Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

LadyA

Jak uwieść sąsiada?

Polecane posty

Gość ilo

hmmm raczej nie, już tam nie bywam….Zresztą walcze z tymi moimi słabościami ale nie zawsze wychodzi ;-) Przewaznie to mnie kobiety dopadały a ja im ulegalem ;-) bo uwielbiam to…-:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość ilo napisał:

hmmm raczej nie, już tam nie bywam….Zresztą walcze z tymi moimi słabościami ale nie zawsze wychodzi 😉 Przewaznie to mnie kobiety dopadały a ja im ulegalem 😉 bo uwielbiam to…-:)

Aż taki fajny jesteś? 😉 No proszę. Za mną też faceci zazwyczaj biegali, ale ja byłam z tych grzecznych i raczej się hamowałam. 

Well. Not anymore. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p212

1. załóż coś zwiewnego, tym bardziej ze zrobiło sie ciepło, ale nie za bardzo zwiewnego lecz jedynie pobudzającego wyobraźnię

2. musisz "przypadkiem" wpaść na niego lub natknąć się ... odrobina kokieterii i po sprawie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość ilo napisał:

hmmm raczej nie, już tam nie bywam….Zresztą walcze z tymi moimi słabościami ale nie zawsze wychodzi 😉 Przewaznie to mnie kobiety dopadały a ja im ulegalem 😉 bo uwielbiam to…-:)

A jak walczysz? Może ja też powalczę... ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że u mnie niestety rzadko się zdarzy, że ktoś mi się tak na serio spodoba. 

A ten pan... no cóż. Widać po spojrzeniu, że ma ...iki w oczach i że musi być dobry w te klocki 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość p212 napisał:

1. załóż coś zwiewnego, tym bardziej ze zrobiło sie ciepło, ale nie za bardzo zwiewnego lecz jedynie pobudzającego wyobraźnię

2. musisz "przypadkiem" wpaść na niego lub natknąć się ... odrobina kokieterii i po sprawie 🙂

Aż takie to proste? Przypominam, że chodzi o żonatego 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p212
1 minutę temu, LadyA napisał:

Aż takie to proste? Przypominam, że chodzi o żonatego 😉

Żonaty czy nie, co za różnica? Moje punkty dotyczyły jedynie zbadania jego zainteresowania tobą. Co możesz sprawdzić nawet dziś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilo
1 minutę temu, LadyA napisał:

A jak walczysz? Może ja też powalczę... ? 

staram sie skupić na innych rzeczach Jesli myslimy o seksie lub ktos nas zaintryguje i zaczynamy mieć fantazje , mysli o niej/nim rano wyobrazamy sobie rozne sytuacje to przerabane... trzeba uciekać ;-)ja uwielbiam seks , kobiece cialo bliskośc ….. no ale to zawsze bedzie zdrada i mysl ze kogos zranie zaczyna mnie odsuwac o tego Juz pare razy kogos zranilem , mimo tego ze bylem sam …….Bylo namietnie , bylo goraco , bylo wspaniale ale…… zobaczylem kiedys w jej oczach wzrok , jak by ktos inny na mnie patrzyl …..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, LadyA napisał:

Podobno mężczyźni wolą blondynki

To ja nie jestem mężczyzną? Hmmm... 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Gość p212 napisał:

Żonaty czy nie, co za różnica? Moje punkty dotyczyły jedynie zbadania jego zainteresowania tobą. Co możesz sprawdzić nawet dziś 🙂

Ostatnio jak się widzieliśmy przypadkiem, to zmierzył mnie od góry do dołu, a miałam na sobie obcisłe spodnie, a nie ...enkę... Ciekawe,  jak zareaguje na ...enkę 😉

I tak ładnie,  dość długo na mnie patrzył...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p212
14 minut temu, LadyA napisał:

Aż takie to proste? Przypominam, że chodzi o żonatego 😉

wiec ubierz "..enkę" :) zaczepiając go pod jakimś pretekstem,  ładnie pochyl się po coś i pobudź go :) albo rozmawiając pobaw się rąbkiem 'enki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, LadyA napisał:

Ostatnio jak się widzieliśmy przypadkiem, to zmierzył mnie od góry do dołu, a miałam na sobie obcisłe spodnie, a nie ...enkę... Ciekawe,  jak zareaguje na ...enkę 😉

I tak ładnie,  dość długo na mnie patrzył...

Pewnie już powyobrażał sobie Twoje gołe d...ko ;)) Coś mi się zdaje że będziesz brana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość p212 napisał:

wiec ubierz "..enkę" 🙂 zaczepiając go pod jakimś pretekstem,  ładnie pochyl się po coś i pobudź go 🙂 albo rozmawiając pobaw się rąbkiem 'enki 🙂

Tak zrobię... a jeśli założę pod ...enkę pończochy, to szybko jedną z nich poprawię 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7 minut temu, LadyA napisał:

Tak zrobię... a jeśli założę pod ...enkę pończochy, to szybko jedną z nich poprawię 😉

A jego żona jak wygląda,jest ładną kobietą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może spróbuj sposobu mojej sąsiadki..., pretekstem był cieknący zawór tuż nad podłogą, gdy się schyliłem ona kucnęła obok i... nie dało się nie zauważyć, że miała ładnie przystrzyżony paseczek..., ale na mnie to nie działa... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hmm.

Ja mialam przygode z sasiadem. Ktoregos dnia spieszac sie po schodach wypadl mi notes z notatkami i rysunkami, on akurat schodzil i pomogl mi pozbierac, a raczej przy drugiej kartce powiedzial, ze mam ladne pismo i kreske w rysunku. Spieszylam sie, wiec dlugo to nie trwalo, ale podajac mi te kartki przytrzymal je i wymienilismy sie dluzszym spojrzeniem. Przenikliwy mial wzrok, troche surowy nawet, a do tego sie lekko usmiechnal. Byl ciut starszy ode mnie, jakies 35. Po jakims miesiacu zatrzymal mnie na schodach dajac zlozona kartke i poszedl. Byl tam moj portret rysowany na szybko, ale widac bylo, ze facet potrafi rysowac. Niesamowicie mnie tym ujal. Chcialam mu sie odwdzieczyc, krecil mnie nawet, ale mial zone, postanowilam wiec napisac mu jedynie wiersz. Dalam mu  ktoregos dnia mijajac go na schodach.  Podobala mi sie ta relacja na zasadzie wymiany, gdyz nie mam wielkiego libido i ochoty na zonatych. Niestety przerodzilo sie to w tanie minoderie i ktoregos dnia po prostu zaszedl mi droge,cofajac mnie ku scianie i pocalowal. Bylo blogo, jednak gdy mijal mnie z zona czulam napiecie i mieszane uczucia, krzywdzenie kogos kogo nawet nie znasz, jeszcze mowi Ci dzien dobry. Wiem, ze innych by to moglo podniecac, ale ja juz dalej w to nie brnelam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p212
17 minut temu, LadyA napisał:

Tak zrobię... a jeśli założę pod ...enkę pończochy, to szybko jedną z nich poprawię 😉

oby z ładna koronką na wykończeniu, wtedy zwyczajnie podciągniesz "enkę i poprawisz i wcale nie musisz poprawiać szybko, pozwól mu niech popatrzy sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Gość gość napisał:

A jego żona jak wygląda,jest ładną kobietą

Jest ładna... też brunetka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość p212 napisał:

oby z ładna koronką na wykończeniu, wtedy zwyczajnie podciągniesz "enkę i poprawisz i wcale nie musisz poprawiać szybko, pozwól mu niech popatrzy sobie 🙂

Wyobraziłam to właśnie sobie... Mmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p212
5 minut temu, LadyA napisał:

Wyobraziłam to właśnie sobie... Mmmmm

Opisz ten obrazek :) Oczywiście nie muszę dodawać ze będziesz jedynie w "ence i pończochach :) aha no i buty jakieś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość p212 napisał:

Opisz ten obrazek 🙂 Oczywiście nie muszę dodawać ze będziesz jedynie w "ence i pończochach 🙂 aha no i buty jakieś 🙂

Bez majtek i stanika? No tak, bo upalnie... 

Patrzyłabym na niego długo i przeciągle i delikatnie gładziła koronkę pończochy... powiedziałabym mu, że noszenie ...enek i pończoch bywa problematyczne,  szczególnie jeśli zapomni się założyć majteczek.

🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p212
2 minuty temu, LadyA napisał:

Bez majtek i stanika? No tak, bo upalnie... 

Patrzyłabym na niego długo i przeciągle i delikatnie gładziła koronkę pończochy... powiedziałabym mu, że noszenie ...enek i pończoch bywa problematyczne,  szczególnie jeśli zapomni się założyć majteczek.

🙂

W tym rzecz jest gorąco po co ci bielizna :) Teraz wyobraź sobie co będziesz czuła będąc bez niej blisko niego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość beton zbrojony

no i to jest głebszy podryw  a nie jakieś pończochy

ja tam wole jak z niewinnej zaczepki robi się napięcie jak z tym notesem a nie ja kobieta mnie kokietuje na żywca oklepanym sposobem na biust czy nożke 

zdecydowanie wole przypadkowe akcje jakby sie schylala po notes i widac by bylo conieco, spadłoby ramiączko czy coś pod skienką wiecej to bym zapłonął jak znicz a co innego jak kobieta robi to specjalnie przecie to widać...

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15 minut temu, Gość p212 napisał:

Opisz ten obrazek 🙂 Oczywiście nie muszę dodawać ze będziesz jedynie w "ence i pończochach 🙂 aha no i buty jakieś 🙂

p 212 ty trzepiesz pod te teksty czy jak, bo tak to wygląda jak się czyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p212
1 minutę temu, Gość gość napisał:

p 212 ty trzepiesz pod te teksty czy jak, bo tak to wygląda jak się czyta.

Na żal du-py podobno są odpowiednie maści w aptekach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Gość% napisał:

Lady A to przebrana Nisia 😅

Mężatka po 30 nie pisze o braku majteczek. Stalkerka hejterka Upośledzona Ameba Panama Nisia Mloda Lady A

No tak, bo mężatki to już tylko w kuchni i kościele i noszą wyciągnięte t-shirty i nie myślą w ogóle o seksie. 

Fail, panie detektywie za dychę 🙂

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość%
Przed chwilą, LadyA napisał:

No tak, bo mężatki to już tylko w kuchni i kościele i noszą wyciągnięte t-shirty i nie myślą w ogóle o seksie. 

Fail, panie detektywie za dychę 🙂

 

Idz spamować Nisiu😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nisia jest blondynką, a ja brunetką poza tym. 

Nie bierzcie się za śledztwa, bo wam one nie wychodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8 minut temu, Gość p212 napisał:

Na żal du-py podobno są odpowiednie maści w aptekach 🙂

Jak już , to nie ... tylko zgrabny tyłeczek .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hahah

Gdy chemia wytworzy sie samoistnie to jest cios. Rozumiem takich ludzi, ze nie mogli się opanować bo pożądanie trzasneło. Jesteśmy tylko ludzmi, ale chyba nie mam szacunku do kobiet które uprawiają jawne podchody bedąc mężatkami. Nie wiem jak zdesperowany czy wyposzczony bym musiał być by dać się uwieść desperatce, która smyra się po nóżce. Dla mnie trochę żenujące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×