest również wiele tzw gnid,  w szkole średniej miałam nauczyciela Żyda ( nie podam nazwiska bo ochrona danych osobowych) który był dobrym  pedagogiem  miał świetne poczucie humoru, to dlaczego miałabym mieć uprzedzenie do wszystkich Żydów . 

11 minut temu, Gość Gość napisał:

Nic podobnego nawet jeżeli mnie chwilowo wkurzyłeś to i tak nie zmieni mojej sympatii do narodu z którego podchodzisz, bo przecież i wśród Polaków jest również wiele tzw gnid,  w szkole średniej miałam nauczyciela Żyda ( nie podam nazwiska bo ochrona danych osobowych) który był dobrym  pedagogiem  miał świetne poczucie humoru, to dlaczego miałabym mieć uprzedzenie do wszystkich Żydów . 

To fajnie, ale ja na przykład nigdy nie spotkałem polaka który by nie był pochłonięty przez nienawiść, ani polki która by się szanowała. Dlatego wami gardzę.

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować