Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ania33

Wypadajacy czlonek z pochwy

Polecane posty

Gość Ania33

Mam duzy problem. Moj mezczyna nie ma duzego penisa, o 12 cm w zwodzie  i w czasie seksu niezaleznie od pozycji mieknie i wypada. Mowi ze to dlatego ze jestem mokra i on nic wtedy nie czuje. Prawda jest taka ze ja tez go w ogole niw czuje. Ale naprawde w ogole ze az chce mi sie plakac. Zaczelismy uprawiac seks analny i moj facet teraz chce tylko analnie albo oralnie. Zrezygnowal juz w ogole z seksu dopochwowego co mnie nie zadowala poniewaz ja tego potrzebuje. Kupilam wiec sobie wibrator i chcialam uzywac podczas stosunku analnego.. To nie na mnie obrazil. Blagam powiedzcie co o tym myslicie. Jestem zalamana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam
Dnia 25.04.2019 o 00:51, Gość Ania33 napisał:

Mam duzy problem. Moj mezczyna nie ma duzego penisa, o 12 cm w zwodzie  i w czasie seksu niezaleznie od pozycji mieknie i wypada. Mowi ze to dlatego ze jestem mokra i on nic wtedy nie czuje. Prawda jest taka ze ja tez go w ogole niw czuje. Ale naprawde w ogole ze az chce mi sie plakac. Zaczelismy uprawiac seks analny i moj facet teraz chce tylko analnie albo oralnie. Zrezygnowal juz w ogole z seksu dopochwowego co mnie nie zadowala poniewaz ja tego potrzebuje. Kupilam wiec sobie wibrator i chcialam uzywac podczas stosunku analnego.. To nie na mnie obrazil. Blagam powiedzcie co o tym myslicie. Jestem zalamana

To nie koniec swiata , tez mam malego penisa i z narzeczona czesciej kochamy sie analnie i oralnie . Narzeczona wlasnie czesto tak robie ze w czasie sexu analnego laduje wibrator w pochwe , widze ze jest jej dobrze wtedy , przekonaj chlopaka ze tak potrzebujesz . Maly penis to nie koniec swiata jezeli potraficie sie dogadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×