Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dominika

Osoby o imieniu Wojciech,jakie osobowości, charaktery ?

Polecane posty

Gość Dominika

Myślę nad tym imieniem dla syna którego urodzę za tydzień, jeden już jest w domu Aleksander- wybrał mąż. Nie znam jednak żadnego Wojtka. Ciągle się zastanawiam nad Wojtkiem lub Filipem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktoś

Znałam dwóch Wojciechów, rożne osoby ale obaj ok. Myślę, że samo imię dziecka Ci nie uksztaltuje 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Znam trzech i nie sądzę by imię miało jakikolwiek wpływ na zachowanie któregoś z nich. Są zupełnie różni. Dwóch to faceci w wieku 40-60 lat, a trzeci to... mój syn ;) Wojtuś śliczne imię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośćcc

Ja również mam Wojtusia- świetny chłopiec i mam nadzieję, że taki zostanie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Piekne imie.  Znalam jednego i byl spokojny i lebski chlopak.  Calkiem przystojny rowniez.  Ogolnie odnosze wrazenie, ze chyba wszyscy lubia to imie, a przynajmniej nikt nie czuje jakiejs goracej nienawisci do niego (przynajmniej nigdzie nie wyczytalam) wiec Wojtkowie musza byc ogolnie w porzadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anja

Wojtki to fajne chłopaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hey

Piękne imię. Znałam mężczyznę o tym imieniu nieziemsko przystojny, sarkastyczne poczucie humoru, twardo stapajacy po ziemi, niestety żyjący w swoim świecie i jak coś mu nie pasowało zamykał się w sobie. Był też dość egoistyczny. Ale jak ktoś wyżej wspomniał czasem imię nijak się ma do charakteru 😉😎. A imię same w sobie 👍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×