Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Prezent dla 2 latki, która ma wszystko... POMOCY !

Polecane posty

Gość Gosc

Zbliżają się drugie urodziny mojej wnuczki i mam ogromny problem co jej kupić tym bardziej, ze ma wszystko co tylko mozliwe. Przegladalam jakies strony z zabawkami dla dzieci i widze ze teraz w trendzie dla takich dzieci sa hulajnogi, rowerki, zabawkowe kuchnie  domki dla lalek ale ona to juz to ma. Myślalam tez o jakimś meblu do pokoju ale raczej nic nie potrzebuja a nie chce kupic cos co byloby nie w ich guscie. Mala ma  pelno lalek, pluszakow,ksiazeczek, gier no wiecie jak to dzieci w tych czasach. Pytalam nawet synowej czy czegos nie potrzebuja ale ona twierdzi, ze najlepiej to nic nie kupowac bo i tak mala ma duzo za duzo wszystkiego. No ale jednak chcialabym jej cos podarowac, cos oryginalnego,unikalnego co rzeczywiscie bedzie ja cieszyc a nie cos co odlozy w kat po paru godzinach. Macie jakies pomysly ? Od razu mowie, ze odpowiedzi typu "Daj pieniadze" mnie nie zadawalaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anon

Bilety do teatru dla dzieci, są sztuki dla takich Maluchów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jeśli nie ma rowera biegowego to będzie świetny prezent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To może zabierz ją gdzieś? Nie wiem gdzie mieszkacie, ale wypad do jakiegoś zoo, albo parku rozrywki takiego typowego dla maluchów to może być ciekawsza opcja niż kolejna zabawka. Napstrykacie z wypadku zdjęć i macie album na pamiątkę wyprawy 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Teraz są popularne vintage/retro zabawki, jakieś szmaciane laleczki, koniki na biegunach, zabawki z drewna. I moim zdaniem jeżeli chcesz jej kupić jakąś zabawkę to tylko z takich, nie ma sensu wywalać kasy w jakiś plastikowy badziew którego jak sama mówisz wnuczka ma pełno. A taka hand-made zabawka może być z nią na długie lata, może będzie nawet przekazywana z pokolenia na pokolenie jako pamiątka. Ja np. mam taki drewniany domek dla lalek, którym bawiła się moja mama, potem ja a teraz moja córka. Coś pięknego z czym nie może się równać żaden plastik z fisher price. Poza tym oczywiście możesz jej kupić jakieś ubranka czy pościel bo tego nigdy nie za dużo, ewentualnie dać jakiś bilet do zoo, teatru dziecięcego, muzem, parku rozrywki etc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
8 minut temu, Gość Gość napisał:

Jeśli nie ma rowera biegowego to będzie świetny prezent

Ma :) Też o tym na początku pomyślalam, ale niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jestemwbajce.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Teraz jak tak patrze w internecie to faktycznie i u nas w mieście są opcje spektakli rodzinnych, jakieś teatry muzyczne nawet fajna opcja. Zoo niekoniecznie bo to w naszym mieście zwiedziła już chyba kilkanaście razy :) Słyszałam też o takiej specjalnej małej walizce która w samolocie może się rozkładać jak łóżeczko, może to jest jakaś opcja ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Teatr dla dzieci, fajne książki, lego duplo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bababa

Może jakaś torebeczkę czy wózek do pchania? Wisiorek czy kolczyki ale to dostanie po latach...LEGO Duplo, wyjazd do zoo czy do teatru miniatura, może laptop do nauki literek i liczb? Tablica do rysowania kredą, ferby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ksiażeczek nigdy za dużo, czy puzli. Klocki duplo lub zabawki w typie montresori też są świetne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooo

Cos, co nie zagraca. sa świetne ksiazki edukacyjne dla malych dzieci, tego nigdy dośc.Nie dostaniesz w kazdej ksiegarni, np w Empiku, zreszta zalezy. gdzie mieszkasz.Lepeij zamawiac pzrez internet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Książeczek ma pełno, puzzli tak samo. Już nie ma ich gdzie składować :) Wózek dla lalek też ma, biżuteri dostała sporo jak się urodziła i potem na pierwsze urodziny, także raczej odpada. Lego i innych klocków ma bardzo dużo a mało się tym bawi z tego co wiem. Tak samo jeżeli chodzi o tablice i farby. Na święta dostala cały profesjonalny zestaw do rysowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hmm.

Moze male pianino dla dzieci?moze byc uzywane nawet jak podrosnie, takie male przy ktorym stoisz. Ja kupilam latce i dzis majac 6 gra nadal i rozwija sie w tym temacie. Mysle, ze powoli moze oswajac sie z muzyka, instrumentami, dzwiekiem. Japonskie 6latki graja muzyke klasyczna jak dorosli czssem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja też myślę że wycieczka to najlepsza opcja. Weźcie ją gdzieś gdzie małe dzieci lubią chodzić- basen, kulkoland, park tematyczny, czy właśnie zajęcia muzyczne dla maluchów. 

A książeczek moim zdaniem nigdy za dużo. Teraz jest ogromny wybór i na pewno nie ma "wszystkiego" 🙂 Sama kupowałam teraz mojej dwulatce na urodziny właśnie książki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ma wszystko i żaden pomysł nie wpada ci do głowy to nic na siłę. Nie lepiej zabrać ją do sklepu żeby sama sobie cos wybrała?

Albo zabrać na wycieczke czy cos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dyśka

Właśnie wycieczka, spacer, jakas atrakcja jest super. Fajnym pomyslem jest kupienie np sesji fotograficznej, albo kompletu ładnego śniadaniowego np auerchan. Piękny prezent , a starcza na kilka lat. My dostaliśmy właśnie na 2 urodziny. Korzystamy jeszcze , a syn ma 5 lat. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×