Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aleksandra875

Czy ten facet jest nie normalny

Polecane posty

Gość Aleksandra875

Poznaliśmy się na serwisie randkowy. 5 spotkań na każdym bukiety róż wszystko mi stawiał mimo iż prosiłam żeby tego nie robił. I wczoraj napisał że go jednak niepociagam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość Aleksandra875 napisał:

Poznaliśmy się na serwisie randkowy. 5 spotkań na każdym bukiety róż wszystko mi stawiał mimo iż prosiłam żeby tego nie robił. I wczoraj napisał że go jednak niepociagam.

Opcje są 2:

1. Albo był już seks i mu się nie spodobało

2. Albo uznał, że tak dużo zainwestował, a mimo to w ciągu 5 spotkań nie było seksu, więc już mu się dalej nie opłaca inwestować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksandra875

Nie było sexu mimo iż ja chciałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Gość Aleksandra875 napisał:

Nie było sexu mimo iż ja chciałam.

A dałaś mu odczuć, że chciałaś? Jeżeli tak, to do rozważenia jest 3 opcja - umawiał się z kilkoma na raz i wybrał najlepszą dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksandra875

Dzięki też tak właśnie myslalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

posluchaj nie każdy chce sex od razu i nie każde róże znaczą ze jest naiwny....facet rozmawia myśli i analizuje a jak ktoś chce sex od razu to tez mnie to by zastanawiało...a cha to jak ona taka łatwa to każdy może ja mieć teraz i po ślubie....prosta odpowiedz tez bym zrezygnowla..ponieważ sex to nie wszystko charakter się liczy a sex to nawet mucha potrafi ..to musi być coś po- za- tym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscioowa

Myśle, ze jest jak najbardziej normalny, a normalność dzisiaj to deficytowa sprawa.

Dał sobie szanse na poznanie Cie- nie skreślił Cie po jednym spotkaniu. Zachował się po gentelmeńsku, kupując kwiaty. Szczerze powiedzial, ze nic z tego nie bedzie- zamiast Cie dalej zwodzić i pewnie powoli w sobie rozkochiwać. Powinnaś ładnie podziekować za szczerość i ją docenić. Serio. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zpaznokcilakier

Po co by było brnąć w coś, co z góry skazane  jest na niepowodzenie ? Szczery chłopak , docen go. Podziękuj za wspólnie spędzony czas i się zdematerializuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×