Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość megi

Czy faceci lubią się przytulać ?

Polecane posty

Gość megi

Czy lubią się miziać,głaskać,drapać i.t.d.?Bo ja trafiam na samych takich co nie lubią albo lubią przez góra 10 minut.Rozumiem że mogą sobie wsadzić na max 10 minut i już jest po nich,rozumiem to bo faceci są słabi seksualnie,podobnie jak nie można oczekiwać od dzieci że będą podnosić ciężary.Rozumiem to ale czy wszyscy nie lubią się przytulać czy ja mam takiego pecha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia

Do świń nie, lubią tylko do zgrabnych dooopeczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Macho

Rozwiązłe nie są do przytulania i miziania, nadają się tylko do szybkiego dooopczenia, najlepiej tylko raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehe
2 minuty temu, Gość Macho napisał:

Rozwiązłe nie są do przytulania i miziania, nadają się tylko do szybkiego dooopczenia, najlepiej tylko raz

a jak ty rvchasz rozwiązłe to kim niby jesteś ty 🙄 Myślisz że jak nazwiesz kogoś rozwiązłym to wyklucza że sam nim jesteś głąbie 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Gość hehe napisał:

a jak ty rvchasz rozwiązłe to kim niby jesteś ty 🙄 Myślisz że jak nazwiesz kogoś rozwiązłym to wyklucza że sam nim jesteś głąbie 😂

deebile sie sami sieją 🙈

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
27 minut temu, Gość megi napisał:

Czy lubią się miziać,głaskać,drapać i.t.d.?Bo ja trafiam na samych takich co nie lubią albo lubią przez góra 10 minut.Rozumiem że mogą sobie wsadzić na max 10 minut i już jest po nich,rozumiem to bo faceci są słabi seksualnie,podobnie jak nie można oczekiwać od dzieci że będą podnosić ciężary.Rozumiem to ale czy wszyscy nie lubią się przytulać czy ja mam takiego pecha?

lubię tylko z tą którą pokocham teraz wręcz o tym marzę z taką jedną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...
34 minuty temu, Gość megi napisał:

Czy lubią się miziać,głaskać,drapać i.t.d.?Bo ja trafiam na samych takich co nie lubią albo lubią przez góra 10 minut.Rozumiem że mogą sobie wsadzić na max 10 minut i już jest po nich,rozumiem to bo faceci są słabi seksualnie,podobnie jak nie można oczekiwać od dzieci że będą podnosić ciężary.Rozumiem to ale czy wszyscy nie lubią się przytulać czy ja mam takiego pecha?

Lubimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6272727272

Lubią lubią 😉 mój ciagle prosi żebym podczas zasypiania 'przytulała się cała' bo 'lubi mnie czuć' a jak się odwracam to jest niezadowolony. Uwielbia się ze mną tulić i całować. Zresztą to on mnie nauczył tego 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Macho
31 minut temu, Gość hehe napisał:

a jak ty rvchasz rozwiązłe to kim niby jesteś ty 🙄 Myślisz że jak nazwiesz kogoś rozwiązłym to wyklucza że sam nim jesteś głąbie 😂

Przeczytaj co sam spłodziłeś i pomyśl kto tu jest faktycznie głąbem... cepie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie szczere przytulenie to najbardziej intymna forma kontaktu.
Jeśli wszystko w relacji gra - owszem. 

Ale nie wyobrażam sobie, na ten przykład, przytulania się do kobiety, która np nie chce mnie zaspokoić tak jak chcę, ale chce się przytulać. Przytulanie na siłę jest dla mnie obrzydliwe. Pewnie tak samo jak seks na siłę dla kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek

Z moją ukochaną mógłbym cały dzień spędzić w łóżku.  Ale z doświadczenia wiem, że laski instynktownie wybierają kolesi, którzy potraktują je jak ścierwo do ru**ania. XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość Asia napisał:

Do świń nie, lubią tylko do zgrabnych dooopeczek

Macho,nie udawaj Asi.Jak nie potrafisz dobrze dooopczyć to może zacznij robić na drutach zamiast rozładowywać na innych swoje frustracje bo ktoś zasugerował ci twoje "cieniactwo"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lubią, na ogół, ci którzy są bardzo blisko ze swoją kobietą...

Mężczyzna który jest z kobietą ale nie wie co czuje, lub celowo szuka tylko seksu, raczej będzie mniej dawał od siebie jeśli chodzi o okazywanie uczuć podczas seksu czy gry wstępnej.

No i oczywiście są też tacy co w ogóle nie lubią tego niezależnie od zażyłości w relacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megi

Może nie jest tak źle jak myślałam tylko boję się że znowu trafię na jakiegoś dziwnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość henry
2 godziny temu, Gość megi napisał:

Czy lubią się miziać,głaskać,drapać i.t.d.?Bo ja trafiam na samych takich co nie lubią albo lubią przez góra 10 minut.Rozumiem że mogą sobie wsadzić na max 10 minut i już jest po nich,rozumiem to bo faceci są słabi seksualnie,podobnie jak nie można oczekiwać od dzieci że będą podnosić ciężary.Rozumiem to ale czy wszyscy nie lubią się przytulać czy ja mam takiego pecha?

ja od zawsze lubiałem się przytulać, ale jestem wyjątkowy, niestety zimne kobiety trafiałem.... myśle że większość facetów niestety nie lubi się przytulać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mizianie
5 minut temu, Gość megi napisał:

Może nie jest tak źle jak myślałam tylko boję się że znowu trafię na jakiegoś dziwnego

trafisz na dziwnego bo wy zawsze tak trafiacie, a kogo to niby wina? wasza, bo dajecie się podrywać takim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Macho
Dnia 30.04.2019 o 00:31, Gość gość napisał:

Macho,nie udawaj Asi.Jak nie potrafisz dobrze dooopczyć to może zacznij robić na drutach zamiast rozładowywać na innych swoje frustracje bo ktoś zasugerował ci twoje "cieniactwo"

 

Ja dooopcze jak nikt a przytulanie jest dobre dla gejów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Macho

Tylko jak się budze to piżama cała mokra, ale to nic, mama wypierze. Dla takiego snu warto się poświęcić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Macha
3 godziny temu, Gość Macho napisał:

Tylko jak się budze to piżama cała mokra, ale to nic, mama wypierze. Dla takiego snu warto się poświęcić.

Nieprawda wstrętny podszywie, ktoś powinien odrąbać ci tzipę albo jaja i posypywać solą co godzinę! Mój syn śpi bez piżamy i spuszcza się gdzie chce, nie musi do łóżka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość E...
3 minuty temu, Gość Mama Macha napisał:

Nieprawda wstrętny podszywie, ktoś powinien odrąbać ci tzipę albo jaja i posypywać solą co godzinę! Mój syn śpi bez piżamy i spuszcza się gdzie chce, nie musi do łóżka!

Następna podszywka, jej powinni odrąbać głupi łeb, bo ja nie mam syna, tylko córkę! Skąd się biorą takie dzifki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koneser

Uwielbiam sr.ac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megi

Nie rozumiem po co taki Macho wypisuje mi w temacie,przecież widać że to typowa porażka i kompletnie tu nie pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20 godzin temu, Gość megi napisał:

Nie rozumiem po co taki Macho wypisuje mi w temacie,przecież widać że to typowa porażka i kompletnie tu nie pasuje.

 

Musisz być dla facetów trochę delikatniejsza.Oni tylko udają takich twardzieli a tak naprawdę ci którzy udają największych twardzieli są największymi mięczakami i bardzo ich boli jak czytają że są słabi seksualnie więc potem chcą Ci dopiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megi
3 godziny temu, Gość gość napisał:

 

Musisz być dla facetów trochę delikatniejsza.Oni tylko udają takich twardzieli a tak naprawdę ci którzy udają największych twardzieli są największymi mięczakami i bardzo ich boli jak czytają że są słabi seksualnie więc potem chcą Ci dopiec

 

To co mam pisać jak są słabi seksualnie?Że są średni?Przecież wszystkie kobiety wiedzą że są słabi i muszą ciągle udawać że jest im fajnie.Nie chce na forum przynajmniej udawać jak tak często musiałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość super gość

Sama jesteś słaba skoro nikt nie chce nsie do ciebie przytulać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×