Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Witam. Mam 20 lat, 161 wzrostu i waze 53 kg. Nie jestem gruba wiec ciezko jest mi sie pogodzic ze od roku pojawil mi sie celulit na nogach szczegolnie na udach. Czy jest tutaj moze ktos kto mial taki sam problem i wygral z tym ochydstwem?!!! Prosze o pomoc i rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jessica

Tez jestem szczupła i miałam okropny cellulit. Zaczęłam od szczotkowania specjalną szczotką ud i pośladkow, codziennie rano po kąpieli. Robilam tak przez 2 tygodnie. Pozniej zaczełam z zabiegami arosha w gabinecie. Jestem w trakcie serii, juz widzę duzą poprawę, więc polecam. Jesli jestes z Poznania to udaj się do salonu Beauty Premium, a jesli z innego miasta wejsc na stronę arosha i tam znajdziesz liste autoryzowanych gabinetów, ktore mają te zabiegi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie mozna kupić taka szczotke? Masakra dlaczego to nas dopada......... Po prostu juz sil do tego nie mam 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jessica
Dnia 3.05.2019 o 16:57, Mucha napisał:

Gdzie mozna kupić taka szczotke? Masakra dlaczego to nas dopada......... Po prostu juz sil do tego nie mam 😡

Zebys chciala wiedziec, ze masakra 😡 Ja moją szczotkę kupilam w gabinecie, w ktorym mam zabiegi, ale moze znjadziesz w drogeriach itp. Wazne zeby to była naturalna szczotka z agawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość Jessica napisał:

Zebys chciala wiedziec, ze masakra 😡 Ja moją szczotkę kupilam w gabinecie, w ktorym mam zabiegi, ale moze znjadziesz w drogeriach itp. Wazne zeby to była naturalna szczotka z agawy.

Najlepsze jest to ze na internecie nic nie mozna się dowiedziec.... Wszystko to takie ogolne informacje. Ale zeby znalesc jakies wpisy jak ktos z tym sie uporal to zero...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniakania
Dnia 1.05.2019 o 14:32, Mucha napisał:

Witam. Mam 20 lat, 161 wzrostu i waze 53 kg. Nie jestem gruba wiec ciezko jest mi sie pogodzic ze od roku pojawil mi sie celulit na nogach szczegolnie na udach. Czy jest tutaj moze ktos kto mial taki sam problem i wygral z tym ochydstwem?!!! Prosze o pomoc i rady.

Uporałam się z celulitem też tylko w klinice 😕 stosowałam różne kremy,  szczotki itd. - nic nie pomagało. Zdecydowałam się na pakiet zabiegów laserem icoone - w Poznaniu jest w kilku miejscach (ja akurat byłam w takiej małej klinice Idealiste), ale możesz zobaczyć też w innych miastach gdzie mają tego typu sprzęt. Oczywiście do tego trochę zmieniłam dietę i zaczęłam pić dużo wody. W końcu pomogło! 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Gość aniakania napisał:

Uporałam się z celulitem też tylko w klinice 😕 stosowałam różne kremy,  szczotki itd. - nic nie pomagało. Zdecydowałam się na pakiet zabiegów laserem icoone - w Poznaniu jest w kilku miejscach (ja akurat byłam w takiej małej klinice Idealiste), ale możesz zobaczyć też w innych miastach gdzie mają tego typu sprzęt. Oczywiście do tego trochę zmieniłam dietę i zaczęłam pić dużo wody. W końcu pomogło! 🙂

Zazdroszczę.... Ja niestety musialabym specjalnie jezdzic 20km w jedna strone do takiej kliniki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Widienka
Dnia 9.05.2019 o 22:39, Mucha napisał:

Zazdroszczę.... Ja niestety musialabym specjalnie jezdzic 20km w jedna strone do takiej kliniki...

Jak masz tak daleko do Poznania to rzeczywiscie musisz poszukac czegos co mozesz robic w domu. Tam gdzie chodzę na zabiegi Arosha mają w sprzedazy specjalne leginsy, zel na cellulit i szczotki do masazu. Mam zamiar kupic te leginsy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość favolè
Dnia 1.05.2019 o 07:32, Mucha napisał:

Witam. Mam 20 lat, 161 wzrostu i waze 53 kg. Nie jestem gruba wiec ciezko jest mi sie pogodzic ze od roku pojawil mi sie celulit na nogach szczegolnie na udach. Czy jest tutaj moze ktos kto mial taki sam problem i wygral z tym ochydstwem?!!! Prosze o pomoc i rady.

olej to, jesteś piękna i nie daj sobie wmawiać reklamom że coś musisz kupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2019 o 05:23, Gość favolè napisał:

olej to, jesteś piękna i nie daj sobie wmawiać reklamom że coś musisz kupić

Dziekuje bardzo to jest mile ale jednak sie przejmuje bo lato sie zbliza a uwielbiam wode ... A mi po prpstu bedzie wstyd 😔 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak. Miałam cellulit chyba od 16 roku życia? Nie było go widać tylko dopiero jak się ścisnęło. Teraz jestem w ciąży i tego cholerstwa jest więcej, no cóż.

Najlepiej pić duuuzo wody. Niby są te wszystkie kremy na cellulit jednak to wielka ściema. Najlepiej kupić jakiś balsam mocno nawilżający i masować te udziska. Nawet i godzinę jak będzie trzeba. Mi nie zniknął całkowicie jednak na pewno się zmniejszył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mężczyzna

A po co na siłę chcesz pozbyć się cellulitu? Chcesz zostać miss polonia? Muszę cię zmartwić, wszystkie kobiety to mają. Nie przejmuj się, jak facet cię kocha, to pokocha z cellulitem. Patrz na serce, a nie na wygląd. Co nie znaczy, że masz przestać dbać o siebie, tylko przestać się katować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam domowy sposób: peeling kawowy (kawa zmielona (najlepiej nie za mocno) + olej kokosowy nierafinowany + cynamon). Pobudza skórę i odżywia :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alka44

Ja polecam NATURALNY PEELING KAWOWY COFFEE MIRACLE od Efektimy! Dobra cena i efekty od razu  widać! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cellulit najgorsze co może być! Długo z nim walczyłam.... testowałam setki kosmetyków i tylko jeden był na prawdę skuteczny, a mianowicie Naturalny peeling Efektima. Długo mi zajęło, aby znaleźć tą perełkę. Teraz jestem szczęśliwa i nie mam żadnych rozstępów 🙂 polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wcześniej nie byłam zbytnio zadowolona z wyglądu swojego ciała, oponka na brzuchu, pulchne uda...od ponad 4 miesięcy dbam o siebie, ćwiczę, rozsądnie się odżywiam, ale w pewnym momencie (czy to wiek czy aż tak się rozrosłam) zmiana trybu życia nie wystarczy. regularnie chodzę do kliniki na różne zabiegi, zrobiłam 3 sesje krio na brzuch i jest mega! poza tym jestem w trakcie kuracji falą uderzeniową na uda na cellulit, 4 zabiegi za mną, zostało 6. can't wait! skóra już wygląda dużo lepiej, już nie jak materac, gładsza, jędrniejsza. polecam dr Rybicką w Estetica Nova w Warszawie, bardzo zmieniło się moje podejście do medycyny estetycznej. Dziewczyny, nie odkładajcie takich decyzji, szkoda czasu na narzekanie 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sport, unikanie śmieciowego żarcia, ograniczenie soli i słodyczy, picie dużych ilości wody i po miesiącu nie poznasz swoich ud. A jak zainwestujesz w kilka fajnych zabiegów antycelulitowych, to już w ogóle będzie bajka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podstawową są zbilansowana dieta i ćwiczenia, bez tego nie wygrasz z cellulitem! Sama próbowałam diety, ale cellulit dalej był na swoim miejscu, ale kiedy zaczełąm ćwiczyć w końcu coś drgnęło. Oczywiście jeżeli Ci na czasie to zawsze możesz zdecydować się na zabieg, który redukuje cellulit, moja przyjaciółka tak zrobiła i zapisała się na serię zabiegów ONDA do kliniki vesuna w Krakowie. W sumie po całej serii widziałam efekty, ale też jest na diecie i ćwiczy, bo sam zabieg to połowa sukcesu, efekty trzeba też utrzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×