Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Milosnik19

W potrzebie, dojrzała kobieta, znajdzie się taka? :)

Polecane posty

Nie wiem skąd wpadłem na taki pomysł, pierwszy raz pomyślałem o czymś tak wręcz "absurdalnym ", nie chciałbym by było to odebrane jako "oferta" od młodego napalenca który chce tylko zaliczyć, kieruje się bardziej chęcią takiej jakby "pomocy" samotnym, zaniedbywanym żonom, wdowom ogólnie kobietom w silniej potrzebie.(jakby nie patrzeć działa to w obie strony 😁)

Nie interesuje mnie pobieranie jakichś opłat jak to ma miejsce przy sponsoringu (chyba że z własnej inicjatywy) 

Jedynym wymaganiem jest to żebyś była mobilna na dojazd w okolice Lublina(jakieś 20km), reszta nie ma znaczenia.

Naprawdę to czy masz 30, 60 lat lub 50, 80 czy 150kg nie robi mi żadnej różnicy. 

W każdej kobiecie jest coś wyjątkowego

Młody, pełen energii 19 latek

Kontakt: wspomnienie13@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lo matko

19 latek a taki przyjepany?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uważaj, żeby na wsi Cię nie zlinczowali, gdy zaczną się zjeżdżać do Ciebie napalone i potrzebujące  kobiciny.

A co na to Twoi rodzice?😼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patola

mloda patologia

i co tu duzo pisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2019 o 06:30, Milosnik19 napisał:

Nie wiem skąd wpadłem na taki pomysł, pierwszy raz pomyślałem o czymś tak wręcz "absurdalnym ", nie chciałbym by było to odebrane jako "oferta" od młodego napalenca który chce tylko zaliczyć, kieruje się bardziej chęcią takiej jakby "pomocy" samotnym, zaniedbywanym żonom, wdowom ogólnie kobietom w silniej potrzebie.(jakby nie patrzeć działa to w obie strony 😁)

Nie interesuje mnie pobieranie jakichś opłat jak to ma miejsce przy sponsoringu (chyba że z własnej inicjatywy) 

Jedynym wymaganiem jest to żebyś była mobilna na dojazd w okolice Lublina(jakieś 20km), reszta nie ma znaczenia.

Naprawdę to czy masz 30, 60 lat lub 50, 80 czy 150kg nie robi mi żadnej różnicy. 

W każdej kobiecie jest coś wyjątkowego

Młody, pełen energii 19 latek

Kontakt: wspomnienie13@wp.pl

Jasne skoro jesteś  tak mało wybredny to ja spełniam po kolei każdy warunek - wazę 50, 80 i 130 kg. Ile wazę po niedzielnym obiedzie? Lat mam między 30 a 60. Z natury jestem nieatrakcyjna a z urody - wątpliwa 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×