Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Filomena

Dzika huć

Polecane posty

Gość Filomena

Od dłuższego czasu chodzi mi po głowie fantazja, że kilku napalonych samców po prostu mnie bierze, mogliby mnie przywiązać na wznak do łóżka albo nawet zawiązać oczy i po prostu brać jak swoją własność i zalewać mnie w środku i na zewnątrz. Ta fantazja mnie dręczy, nie mogę przestać o tym myśleć, nawet teraz gdy jestem w pracy, aż musiałam wyjść do toalety żeby zmniejszyć napięcie. To mnie prześladuje aż chcę o tym powiedzieć mężowi bo nie wytrzymam tego ukrywać. Czy któraś też o tym marzy? Panowie, jak Wy byście zareagowali na takie wyznanie? Pytanie do panów 30+ a nie małolatów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esteta

Nigdy z nikim nie dzielę się  łakomym kąskiem który zdobyłem   :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Gość Filomena napisał:

Od dłuższego czasu chodzi mi po głowie fantazja, że kilku napalonych samców po prostu mnie bierze, mogliby mnie przywiązać na wznak do łóżka albo nawet zawiązać oczy i po prostu brać jak swoją własność i zalewać mnie w środku i na zewnątrz. Ta fantazja mnie dręczy, nie mogę przestać o tym myśleć, nawet teraz gdy jestem w pracy, aż musiałam wyjść do toalety żeby zmniejszyć napięcie. To mnie prześladuje aż chcę o tym powiedzieć mężowi bo nie wytrzymam tego ukrywać. Czy któraś też o tym marzy? Panowie, jak Wy byście zareagowali na takie wyznanie? Pytanie do panów 30+ a nie małolatów.

Ja tam myślałam żeby coś takiego przeżyć kilkakrotnie choć ostatnio głowa nabita seksem jak nigdy dotąd. Chcesz pogadać o tym napisz do mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 godziny temu, Gość Esteta napisał:

Nigdy z nikim nie dzielę się  łakomym kąskiem który zdobyłem   😘

Zdobyć to Ty możesz Kilimandżaro.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filomena
1 godzinę temu, nie_realny napisał:

Myślę, że bym powiedział - trzeba było wyszaleć się przed ślubem 😋

Przed ślubem nie miałam takich pomysłów, byłam grzeczną dziewczynką 😉 . Mąż tak na prawdę rozbudził mój erotyzm, chyba aż za bardzo. Fantazjujemy czasem wspólnie ale nie odważyłam się mu opowiedzieć o tej fantazji, nie wiem czy nie za hardcorowa dla niego. Chciałabym choć raz zostać tak wykorzystana przez zgraję samców, taka bezbronna, bezsilna, wymęczona, sponiewierana z obolałą małą... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna

Ja tez mam takie fantazje. Zatem nie jesteś sama :)). Opowiedziałam o nich mężowi w chwili uniesienia. Nie zbeształ tylko dopowiedział jeszcze obrazy i był mega orgazm  u każdego z nas. 

Zafunduj mężowi takie doznanie. Podczas zabaw łóżkowych zacznij mu opowiadać sceny z udziałem dodatkowej kobiety z Wami. Zobaczy jak fascynujące jest uruchomienie wyobraźni. Za jakiś czas opowiesz o obrazach, które ciebie podniecają. Zadowól się fantazja. Kiedyś może przyjdzie dzień, że weźmie Ciebie za rękę i zawiezie do klubu swingersow. Będzie patrzeć na rozkosz na Twojej twarzy bez strachu, że go zostawisz. Trzeba być odważnym i „wielkim” by zrozumieć a później pozwolić zrealizować potrzeby dojrzałej kobiety. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×