Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Schudnięcie po porodzie

Polecane posty

Gość Gość

Hej, mój lekarz ginekolog przepisał mi dziś tabletki antykoncepcyjne i kazał szybko wrócić do swojej wagi i utrzymać ją żeby nie przytyć po tabletkach. Jak mam to zrobić gdy karmię piersią. Co mam jeść a czego unikać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

P.s nie sądzę aby ginekolog tak powiedział 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscioowa

Ćwiczenia bez diety nic nie dadza. przede wszystkim wprowadzić zbilansowane posilki, w kazdym posilku warzywa, chleb tylko pełnoziarniasty, najlepiej żytni, zero słodyczy- jak masz ochote na przegryzke, parę orzechów, ewentualnie suszone daktyle, unikanie tłustego miesa. Ja tak schudłam 6 kg w miesiac, nie głodząc się. Jedz w miare regularnych porach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

I co i wierzycie, ze ginekolog jej tak powiedział? Gdyby jej tak powiedział to na logikę spytała by ginekologa o to, a nie nas. Ile razy miałam przepisywanie tabletki anty to nigdy ginekolog tak nie powiedział, a chodziłam do różnych, pytając czy jest szansa przytyć po tabletkach odp " jeśli sa dobrze dobrane to nie" a tu ginekolog niby zakłada z góry, ze źle dobrał leki i ze MUSI wrócić do poprzedniej wagi, Jak zapewne ma to gdzieś ile autorka wazy i czy wróci do starej wagi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×