Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc

Czy kogoś jeszcze denerwuje brak w tym kraju prawdziwej zimy i wiosny? Już znowu gorąc w mieście, a ja tak tego nienawidzę...

Polecane posty

Gość gosc

no bo ile tej wiosny było? ile? juz zaraz upały...matko Boska, maja jeszcze nie ma. Modlę się o deszczowe wakacje. Nienawidzę upału.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sot

to reaguj jak obcinają/wykonają drzewa. drzewa w mieście to skarb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A ja bardzo lubie i oby szybko było słonecznie i gorąco. Zimy moze wcale nie być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uytgfrds

Autorko a masz samochod? jedzicie nim?

no to masz co chcialas.

ja auta nie mam, nie zamierzam. chodzimy ile sie da, jezdzimy autobusem czasem, lub pociagiem, rowerami.

latamy samolotem tylko raz-2 razy do roku. no ale nie lecimy prywatnym odrzutowcem lecz na pokladzie z nmai jest ok 200 ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olaaaaaaaaa
25 minut temu, Gość Gość napisał:

A ja bardzo lubie i oby szybko było słonecznie i gorąco. Zimy moze wcale nie być

to zmien kraj. proste.

Ja lubie najbardizej jak Zima nie jest zimniej niz -4, -5. a latem wystarcza mi max 25. absolutnie nie lubie powyzej.

no I  mieszkam w kraju gdzie Zima mam snieg ale nie co  roku- czasem jest tydzien 2 cm, I tly,e a czasem 3 tygodnie pol metra sniegu,m ale nie jest izmniej niz -5 nigdy w zasadzie.

latem 2018 mielsimy porzez caly lipiec 19-23.

dzis mamy tylko 14, ale w niedziele bylo 20. deszcz pada okolo 1/5 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mieszkam w Małopolsce. W tym roku była u nas zima. I śnieg, i mróz. A teraz ledwie 23 stopnie, dopiero drugi dzien. Więc nie przesadzaj. Już jutro zapowiadają deszcze, a w niedziele tylko 14 stopni., więc nie wiem, gdzie te twoje upały. Wiosną prawdziwa wiosna. A wiosna tak bywa, że są dni cieplejsze i chłodniejsze. Do lata to tej pogodzie jeszcze daleko. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gpsc

to kupuj więcej plastiku, wtedy będziesz miała prawdziwe upały 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

nie, niestety zaraz nie upały... 😞 Ma byc okropna pogoda kolejne dwa tygodnie, 15- 17 stopni... wolałabym 20 i wiecej, bo u mnie w domu wiecznie zimno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 godzin temu, Gość Olaaaaaaaaa napisał:

to zmien kraj. proste.

Ja lubie najbardizej jak Zima nie jest zimniej niz -4, -5. a latem wystarcza mi max 25. absolutnie nie lubie powyzej.

no I  mieszkam w kraju gdzie Zima mam snieg ale nie co  roku- czasem jest tydzien 2 cm, I tly,e a czasem 3 tygodnie pol metra sniegu,m ale nie jest izmniej niz -5 nigdy w zasadzie.

latem 2018 mielsimy porzez caly lipiec 19-23.

dzis mamy tylko 14, ale w niedziele bylo 20. deszcz pada okolo 1/5 roku.

 A jak zmienię kraj to raptem w Polsce sie ochlodzi? 😄 oby było w uj goraco!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

co jest fajnego w lecie? upały, nagrzany beton w mieście. Nie każdy żyje w przedwojennej kamienicy gdzie jest chłodno w upał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Niestety problem braku wiosny nie jest ograniczony do Polski.  Ja jeszcze nie narzekam, ale juz dostaje dreszczy na mysl o 42 stopniach jak w ubieglym roku.  Szczerze- juz zaczynam tesknic za mrozem takze rozumiem sentyment autorki.  Wiem jednak, ze gdyby nie te upaly to nie bylabym tak szczesliwa w zimie.  Zima caly rok szybko by sie znudzila.  Glowa do gory, dzieki tym torturom letnim, zima jest piekniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tez nienawidze upalow, 20-25 latem idealnie i zima musi byc snieg, ale litosci, nie w maju.A ma u nas byc w przyszly weekend wg prognozy.I tak zle i tak niedobrze, najlwpiwj krazyc miedzy krajami.Lato i zima w Pl sa obrzydliwe, natomiast wiosna i jesien najpiekniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
11 godzin temu, Gość gość napisał:

co jest fajnego w lecie? upały, nagrzany beton w mieście. Nie każdy żyje w przedwojennej kamienicy gdzie jest chłodno w upał

Wynaleziono klimatyzację. Co fajnego jest w jesieni czy zimie? Zimno, mokro, trzeba miec na sobie kilka warstw  ciuchów, czapki, place zabaw mokre i zimne, wstajesz rano i ciemno, wracasz z pracy i już ciemno. Spacery szybkie i krótkie, bo po lesie nie pochodzisz, w parku na trawie nie usiadziesz. Poza tym brak słońca, zieleni jest dolujacy. Brrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×