Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Proszę doświadczone mamy

Zapalenie uszu u niemowlaka ile trwa leczenie jak dbać o uszy

Polecane posty

Gość Proszę doświadczone mamy

Synek ma 11 miesiecy. Dziś jest 7 dzień brania antybiotyku. Tak zdecydowała pediatra. 

Wydaje mi się ze miał peknieta błonę bebenkowa bo miał brudne uszy i na poduszce zobaczyłam wydzielone. 

We wtorek byłam u laryngologa. Z wizyty jestem bardzo nie zadowolona. Powiedział ze on tu nic nie widzi. Powiedziałam co widziałam lekarz stwrdzil ze woskowana mu się rozpuścila i wypłynęła. I że błona składa się z 3 części i 1 może pękła. Słabiej wyszło badanie słuchu ale to przez infekcje i za 4 tyg do kontroli tyle w temacie!! Zaraz wszedł na mnie dlaczego mam zatkany nos zajrzaj do nosa gsrdla dał mi antybiotyk nie dał dojść do słowa.200 zł wydałam na wizytę a dalej nic nie wiem. 

Wygląda na zdrowego. 

Czy powinnam iść jutro z nim do pediatry prywatnie na wizytę? Byłam u laryngologa jak by było coś nie tak chyba by mówił? 

Jak dbać o uszy małego? Takie ciepło na dworze czy mogę z nim dziś wyjść? Mimo tego że jeszcze dziś weźmie antybiotyk? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Przy ostrym zapaleniu ucha siedzi się w domu( czyli wyciek, skoro lekarz twierdzi, że być może błona nie pękła to to nie jest jakieś ostre zapalenie).Ja bym wyszła.Uszy chroń przed wodą, przy myciu włosów.Przed wiatrem nie trzeba.Błona nawet jeśli pękła to u dziecka to kwestia 1-2 dni i błona jest zrośnięta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×