Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Michał27

Seks żony z innym facetem - fantazja

Polecane posty

Gość che

Ja chętnie bym cudzą żonę przy mężu i szukam takiej pary. Jestem z Ostrowca Św moj mail chetny.chetny@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co rozmawiam z koleżankami bardzo częsta fantazja ich partnerów...zaskakujące jest to ze coraz częściej realizowana 🙂

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przemo

Ja opowiem swoją przygodę…mam ładną zgrabną żone 36 lat, do ciązy sexmaszyna ful opcja….teraz sex 2-3 razy w miesiącu, dlatego czasami bzykne sie z koleżanką z pracy ..ale od zawsze kręciło mnie żeby jakis facet na moich oczach  wyruchał żone, ona nie chciała sie na to zgodzic ale nie powiedziała tez że sie nigdy nie zgodzi....więc pewnego weekendowego lata bylismy na weselu..żona krótka ...enka szpilki, opalona, generalnie nie było faceta który by sie nie oglądał za nią, więc liczyłem na ostre bzykanko po weselu jak sie troche opije....Żonka natomiast tak poszła w tango, że zaczęła zasypiać. Troche obciach więc wezwałem taxi ledwo zapakowałem do środka i pojechalismy do domu. Niestety w aucie zasnęła jak kamień a ,że mieszkamy na 4 pietrze to dotarło do mnie, że sam jej tam nie wniose więc poprosiłem taksówkarza 55-60 lat. On jak to złotówa powiedział 30 zł...bo to 4 pietro...ja nie miałem wyjścia więc się zgodziłem. Wzięliśmy ją ja z jednej on z drugiej strony za uda i pod pachy...miała tak krótką ...enke, że ta sie podsunęła do góry i było widac stringi...widziałem jak pan taxi wpycah jej ręke między pośladki i strasznie mnie to zaczęło kręcić. Położyliśmy ją w sypialni na łóżku.....enka  tak poszła do góry, że było widać całe krocze...pan taxi tylko pokiwał głową i powiedział ale masz pan laske...Ja juz byłem tak nakręcony więc zapytałem czy zamiast 30 zł nie che jej obmacać?..popatrzył na mnie  przełknął śline, zrobił sie nerwowy i zapytal czy mówie poważnie?...ja odparlem że tak!...więc zaczał ja macac po cipce i pośladkach, powiedziałem, żeby zdjął jej majtki..widziałem jaki jest zestresowany ale też podniecony..ale dalej mówie zdejmij ...enke i liż....szybko sćiągnelismy ...enke i stanik....leżała naga w szpilkach, pan taki lizał jej cycki brzuch potem cipke i dupke....wiec ja juz prawie się zlałem i mówie wsadź jej przeleć ją...facetowi łapy zaczęly sie trząś, ale szybko zdjął spodnie, majtki i wsadził jej grubego fiuta...zaczał ruhac jak opetany...ja już miałem mokre gacie, że aż mi przemiękły....pan rżnął ją jak dzikus....mówi ze zaraz dojdzie więc mówie, żeby wyjął polizał a wsadzi jej w tyłek i tam skonczy ja pójde tylko po żel...Posmarowałem jej dziurke w tyłku żelem i kazałem ruchać....cieżko mu wchodził ale wkoncu wszedł po same jaja...żona zajekła troche ..pan taki natomiast zaczłą ja ostro ruchac w tylek...żona pojękiwała....ale po około30 sekundach pan taxi się zlał do dupki....

Potem wyjął szybko podciągnął spodnie i powiedział że zabieramy to do grobu ok bo on tez ma rodzin?...ja mówie spoko ok...i praktycznie uciekł z domu...Ja popatrzyłem na wyciekającą z żony dupki spermę i szybko ściągnałem spodnie i zaczałem ostro ruchać żone w tyłek...też po około 30 sekundach sie zlałem....potem chwile odpoczałem i wyrucjałem ja juz dłużej w cipke i dupke.....gryząc praktycznie cycki...zona jęczała ale nadal była tak nachlana, że sie nie obudziła....po wszystkim obmyłem jej  cipke i dupke bo saczyła sie z nich sperma... Na drugi dzień żona miała świadomość, że się ostro ruchalismy, ale nic prawie nie pamietała i do dziś nie wiem że wyruchał ja około 60 letni obcy facet...i spuścił do tyłka...

Ja do dziś mam widok obecgo faceta jak rucha moja żone w tyłek i sie spuszcza..poprostu dla mnie kosmos...i niech sobie kto myśli co chce😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gość przemo.MAm nadzieje ze któegos wieczoru zona wniesie CIebie pijanego z taksówkarzem do domu.Potem pozoli mu ciebie pozadnie przeleciec jak będziesz nieprzytomny.
To co napisałeś to zwykły gwałt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Gość przemo.MAm nadzieje ze któegos wieczoru zona wniesie CIebie pijanego z taksówkarzem do domu.Potem pozoli mu ciebie pozadnie przeleciec jak będziesz nieprzytomny.
To co napisałeś to zwykły gwałt

Nie denerwuj się to urojenia koniobijcy 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fantazja zajebista, wielu tak ma ale to wprowadzić jest problemem, większość chce być przy tym i uczestniczyć, wiadomo bez kontroli może być źle, u mnie przewija się ten temat czasami podczas igraszek, ale żona nie do końca daje się wciągnąć, a jak już to mi wyskakuje ze może być ciekawie, lecz ona by chciała zobaczyć przy tym jak obciagam gościowi, no i temat ginie. Prędzej chyba bym mógł dać mu do buzi, poruszałem też temat dziewczyny, bardziej był ciekawy ale jedynie w jej stronę bo wiem że ma fantazje odnośnie lizanka z dziewczyną, myślałem o drugiej parze i tu może jakoś byłaby szansa lub wizyta w klubie swingersow, bo patrzeć to obydwoje lubimy, co do wymiany jeszcze nie ma aprobaty, sam obecnie mam szanse moc dołączyć do małżeństwa, jestem bardzo zadowolony z tego, zobaczę jak na to zapatruje się mąż, i co żona myśli, wiem że to nie to samo dołączyć a być do kobiety, tu ja nie mam poczucia ze inny ja penetruje a jestem obcym nasieniem, oczywiście że jest to nie fer wobec żony ale traktuje to jak odkrycie nowego doznania, jak ktoś ma dobry sposób na spełnienie fantazji innych czy też tej to piszcie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej Michał jestem w podobnej sytuacji.

Porozmawiałeś już z żoną? 

Jak do tego podejść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie na przykład kręciłoby jakby do mnie i do żony dołączył jakiś mąż. Wszystko bez pośpiechu i z kulturą. Może ktoś też tak ma? Oszczędźcie sobie krytyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×